Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
aha viem ze nezijes...to si si mohla dat rovno nejake anglicke :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja chcem mat rovnake priezvisko s drahym... Aj preto bez ova.. :-)
Odpovedať
ja tiez nebudem mat s -ova, ale z ineho dovodu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
z akeho??? :-D prezrad :-)
Odpovedať
no lebo meno mi bude koncit na -ana, nie na -ova :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj som si myslela, ze to nieco take bude :-D :-p
Odpovedať
:-) no v pripade ze by som si nechala priezvisko znejuce muzsky, tak spolu s mojim krstnym menom a pohlavim by som zrejme vyzerala velmi vtipne...bolo by mi trapne sa tak predstavovat, hlavne nahlas v dave :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ruzicka a ake je priezvisko priatela? ;-)
Odpovedať
IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jo, to by znelo holywoodsky ;-) :-)
Odpovedať
haha sak ja som star sama o sebe :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte, ani ja nebudem -ova, znelo by to cudne na mojom buducom priezvisku, na ako viem, netreba ziadne papiere navyse, pred uzatvorenim manzelstva sa urobi spolocne vyhlasenie o buducom priezvisku a tak uvedies tvar bez -ova. No moja sestra by to vedela s istou, tiez nie je -ova.
Odpovedať
Článok sa načítava...
no kazdy ma svoj vkus, ale mne osobne sa to nelubi ak zenino meno znie muzsky...pri vysloveni mi to prijde take skarede :-p :-D
Odpovedať
aj ja s tym budem mat problem ..a budem mi divne predstavovat sa v muzskom tvare :-p no dufam, ze si casom zvyknem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte boli sme na necakanom vyletiku a bolo perfektne necakane a spontanne napady su vzdy najlepsie :-) muzik preraba bytik,daval prahy a garnize chichi susedka mi navrhla ci s nimi nepojdem s malou na kupalisko ..respektive je to wellness v Kalnej nad Hronom a je tam 1 obrovsky bazen juuuj mala sa tak vysantila,vodicka tam bola prekrasna cistucka,cira,ziadne spinky,deticky mali hygienicky nariadene plienky do vody a aj ich mali vsetky aj my takze nehrozi take ze kaka,cika vo vode fuj fuj s kedze sa mala neboji susedky bo je zvyknuta na nu a pozna ju tak som si mohla ist v pohodke zaplavat x-) moj chrbatik sa citi ako po 2 hodinovej masazi,uvolnena juj ... mimochodom ja budem mat -ova ;-)
Odpovedať
- ova. Ked Vas budu sobasit zosobasia vas s ova. Nasledne na to, treba poziadat o zmenu priezviska.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja po mojom krkolomnom ova priezvisku budem iba a:) ale priezviska bez ova sa mi pacia
Odpovedať
Ahojte :-) Bolo SUPEEER :-)))))))) Boli sme na zámku a rovno sme stihli kúpiť lístky na prehliadku zámku x-) Je to tam kráásne :-) Normálne uvažujeme že sa tam pôjdeme dať fotiť ;-) Potom sme išli dole síce veľa ludí ale supeeeer bolo :-) Stretla som kamošky :-D A ideme z hradu no koho nestretnem..môjho brášku s rodinkou tak sme potom chodili s nim..ale kvôli malej išli skôr domov ;-) My sme tam ešte ostali :-) A čo som vydela išli sme cez taký turistický chodník tak niektoré kočiare tam dobre hrkali :-p A vydeli sme ten náš čo budeme mať ten modrý pre miminko ale oni mali červený a v poho ho tlačili aj cez chodník aj do kopca ;-) :-) Tak dúfam že sme dobre vybrali ale vydeli sme 3 takéto len všelijakých farieb padol nám do oka ale je príliš drahý :-( Toľko ja za kočík rozhodne nedám ;-) :-N 8-( http://www.google.sk/images?hl=sk&q=c...
Odpovedať
oprava ideme nie z hradu ale zámku veď viete čo myslím ;-)
Odpovedať
A ozaj ja ová budem mať ;-) LEbo by to vyznelo hlúpo v podaní bez ova :-D :-N
Odpovedať
Baby idem lebo nohy bolia :-D :-p Možno prídem a ak nie tak brú noc a príjemný zvyšok večera :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky môj nastávajúci : http://sport.sme.sk/c/5515977/kanoist... :-D
Odpovedať
no slintacik, jaky fesacisko a star 8-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem 8-) ale má aj lepšie foto :-D :-D
Odpovedať
no videla som :-p
Odpovedať
slintacik - to srandujes, ne? :-. Lebo pozeram na tvoju foto, ale tam drahy vyzera inac... :-D
Odpovedať
dobre ranko.. tak som vsetky stranky docitala ja som vikendovala v sobotu grilovali sme a v nedelu sme sa kupali v Sladkovicove bolo super :-) aj ja budem mat priezvisko konciace - ova. tak ako mam teraz -ova :o)
Odpovedať
dracica ahojky :-) tusim vsetci griluju ;-) petka aj ja budem len -a 8-) :-p
Odpovedať
to asi preto ze bolo skvele pocasie a uz bude byvat skaredo - prsat a fukat vietor...treba vyuzit ked sa da :-)
Odpovedať
no ale co tak bude az do decembra furt? :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?