Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Simi...nevadí..jasné už po 4.9 hneď môžeš a možno ešte stihneš máj 2011 😃 😃

• simi - daj aj ty mena 😉

• Deniska pekné mená 🙂

• Sponzor fóra
  • baby caute, havana vitaj🙂))
    lulu taky je lacny ten concord??? moja suseda ho minuly rok kupila za 2500 €...mala v nom skoro vobec nebola a kocik by najradsej predala..ale aj ked da polovicnu cenu, tak kupcu asi nezozenie...aj ked concord za 1000 je super...

• bambi mne sa pacia take obyc. nema 😃 😃 teda aj tie ine, ale radsej chceme ostat pri klasickych menach.. tak chlapcek Ondrik, no neurob tatinkovi radost, chce ho mat po svojom neme a dievcatko Michaela.. hodia sa nam k priezvisku 😉

• *mena

• simi - Michaela je krasne meno. A ked chce ocinko pomenovat synceka po sebe, tak jasneee 😉

• lulu my sa chceme posnazit zaciatkom noveho roku.. resp. od noveho roku si uz nebudeme davat pozor.. teraz mam len mesiac aj nieco od vysadenia antiky.. chcem sa trosku precistit, ale keby sa zadarilo nevadiiii 😃

• Ahoj Peťka 🙂

Simi..klasika je klasika :-ň Pekné mená

My máme vybrané: Timea,Rebecca a pre chlapca Filip 🙂
    a drahému sa páči pre dievčatko Kristína ale mne ani moc nie neviem prečo 😬

• baby ako vidite navleky na stolicky??? v nasej sale chcu za 1 ks 3,30 € 😞
    pri 70 ludoch je to 231 € 😞 asi si s drahym spravime "sporkasku" a budeme si tam mince z vrecak hadzat a hadam do maja nasetrime 🙂

• bambi dakujem aj vy mate krasne mena na vyber... a Ondrik nieje bohvie co, ech keby ma cital 😛 ale chce mat synceka po seba tak suhlasim samozrejme 😃

• No u nás môj drahý by tiež chcel ale pre chlapce sme sa zhodli Filipko a 10% Christopher 😎 😵 😉

• lulu kraasne mena.. 🙂

• co??to je strasne vela to si radcej kup tu v bazare za 1 euro

• Peťka 😛 Tak šetrite aj my šetríme 😃 😃 😬

• Sponzor fóra
  • peti - to je strasne vela. U nas by som v sale za navleky dala 2 eura/kus. Ale ak si ich poziciam od pani, ktora ich sije, tak za euro aj nieco.

• babyyy lucim sa s vami, prajem krasny zvysok dna, nabehnem vecer 😉 😃 papaaaaa

• no neviem ci nam v sale dovolia vlastne navleky...

• simi - ahooooj 😉 tak vecer. pa

• Jeej kocky, toto mi uz nerobte, skoro celu prestavku som stravila len docitavanim 😃

Ja si davam sit saty, mala by som ich mat koncom septembra, tak vam potom poviem ako som bola spokojna aj co sa materialu aj vsetkeho tyka 🙂 Konverzacia s tym chlapikom bola super, aj mi povedal z coho to bude sit, ja som mu povedala, co chcem trosku inak na satach a ci je to mozne. 2 dni sme si len pisali, vzdy mi do hodinmy odpovedal 🙂 A aj teraz ked uz saty siju a napisem mu, vzdy mi odpise... A slubil mi, ze ked budu usite, posle mi fotku este pred tym, ako ich odosle 🙂 Takze zatial som spokojna, uvidim ked budem mat saty v ruke. Ale mala som na neho velmi dobre referencie prave odtialto z mojasvadba 🙂

Lulu, kocky z roku 2009 si uz pravdepodobne pisu na mojom konikovi 🙂

A este som nieco chcela, ale teraz neviem... aha meno... my sme hladali meno, ktore sa rovnako pise aj cita aj v slovencine aj v anglictine, aby sme ju nevolali inak tu a inak doma 🙂

• petka treba sa dohodnut takzo zbytocne budete platit ked sa da zohnat aj lacnejsie..

• petka - to nemyslis vazne, ze by vam nedovolili vlastne navleky??? 😮
    bybi - vy ste vybrali krasne meno, naozaj... mne sa paci aj Zoja, ale to by mi nepreslo. 😃 😃 😃

• Bybi asi áno 😃 🙂

Presne Peťka treba sa dohodnúť 🙂

Simi ahooj tešíme sa večer 😃

• dakujem bambula, mna sa tiez velmi to meno paci a jej sa strasne hodi 🙂 Ja som vedela ze bude Zarka ak bude dievcatko hned odzaciatku 🙂 Na tom sme sa zhodli hned, ale keby bol chlapec, tak este stale asi nema meno 😬

• A mne sa páči aj Zara Zarka 😵 Ale to by neprešlo 😃 Presne tak ako zo Zojkou u Denisky 😃 😃

• bybi - a to by ste mali pre chlapca tolko mien, ze by ste sa nevedeli rozhodnut, alebo? 🙂 🙂 🙂

• Deniska u nás naopak veľa mien pre dievča a málo pre chlapcou 😃

• Lulu - no ja by som zas vybrala aj aj, ale drahy mi schvali maximalne 2 mena 😃 😃 😃

• Bambula nie, nemali sme jedno jedine, ktore by sa nam pacilo obom 😬 a doteraz nemame 😬

• ja mam vybrate uz davno meno..1 zenske 1 muzske...s priatel by mi schvalil akykolvek vyber 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Galéria Nedbalka ponúka jedinečné miesto pre Váš neopakovateľný civilný sobaš alebo svadobné fotenie.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov