Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • juuuu to verim 😐 ha a este ted do takej zimy..sak sa schladilo 🤔

• to co je vonku akoze ?? som akurat vybehla za postarkou a brrrrrrrrrrrrrr fuj fuj 😐
    my tiez budeme mat hlavne jedlo velkééééé 😉

• dobre ranko,
    sa dnes neviem nejako prebrat, a ta zima vonku, brrr.
    my budeme mat hlavne jedlo asi taku normalnu klasiku, nech sa kazdy naje, potom dame asi pecene prasiatko a svedske stoly /zeleninka, sunka, syry a tak/ ziadne pecene jaternice a klobasy, raz som bola na takej svadbe, kde bolo druhe jedlo tieto pecene kusky a ja som za celu svadbu zjedla len to hlavne menu /mne klobasy ani jaternice nechutia/ a par kolacov, domov som prisla hladna. takze si dane pozor na to, co ponukneme, aby sa kazdy najedol.

• Sponzor fóra
  • zuzik vies ze niektori ludia maju svadby radi kvoli tomu jedlu? 😃 😃 😃

• Dobre ranko 🙂 Ochladilo sa doma???

• prsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

• vazne??? no skoda... moja naj kamoska isla domov v nedelu, tak dufam ze bude mat super pocko a vycasi sa este dnes 🙂

• ahojte,
    daju sa baloniky kupit aj v drogerii??

• Dobré ráno 🙂
    Kto Vás ma dočítať? 😛
    "Super čas vonku 😞 😃 "
    No môžeme sa ísť do bazénu k našim kúpať 😃 😃 😃

• Tak meno vybrané Filip Simon a Sara Zoe 🙂

Trdielko...mne sa ta kombinácia Sara Zoe zapáčila 😵 😵 Možno to bude Sarah Zoe ale to h na konci je maličkosť 🙂 😉

A zabudla som dobré ráno 🙂

• lulu aj mne sa paci Zoe 🙂

• a vyslovujete to anglicky ci slovensky?

• Ružička....Drahému sa páči aby sme Simon vyslovovali Simon a mne sa páči Saimon(aby sa to vyslovovalo 😉 )

• a zoe?

• Sponzor fóra
  • normalka Zoe 😉 🙂

• myslím tak ako sa to píše 😉 Vidím že nová foto ale tu sú tie fotečky také drobné..malé 🙂 😉

• lulu super ale kratko

• no ja by som šla niekam do Mexica ale na mesiac 😃 😃 😃 Ale peniažky sa mi z neba nesypú 😉 😴

• si viem predstavit 😉

• 😉 🙂 a kde ste boli? 😬

• v bulharsku, lebo je tam lacno 😃

• Sinov..super nevadí..ved je rozdiel v jednej cestovke Talianko 1100€ a v druhej 500€ 😉 😬
    Letecky že?? a more bolo teplé? 😬

• ano letecky, ale nesli sme cez cestovku. more malo 30 stupnov 🙂

• Sinov...super 😎 Poznám aj takých odvážnych čo išli na Bahamy alebo niekde to exotickej krajiny bez cestovky 😃 Ja by som na to odvahu nemala 😬 😉

• nas kamarat je povodom bulhar, takze ubytko nam vybavil on. a boli sme tam uz 3x, takze sme vedeli do coho ideme. 🙂

• Sinov..aha tak to je už iná vec 😉 Na Chorvátsko by som si ešte trúfla ísť bez cestovky a veĎ tak už aj všetci chodia a dokonca na bling či ako sa tomu hovorí že až keď tam dorazia si nájdu ubytovanie 😉

• aj ja by som tak sla do chorvatska. je to lepsie ako cez cestovku. aj moji kamosi to tak robia

• sinov - vitaj späť medzi nami 🙂 ako bolo na dovolenke? nad tou mozarrelou som aj ja rozmýšľala, majú ju tam v ponuke, ale neviem si to predstaviť - nie je to málo? 🙂

• Len ja mám smolu že rodinu mám na severe kde je zima 😃 😬 Uja v Nórsku a budúcu švagrinú v Írsku 😉 A sesternica(z maminej strany) v Rakúsku 😉 🙂 A nejaká "vzdialená" rodina na Floride ale tro ani nviem ako sa volajú to mi bolo povedané od otca 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov