Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
A v práci som dostala vynadané že prečo som neoznámila že som tehotná ale šak som mu to vysvetlila tak dúfam že v decembri pôjdem na materskú :-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko baby :-) po krátkom víkende zase späť v práci a tak som sa na vás tešila :-) :-) peťuška - super tá sála, teším sa s vami, že vám to tak vyšlo :-) baby, ja mám strašný problém.. teda ani nie problém, ale dilemu.. totiž, poniektoré viete aký "úžasný" vzťah mám so svojou budúcou švagrinou.. ako mi znechutila celé svadobné prípravy a pol roka môjho života som kvôli nej mala pokazený.. No tak prosím pekne, všetci si myslia, že ona nám má robiť príhovor na svadbe.. Ja ale NECHCEM aby sa mi prihovárala na svadbe osoba, ktorá nechcela aby sme sa brali, neznáša ma, a ohovára kade chodí.. Myslím vám bude stačiť veta ktorú povedala po našom zasnúbení - 21 ročná baba nie je schopná postarať sa o seba, nie to ešte o manžela... Môj drahý súhlasí s tým, že nebude hovoriť príhovor, že keď si to ja neprajem, tak ok. Ale svokrovci s tým počítajú, ja ich mám rada a pomáhajú nám, tak nechcem aby sa hnevali... Ale ja nechcem aby mi v najdôležitejší deň nášho života rozprávala ona do duše.. Radšej sa vezeme tajne v kostole a bude.. ]-(
Odpovedať
Dračica...tak dúfam že to teda dobojujeme do šťastného konca :-) Vierka..proste tvojim svkorovcom vysvetli prečo nechceš ;-) Veď je to TVOJ svadobný deň a nenecháš si ho skaziť ;-)
Odpovedať
lulu a to vadi ze si to neoznamila??
Odpovedať
tak mne je casto zle a to nemusim byt ani tehotna :-D wera...je to tvoj den, ty si urci...sak nie je svedok nie? ci hej? lebo vacsinou oni hovoria...urci niekoho ineho...lebo budes na to mysliet cely den a pokazi sa ti nalada ze co povie a tak :-|
Odpovedať
Dračica....no neviem ale že on si musí nájsť nejakú inú pracovníčku keď ja odídem na materskú..proste ja toho môjho šéfa niekedy nechápem :-p
Odpovedať
Profilova fotka
uff luci to je to.. že oni na ňu nedajú dopustiť, a ak im poviem, že si neželám aby ona nám tam rozprávala, tak hneď je oheň na streche a zase hádky, nezhody a to nechcem :-( mám to teda radšej pretrpieť? alebo zrušíme akékoľvek príhovory a hotovo :-)
Odpovedať
presne tak svokrovnom to pekne vysvetlis ake pociti mas a preco vlastne ju nechces...a ze ich mas rada a nech sa nehnevaju na teba ale chces ineho cloveka....
Odpovedať
Vierka..dračica to pekne napísala..a to som nevedela ;-) A vlasne ako ti znechutila svadobné prípravy? kľudne a do IP mojko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ružička - ona nie je svedok, ale asi si myslí že bude, keďže aj môj drahý bol svedkom jej.. ružička ono ide o to, že ona určite sa bude hrať na najmilšiu na svete, falošná bude a mne z toho bude zle.. neznášam falošných ľudí ... fuj, budeme to musieť nejako vymyslieť :-)
Odpovedať
aha rozumiem luci..mne tiez hned ako som nastupila sa ma pytal ci sa nebudem vydavat alebo ci neplanujem babo a ja som povedala ze este nie...lebo to som zacala pracovat ked som mala 20r. takze to bolo skoro..a on by ma inak nezobral keby som mala ist hned na matersku...tak asi preto sa to pytal... tak ale teraz je aj menej prace a potom niekedy poviem ze sa budem vydavat neskor...vsak podla mna to tak skoro nemusi vediet..neviem...dufam ze nic zle nepovie vierka..alebo zrus prihovor teda aspon pre vsetkych...aby si to mysleli a povies to nejakemu blizkemu co si urcis nech nieco pekne povie od srdca ze nemusi si to ani pripravovat alebo take nieco...ale nech to nikomu nehovori z dovodov....a potom na svadbe vsetci budu prekvapeny...a ty poves ze je to necakane ... :-D
Odpovedať
Drači....uvidíme ako sa to vyrieši ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
weri ja chapem ako to bolo ;-) ..no ono je vzdy tazke vediet ako sa zachovat v takychto situaciach...najma ked nexces urobit zle niekomu tretiemu..ale ver ze to ze je to tvoj den ma zavazit...ja tiez neznasam falos a clovek ju vidi kazdy den na ulici, a vsade..preto ja neverim hocikomu a nekamaratim sa s hocikym..sice niekedy je to skor na skodu...ale taky je svet, taki su ludia.... :-| dracica...niekedy mi to pripada ako drzost...akoze hned sa ta spyta ci manzel, dieta...ved ked zena otehotnie, tak povie a basta...este aby sa ma to pytal dopredu jak blbec 8-( 8-( 8-(
Odpovedať
Baby ja neviem od včera odolať tomuto kočíku ale je moc drahý :-( :-p Ale zase sa s ním ide dobre po všelijakom teréne čo som včera videla ;-) http://www.google.sk/images?hl=sk&q=c...
