Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
ruzicka a za kolko chces kupit saty??
Odpovedať
nexcem kupit...pozicovne som videla i lacnejsie
Odpovedať
ano a kde a za kolko??
Odpovedať
simi - tak co to, akoze v zivote tam nerobili svadbu, alebo co? :-o hrozny pristup. A nemas fotky z tej saly novej?
Odpovedať
Profilova fotka
bambi ano, sitie nie, ale aj tu na MS predavaju dievcata krasne saty.. treba ist, vyskusat a mas to.. nehovorim, hned na prvy sup ale skusat hladat a tak dalej... ja som si dala sit a sadli mi desne.. nosim 38 a to bolo snad na velkost 44 :-D :-D ale potom som si nasla inzerat, u nas v PP holka predavala, vyskusala som, sadli jak zo mna a uz visia doma v ochrannom vaku a cakaju na mna :-D poslem ti link, kde jedna predava bohovske saty, chces? ja som ich nasla az po mojej kupe..
Odpovedať
Simi..tak supeeeer :-) Baby ešte 1 hoďka :-p :-D
Odpovedať
simi - no daj ;-)
Odpovedať
A kto Vás ma dočítať??? :_D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
bambi nie nemam, som bola tak unesena z pristupu a vsetkeho, ze som nestihla fotit :-D :-p v tej predoslej miestnosti, majitelia hroznyyyyyyyyyyyy.. my sme museli diktovat jedlo, sami vyberat salaty atd atd.. no to by bolo na dlho..
Odpovedať
Profilova fotka
ok idem ich najst..pockaj a nepiiiisteee velaaaaaaaaaaa, potom vas nedocitam :-D :-D :-D lulu ahojcek moja, ako?
Odpovedať
simi - no akoze fakt, ved to vyzera akoby prvykrat tak chcel niekto svadbu. Ved to musia vediet aj poradit, nieco odporucit a pod. No tak dobre ze ste to zmenili. A cakam na ten link ;-) Lulu - ahoooj. Kde sa flakas? :-D :-D
Odpovedať
Deniska...no klienti obťažujú :-D :-D :-D :-p A vítam novú členku :-) Tak Havana VITAJ v klunbe ukecaných dievčat :-D :-D :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
simika - a tá baba predáva len svadobné šaty? :-) ak nie, tak prosím prosím pošli link aj mne :-) no vitaj lulu, takto nás opustiť :-D
Odpovedať
lulu - zavalena pracou, co? :-) A to si dobre napisala, ze ukecanych.. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tu mate link, uprimne zavidim kazdej, ktora ich od nej kupi.. ked by mi to doma preslo, kupili by som si ich, ale neschvalili mi, kedze uz doma svadobne satky mam.. su bozskeeeeeeeeeeeeeeeee http://oblecenie.bazos.sk/inzerat/450...
Odpovedať
Profilova fotka
dava k nim este aj kvietok do vlasov.. su nadherne, jemne, nezne, uzasne.. lutujem, ze ich nemozem mat.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mne to nedalo a pisala som jej aj ked som ich nasla.. dala by aj nizsiu cenu..zial nepresiel mi tento napad doma
Odpovedať
simi - su krasne vazne ;-) Ale mne by tam tie kvety asi vadili.
Odpovedať
Profilova fotka
bambi jasne rozumiem, kazdy ma iny vkus, ja mam saty krasne, tiez bez kvietkou, ale tieto su take nezne, romantickeee ;-)
Odpovedať
No to je pravda, su romanticke, to ano ;-) A svoje saticky neukazes?
Odpovedať
ahoj lulu dakujem za uvítanie... fakt ukecané sme - nestačím čítať... :-D ...a tie šaty sú krááááááásne a ani nie drahé.... ale mne by určite nepadli :-(
Odpovedať
no ja o satach este nerozmyslam, lebo je pre mna prilis skoro...saty vzdy boli a budu v tom pocte salonov a miest...dovtedy xcem este trocha poupravit postavicku, a ted nemam nasporene a adovtedy by sa mi zacali pacit ine, takze 8-)
Odpovedať
NO Vierka povedz klientom nech chodia inokedy :-D :-D :-D Deniska fúú ako keby dnes mali všetci voľno a chodili ku mne :-p :-D Simi krásne šaty x-)
Odpovedať
Havanka :-) Ani ja nestíham čítať a nieto že odpisovať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bambi nieee neukazem :-D :-D az potooom o chviilocku uvidis ;-)
Odpovedať
simi - no fajn ;-) prekvapko nielen pre tvojho draheho, este aj pre nas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu - :-D noooo radšej nie, aby ťa neukameňovali, klienti vedia byť zlííí :-D uff baby, ešte pár minút a padám z práce, miláčik príde pre mňa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambi ;-) asi tak :-)
Odpovedať
:-) toto je asi najkrajšie obdobie - čas po zásnubách a realizovať vysnívanú svadbu :-) potom už bude snáď ešte krajšie ked sa stretneme na modromkoníkovi :-D a už len krásny rodinný život :-)
Odpovedať
Ahojte!!! Baby, tiez sa pohravam s myslienkou, ze si dam saty usit... Ale dost sa bojim toho, ze pouziju nejaky blby material a saty budu vyzerat uplne inak a tiez toho, ze mi nebudu sediet.... Rozmyslala som aj nad tym, ze si dam usit konfekcnu velkost a ked sa mi nebudu pacit a ani sediet, tak ich vratim... Inak tie ceny za pozicovne, to je otras!! Saty, ktore ja chcem, nove stoja £ 1350 a pozicovne je 450 Eur. Hmm keby tak vyhram v loterii..... :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?