Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Vierka...ahoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ružička - to hej, keď budete mať menšiu svadbičku, tak netreba toľko jedla :-) ale my tam chceme ľudí až do rána bieleho, tak ich budeme musieť poriadne nakŕmiť :-D my budeme mať namiesto teplého a studeného bufetu pečené prasiatko a asi aj kapustnice trocha :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu ahojky, som tu len na skok, šéf je dnes v práci, tak je toho veľa :-(
Odpovedať
wera milujem kapustnicu :-p :-p :-p
Odpovedať
Viekra... aj my..takže časníci sa len tak budú vykrúcať :-D :-D :-D Vierka..my tu máme kľud to je tým počasím asi :-D Ale zase papierovačky :-p |-| :-D
Odpovedať
Ježíís sorry ta skomolenie mena :-N ;-) Vierka
Odpovedať
Píšem rýchlo aby som mohla ísť prípadne skorej domov..aby som aj všeliake vyplnovačky stihla ;-) Ružička..aj ja milujem kapustnicu :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja mam rada kapustnicu x-) Lulu a ty co robis??? Zamestnanie myslim :-)
Odpovedať
Bybi Ip :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera ja si myslim, ze to ako predjedlo staci. hlavne ak mas okrem hlavneho jedla este aj polievku. pripadne si to tam skus vyskusat, ze aka je to porcia
Odpovedať
Sinov....raz som bola na jednej oslave a tam boli také mimi porcie som si pripadala ako malá detsko :-D :-. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
lulu preto je dobre si danu restiku odskusat, ze ake velke maju porcie. aj ja som s tym uz stretla, ze clovek zostal hladny 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobre ranko nevesticky. Hej vierka, na lososa opartne - ako sa tu pisalo nemusia to vsetci oblubovat. Sunka je klasika, aj ta mozarela. Este je taka vec, ze urcite nechces, aby sa niekto satzovala afrflal na jedlo. Ked sa nebude niekomu pacit, bude hned frflat. To je tak od veci, ze ked je jedlo mnam, nikto hi nepochvali, ale ked nie je vsetkym po chuti, vzdy sa najde niekto, kto bude kritizovat |-|
Odpovedať
Jani..aj tebe dobré ránko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako sa ma drobec?
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko.. citam, ze pisete o porciach tak ja len tolko,ze keby bolo hl. jedlo mala porcia bola by som len a len rada..totizto si neviem predstavit zjest predjedlo polievku, hlavne jedlo.. asi ma rozpuci, alebo neviem.. fakt sa toho desim, a je mi luto nechat na taniery :-( a co pocuvam aj moja mamina, svokra, kamosky tak isto na nasej svadbe asi nepojedia vsetko.. teraz cez leto mame viac stiahnute zaludky, ked v takej horucave ani jest nechuti...ja teraz zjem na obed polievku alebo hla.jedlo trosilinku a fucim ako slon.. :-D
Odpovedať
No noc bola celkom dobrá..iba raz okolo 1:00 som šla na WC grcať :-p
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko baby:) mne dal vcera lekar nove tabletky na potlacenie alergickych reakcii (som aler. na nikel a kovy a momentalne vyzeram, akoby ma dostipali vcely....:( ) a vraj sa mi po nich bude chciet dost spat...a ma pravdu ten moj doktor..tak ma lame...ale dnes drzte prosim vsetky palce - operuju mi dedka - nejaky novy druh operacie spojeny s chemoterapiou....dva tyzdne k nemu mozme chodit len sporadicky (tehu a deti vobec) a potom by sa to malo lepsit...uvidime, ak vsetko dobre dopadne vo stvrtok ho mame doma...
Odpovedať
Ahojte moje babky ;-) Lulu - tie dostihy sme vcera hrali 2 krat a 2 krat som to vyhrala :-D :-D :-D simi - Tak mozte si dat najskor predjedlo, polievku, tak si date prvy novomanzelsky tanec a po nom hlavne jedlo ;-) Kdesi na svadbe som to tak videla parkrat.
Odpovedať
Profilova fotka
luci, to sa normalne zobudes ze ti je zle? no ja mam dost :-( simi, polievky si ludia mozu dat malo a nechat si miesto na hlavne jedlo. Ja by som radsej mala viac, ako malo. Predstav si chlapov, ti zjedia aj za kona. A hlavne ked budu ludia pit, ked sa dobre nenajedia, hned poodpadaju.......... My preto budeme mat jedla a jedla, nech len svetci vydrzia az do rana bieleho :-N
Odpovedať
petka - drzime palce, aby dedkovi ta operacia dopadla dobre ;-) a aby bol cim skor doma.
Odpovedať
Peťka..držím palce s tou operáciou :-( Deniska,,supeeer :-D Jani..proste sa zobudím..a napína ma a utakám na WC :-p :-(
Odpovedať
Profilova fotka
aj my budeme mat vela jedla, len tie tri chody vpucit do seba si neviem predstavit a vyvar milujem ;-))) ten by som za nic nenechala, mnam.. chlapy to ano, budu potrebovat zaklad :-D :-D
Odpovedať
Simi...ahooj :-) Už sa ti to kráti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu ahooooj, no ano ;-) 11 dniii fuuuuha ;-) ale tesim sa babulky moje
Odpovedať
Simi..supeeer ja 159 dnií :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lulu pekne cislo ;-)
Odpovedať
:-D ;-) a počkaj dám do pôrodu :D :D :D
Odpovedať
Profilova fotka
oki daj ;-)
Odpovedať
232 dní :-D :-D :-N Už chccem mať bobáčika pri sebe ;-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?