Odpovedať
A je krajší v real ako na obrázkoch :-) x-)
Odpovedať
no lebo zamestavatel by nikdy nezobral tehotnu to zamestnania...na co by mu bola taka co nepracuje a je na materskej...ja ako tomu rozumiem..len ma to vtedy zaskocilo a cudovala som sa :-D vierka je v zlej situacii ale novomanzelia si to maju robit ako oni chcu a koho chcu pozvat a pod....to nema nikto kazat co maju robit a koho pozvat a kto my robit toto a hento a pod... to keby mne sa niekto miesal tak si poviem svoj nazor.... Kazdy si moze spravit svoju svadbu aku chce... aj svokrovci v tvojom pripade uz mali pripezitost si spravit svadbu po svojom a nemaju pravo kazat druhym..ako to ma vyzerat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
a aky je drahy?? vsak aj stat ti prispeje na prvorodene dieta ...
Odpovedať
Profilova fotka
dračica - ďakujem :-) ale toto bude musieť vysvetliť asi ženích, je to predsa len jeho sestra :-( a ak on sa rozhodne pre ňu, aj napriek mojim dôvodom, tak ja už s tým nič nespravím :-( ale tento problém bude vždy, ak by sme boli tehotní a mali by sme si vybrať krstných rodičov, tak by všetci očakávali, že to budú oni, hoci ja by som ich po tom všetkom za krstných nechcela :-(
Odpovedať
a ti nemas sestru?? lebo to byva vedcinou sestra mamicky ...aspon u nas to tak je a poznam to iba tak...
Odpovedať
Ahojte babky ;-) Vierka - ja ta chapem, ze to je istym sposobom dilema, ale tak ako baby pisu, budeto vasa svadba, vy si mate pravo vybrat hosti, vybrat si ludi na urcite funkcie a nikto vam do toho nemoze nic hovorit a uz vobec - preco by sa mali hnevat. A neverim, ze sa tvoj drahy rozhodne pre nu. Ved vie tvoj vztah k nej, tak ti to predsa nespravi. Lulu - no ten kociarik je naozaj pekny, ale stoji tusim nejak okolo 800 ci 900 eur, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
dračica - ty si hotový poklad, to je super nápad :-) povedať že príhovor nebude mať nikto, alebo povedať len že príhovor bude mať len p. farár (ak ho pozveme na svadbu) a hotovo :-) ružička - tiež ďakujem za podporu, dúfam, to dopadne dobre :-)
Odpovedať
dracica... chapem zeby taku nevzal...ale pytat sa dopredu ak clovek nie je ocividne...chlapi :-| wera... uf ak si ted neurobis poriadok, tak potom budes mat problem cely zivot...jednoducho povedz to tak, ze iny clovek je ti blizsi a toho xce ako mat na prihovore, dalej ako krstneho a podobne...predsa nebudes trpiet kym druhy sa smeje...nehovor priatelovi ze nexces sestru, povedz to sposobom ze XCES kamosku,a pod
Odpovedať
babmulka..to az tolko stoji kociarik ?? =-) fiha :-(
Odpovedať
dracica - no mne sa tak zda ze ano. Tiez som si ten kociarik uz davnejsie obzerala :-D len tak zo zabavy. Ono niekedy su ceny fakt prehnane....
Odpovedať
Profilova fotka
dračica - ja som jedináčik a drahý má len jednu sestru.. tak koho by si čakala ako krstných.. ako všetci jeho sestru s manželom.. ešte že toto je ďaleko a takéto veci ešte nemusím riešiť :-) ahoj bambulka - tak tak, nemyslím si že by drahý chcel ju.. vedel by, že by mal vedľa seba namosúrenú a znechutenú nevestu počas toho príhovoru - a to snáď nikto nechce :-) asi to spravíme tak, že zrušíme príhovory, že bude len jeden od p.farára a hotovo :-) nooo a ešte moja družička bude mať ten ceremoniál ruží, ale to nie je príhovor :-)
Odpovedať
no dobre viediet po svadbe setrim na vybavicku pre babetko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ružička - s drahým nie je problém, on vie že ju vyslovene nechcem - povedala som, že hocikto, len nie jeho sestra.. a on to chápe.. hoci nechápe ako ma to môže tak dlho držať, veď to bolo pred rokom.. ale ja nezabúdam a už vôbec nie takéto veci.. vieš, ako som povedala - ako sa ona zachovala ku mne na jej svadbe, tak tak nech čaká ona chovanie odomňa.. teda - vôbec ma nezaujíma čo tam s ňou bude.. ]-(
Odpovedať
Vieri - a co je to ten ceremonial ruzi? Mozno smiesne, ale ja fakt netusim :-D A to, ze ty si jedinacik a drahy ma len ju, je dalsi dovod preco si vybrat za krstnych niekoho ineho, kedze on by dal ju a ty surodencov nemas :-D Tak dat napriklad kamaratov. Aspon ja by som to tak riesila.
Odpovedať
vierka ...hm tak toto ano...ale zase poznam aj tak ze tiez baba mala len brata...a dala krsnych rodicov ...kamaratku ! byva to rozne ide o to aky vztah mas a koho si vyberies..ale tak to este nemusis riesit
Odpovedať
Deniska presne a ja toľko za kočiar nedám :-( ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?