Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
juuuu to verim :-| ha a este ted do takej zimy..sak sa schladilo =-)
Odpovedať
Profilova fotka
to co je vonku akoze ?? som akurat vybehla za postarkou a brrrrrrrrrrrrrr fuj fuj :-| my tiez budeme mat hlavne jedlo velkééééé ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, sa dnes neviem nejako prebrat, a ta zima vonku, brrr. my budeme mat hlavne jedlo asi taku normalnu klasiku, nech sa kazdy naje, potom dame asi pecene prasiatko a svedske stoly /zeleninka, sunka, syry a tak/ ziadne pecene jaternice a klobasy, raz som bola na takej svadbe, kde bolo druhe jedlo tieto pecene kusky a ja som za celu svadbu zjedla len to hlavne menu /mne klobasy ani jaternice nechutia/ a par kolacov, domov som prisla hladna. takze si dane pozor na to, co ponukneme, aby sa kazdy najedol.
Odpovedať
zuzik vies ze niektori ludia maju svadby radi kvoli tomu jedlu? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko :-) Ochladilo sa doma???
Odpovedať
prsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Odpovedať
Profilova fotka
vazne??? no skoda... moja naj kamoska isla domov v nedelu, tak dufam ze bude mat super pocko a vycasi sa este dnes :-)
Odpovedať
ahojte, daju sa baloniky kupit aj v drogerii??
Odpovedať
Dobré ráno :-) Kto Vás ma dočítať? :-p "Super čas vonku :-( :-D " No môžeme sa ísť do bazénu k našim kúpať :-D :-D :-D
Odpovedať
Tak meno vybrané Filip Simon a Sara Zoe :-) Trdielko...mne sa ta kombinácia Sara Zoe zapáčila x-) x-) Možno to bude Sarah Zoe ale to h na konci je maličkosť :-) ;-) A zabudla som dobré ráno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu aj mne sa paci Zoe :-)
Odpovedať
a vyslovujete to anglicky ci slovensky?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Sinov..a čo dovča?? :-N :-) Baby toto je super nápad x-) x-) http://www.modrykonik.sk/fotoblog/ada...
Odpovedať
Ružička....Drahému sa páči aby sme Simon vyslovovali Simon a mne sa páči Saimon(aby sa to vyslovovalo ;-) )
Odpovedať
a zoe?
Odpovedať
normalka Zoe ;-) :-)
Odpovedať
myslím tak ako sa to píše ;-) Vidím že nová foto ale tu sú tie fotečky také drobné..malé :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu super ale kratko
Odpovedať
no ja by som šla niekam do Mexica ale na mesiac :-D :-D :-D Ale peniažky sa mi z neba nesypú ;-) |-|
Odpovedať
Profilova fotka
si viem predstavit ;-)
Odpovedať
;-) :-) a kde ste boli? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
v bulharsku, lebo je tam lacno :-D
Odpovedať
Sinov..super nevadí..ved je rozdiel v jednej cestovke Talianko 1100€ a v druhej 500€ ;-) :-N Letecky že?? a more bolo teplé? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ano letecky, ale nesli sme cez cestovku. more malo 30 stupnov :-)
Odpovedať
Sinov...super 8-) Poznám aj takých odvážnych čo išli na Bahamy alebo niekde to exotickej krajiny bez cestovky :-D Ja by som na to odvahu nemala :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nas kamarat je povodom bulhar, takze ubytko nam vybavil on. a boli sme tam uz 3x, takze sme vedeli do coho ideme. :-)
Odpovedať
Sinov..aha tak to je už iná vec ;-) Na Chorvátsko by som si ešte trúfla ísť bez cestovky a veĎ tak už aj všetci chodia a dokonca na bling či ako sa tomu hovorí že až keď tam dorazia si nájdu ubytovanie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja by som tak sla do chorvatska. je to lepsie ako cez cestovku. aj moji kamosi to tak robia
Odpovedať
Profilova fotka
sinov - vitaj späť medzi nami :-) ako bolo na dovolenke? nad tou mozarrelou som aj ja rozmýšľala, majú ju tam v ponuke, ale neviem si to predstaviť - nie je to málo? :-)
Odpovedať
Len ja mám smolu že rodinu mám na severe kde je zima :-D :-N Uja v Nórsku a budúcu švagrinú v Írsku ;-) A sesternica(z maminej strany) v Rakúsku ;-) :-) A nejaká "vzdialená" rodina na Floride ale tro ani nviem ako sa volajú to mi bolo povedané od otca ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?