Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Peťka..🙂 A s tými obrúčkami no super 🙂 Nech sa aj on registruje 😃 😃 🙂

• bero, to vie vytocit aj mna, obavam sa predstavy ako pridu dohabane moja "svagrina a svokra".
    kravatu nedovolim dat dole nikomu, dufam, ze sa mi to podari uskutocnit. je to moj/ nas den a nechcem aby to tam vyzeralo ako v 3.tej cenovej, hlavne po polnoci. najvacsi otras su tancujuci muži s kravatou omotanou okolo hlavy. 😠

• Zuzi... 😉

• Sponzor fóra
  • No babky dakujem....ono to este trva, ale zapojim sa 😉
    Pozrite tu, nejaky novy portal http://www.topsvadba.sk/ Este som to neomrkla.

zuzik - tak s tymi tancujucimi muzmi,... 😃 Nas to asi neminie. Su to draheho kamarati, a uz som s nimi na par svadbach bola a nesmelo to chybat, pomaly 30 rocni chlapi....ale ludia sa na nich bavili

• zuzik ako v 3. cenovej... 😃 😃 😃 neviem sa presta smiat.... Inak presne o to mi ide, aby to nebolo ako v 3. cenovej...
    Este ma napadlo, ma segrinej svadbe sa jedna zo svagrovej rodiny prezliekla so takej strasnej bluzky a ciernych nohavic a moj ujo, ktory vobec nepije, vravi upne vazne mojej mame: O kolkej koncime? Lebo tam pri dverach uz caka upratovacka... 😃 😃 😃

• Deniska...fajn portál 😉 😬
    A aj ja si myslím že ja sa tomu neubránim ale čo už partia ako partia 😉 😃

• bambula, no u nas budu vsetko nad 30, tak dufam, ze rozumu maju dost. 😃

• Zuzi....u nás problém u nás od 3 mesiacov do 80 rokov 😃 😬

• bero, tak teraz som oplula monitor, ...... ze upratovacka 😃 😃 😃 😃 😃

• Bero....mám záchvat smiechu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• lulu, myslela som chlapov, ktori budu mat kravatu, pod 30 budu len dvaja 3 a 13 rocny, ostatny vek od 2 do 80 rokov

• A drobec tiež 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• Zuzi..aha 😉 😬

• Ešte 25 minút v robote 😛

• beronsche - 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 tak to je dobréééééé 😃 jejda a tetuska sa neurazila? 😃 😃

baby a čo hovoríte na sľub svokier? mne sa to páči, je to vtipné, ale či by sa svokry neurazili? - čo vy na to hovoríte? takto to vyzerá -

Svadobné mamy stoja v strede parketu, prvá družička číta sľub a svokry po nej každý verš opakujú.
    Sľubujeme pred týmto slávnostným zhromaždením,
    že budeme pre našich mladých iba samým potešením.
    Že budeme variť, právať
    a vnúčence s radosťou opatrovať.
    Chvíľu jedna, potom druhá,
    nech je nevesta oddýchnutá.
    Peniaze, ktoré by sme minuli samé,
    mladým s radosťou odovzdáme,
    pretože ich rady máme,
    a tak svoje dobré meno svokry zachováme.
    O spoločenský život sa im postaráme,
    plagáty o plesoch všetky prečítame.
    Kde bude zábava či disco,
    ďaleko a či blízko,
    dopravu i varovanie detí zaistíme,
    aj keď sa pri tom samé nevyspíme.
    Keď si zať trošku vypije,
    alebo sa nevesta s nami pobije,
    všetko pekne ututláme,
    nesmie odísť domov k mame.
    A aj keby sa nám vrátili spiatky,
    naďalej budeme dobré svatky.
    Buďme zdravé, neblížme si,
    po poháriku ako svokry vypime si.
    Tak prisaháme!
    Sľub sa spečatí prípitkom.

• Sponzor fóra
  • Vierka...dobré 😉

• Vierka - to je super 😃 Moja mamca ani svokra by sa urcite neurazili, fajne by sa same na tom zasmiali 😉

• Deniska..už lepšie??? a drobec odkazuje tete deniske že ma byť naladená pozitívne 😃 😃 😃 😬

• Lulu - trosicku lepsie 😉 ved ked aj drobec mi tak dobre radi, to uz musi pomoct 😉

• Deniska..jasné 😉

Baby super veci má pripravené myslím tie oznamká,menovky a aj to o tých daroch kuk http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=521601&vReferer=/album/index_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1 😉

• lulu, len to, aby sa sem tomi registroval...by sme sa ani jedna k slovu nedostali 😃

• Peťka....super ja som ukeaná to by newadilo 😃 😃 😃

• Baby ešte 4 mimúúty v robote 😃

• ozaj, vcera som si kupila samodrzky, este nie svadobne, take na vyskusanie, ci mi to nebude padat a ako sa v tom budem citit. 🙂

• zuzi..tak skúšaj 😃 😉

• lulu,a ty prosim ta co robis, ze ti tak skoro koncim pracovna doba?

• baby, akoze v sobotu u nas spravila jedna pani nakup za 70€ - 3 veci pre hafana....to je jedna, co vsetko kupi, a potom sa chodi na to stazovat...(stara dievka, cca 50 rokov a s "mamickou" vsade chodi..)takze nakupila 3 veci v sobotu, dostala zlavu na cely nakup a - vcera bola vymenit prvu vec - lebo zistila to, co som jej hovorila, ze mikina pre hafana je lepsia s gombikmi...tak drahy jej ju vymenil za lacnejsiu a ona este chcela peniaze vratit...(cenovy rozdiel bol presne ako zlava, ktoru dostala na predoslu mikinu...) a dnes prisla vymenit druhu vec...
    takze ju zajtra ocakavam s tretou 😞(

• Peťka..nerob si nič z takých 😉
    Zuzi..v jednej poisťovni tak ja idem "šichta skončila" pa
    Tak z domu znova nabehnem 🙂 😉

• peti, to bolo dobré 😃 že príde vymeniť aj tú tretiu 😃 😃 mala dojsť aj s hafanom a bola by poskúšala 🙂

• Ja na vas dnes nejako vobec nemam cas 😞 Ale citam poctivo, aj ked nepisem 😎

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov