Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ono je najlepsie to, ze vsetky tie veci jej hafanovi sedia....no hruza zakaznicka.... :-|
Odpovedať
tak načo to vymieňa keď mu všetko sedí???? nejaká nespokojná, alebo možno sa potrebuje len porozprávať alebo vyventilovať.
Odpovedať
Profilova fotka
ona nie je s nicim spokojna..nikdy... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby tak precitala som vas dobre som sa nasmiala na 3.cenovej a pod. :-D vidim ze nejake detaily este musim doladit ... vobec som teda nevedela ze zenich ma mat na svadbe stale dlhy rukav ...dakujem za upozornenie inak ja budem drahemu kupovat kedze svadba je v juni a dufam ze bude krasne teplucko kosele svadobne asi cca 3 jednu na fotenie,urcite sa spoti jednu na obrad v kostole,prvy tanec a pod. a tretiu ked sa teda spoti .... potom uz popolnocne kosielky tiez asi 2 ...bude mat aj vestu aj kravatu ...ale vesta bude pod sakom a ked sa spoti vesta bude spotena kosela tiez ...prezlecie si koselu a vestu naspat??ble fuj ..takze aj 2 vesty radsej kupim vsak?? ja premyslam ze samodrzky budem mat na foteni,ja mam chude stehienka a mne to spadne =-) takze silonky si kupim radsej na obrad v kostole ....vy budete mat ozaaj tie hnede nilonkove co nevidiet,v spreji alebo biele??ja neznasam biele silonky mne sa to nikdy nepacilo ale tak prezijem ak to tak ma byt ...a kupim si plne topanky lebo v topankach s prednou otvorenou spickou nesmu byt silonky!! a samozrejme balerinky ak zozeniem samozrejme ...
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko, ja chcem samodrzky telovej farby, biele ucite nie. topanky chcem spicate, milujem spicate topanky, mne sa nepacia tie okruhle predky topanok a sandale nechcem, aj ked na niektorych babach to vyzera pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej baby, vy ste sikovne. ved ja este vobec netusim ake pancuchy. asi ziadne. ja by som najradsej mala dake strieborne sandalky. aby som ich este vyuzila aspon na daky ples a tak
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som si kupila biele popolnocky,bielu si chcem uzit naplno je to moj den chcela som zlate aj mali ale nesedeli mi a tak zobrala krasne elegantne biele satky nad kolena ktore este vyuzijem takze tie biele topanky svadobne vyuzijem k tymto satam ;-) aj tak moja sestra bude mat mesiac po nasej svadbe doktoranske promocie a tiez bratranec primicie :-) strieborne sandalky v mojom botniku uz su,mala som ich na stuzkovej a nosila som ich este 2,5 roka po nej a obcas toto leto som si ich dala opat lebo su na opatku a su pohodlne :-)
Odpovedať
juu babky, zas ma boli pri srdci :-( zas tu boli policajti...kvoli debilnym surodencom mojho priatela...a potom ze POZVI takych na svadbu :-| :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jemine co zas vyviedli?
Odpovedať
hm...neplatia to co maju, lebo su to sebecki, nezodpovedni hajzly :-|
Odpovedať
Profilova fotka
joj ruzicka, to mi je naozaj luto :-(
Odpovedať
no aj mne...najviac ma to trapi kvoli priatelovi :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
juuuj ružička, to ma mrzí že máte takéto problémy a starosti :-( baby ďakujem za rady - teda drahúšik bude celý deň a večer v dlhom rukáve :-) ono dlhý by mal tak či tak minimálne do polnoci, to určite, len po polnoci som nevedela :-) teda kupovať budem tiež asi 2-3 košele na deň a potom 1-2 na popolnoc :-) ja budem mať pančušky biele (tie čo mám v albume), mne sa páčia biele pančušky na neveste, neviem asi že je to také nevestovské :-D normálne by som si ich ani za nič nedala :-D ozaj baby ja rozmýšľam nad tým opálením sprejovým čo sa robí, asi to vyskúšam niekedy cez zimu, ako to bude vyzerať, a ak dobre a nebude to moc neprirodzené a nebude to púšťať, tak si to asi dám, nech nie som ako mŕtvolka :-D
Odpovedať
wera kamoska mali koselu s kratkym rukavom a mal na tom vestu a nic viac..vyzeralo to take neslavnostne
Odpovedať
Ahojte potom dočítam ;-) Baby došla som domov a išla som pratovať ;-) Ale už som stihla vysypať na podlahu celý odpadkvý kôš,pokaziť koliečka na rozťahovacej sedačke v pracovni(alias miesnosť pre ségru) super čo? |-| :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej, to by som mu nedala určite s krátkym, len som myslela, že po polnoci mohol mať s krátkym - teda hlavne on sa na to tešil :-D no čo nech si trošku potrpí aj on, no nie? :-D baby našla som náááádherný účes svadobný, idem ho dať do albumíku - len neviem - keď mám vo vlasoch živý kvet, nemôžem mať závoj a naopak? totiž ja chcem závoj zhora na drdol, ale aj kvietok by tam mohol byť krááásny ... :-)
Odpovedať
Ružička to ma mrzí :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
Idem ja upratovať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ruza neboj, aj ked viem ako sa citis. Rodinu si vevyberies........ :-N Deniska, hlavu hore, zajtra bude lepsie. Vierka, super tip, ten aj ja zrealizujem, ked bude treba. Cervene vino bude teda po ruke :-D Baby, uz mate popolnocne? Ja som este ani nezacala pozerat......... :-)
Odpovedať
Jani..ja sa obzerám ale uvidíme ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moj bude mat koselu s kratkym od zaciatku, chce to tak a mne to nevadi. samodrzky telove, biele su na mne otras, ale myslim, ze vsetko je len individualny vkus, kazdy nech si robi ako chce.
Odpovedať
Profilova fotka
vierka, ak chces tip, citaj. Ak nie, nechaj tak. Ohladom toho sprejoveho opalenia. Kup si radsej lacnejsie ako drahsie, to lacnejsie lepsie chyta a nesmrdi. Oni vsetky opalovacie spreje smrdia, tak ja vzdy davam vela teloveho mlieka na to. Ked si to nastriekas, daj na postel osusku alebo extra plachtu, aspon na prvu noc. Pred tym, ako si to nastriekas, pouzi exfoliator na celom tele (tak sa to vola po slovensky???) a pokozka bude jemnejsia a hladsia. Nehol si nohy atd pred striekamin, inak ti to urobi 'pehy' . ozik baby, uz ste poculi o alebo videli svadobnu knohu? Moja kolegyna ju doniesla do roboty z jej svadby a naaaaaaaaadhera. Kuk sem - http://landing.blurb.com/gwbUK/weddin... To nie ze album, ale kniha, s pozadim ako fotky a viac fotiek.......viete co myslim?
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja som na to sprejovom opalovani bola, na mna chytilo skvele, ani flaky som nemala. ak sa aj nieco zafarbi, ide to dole. akurat som si zalozila album satockovy, ved kuknite. mam velku inspiraciu do nich schudnut. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ladyjh - ale ja by som chcela ísť na to striekanie do salónu, asi by som to sama neriskovala - nie som veľmi šikovná v týchto veciach a viem si predstaviť ako strašne by to dopadlo :-D :-D ale každopádne ďakujem moc za tipy, určite sa budú hodiť tie s plachtou, holením a peelingom :-) hej je to tá fotokniha, je to krásne, také dáme určite urobiť aj svokrovcom a mojej mame tiež - aby mali pamiatku krásnu :-)
Odpovedať
no mne osobne sa paci ak chlap ma tie elegantne nohavice a len koselu na to..mozno na fotkach tak budeme pozovat, samozrejme na obrad da sako s kravatkou a na hostinu by sa zas uvolnil..myslis ze je to dobry plan
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik a ako to vyzeralo? - bolo to ako prirodzené od slniečka? Ja by som chcela len tak jemne aby som nesplývala s bielymi šatami, čo po zime určite budem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik náááádherné šatičky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
weri, vyzeralo to ako ked sa vratis z dovolenky opalena, teda na mne. ja som nie zas uplna bledula, ale zas nikdy nie som opalena do az uplne hneda. tak normalne.
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja sa asi nedam natriekat. Ja mam tiez snehovo biele saty, a ked bude dobry mejkap, nemala by som vyzerat ako mrtvola. Ja by som sa bala, ze mi zostanu saty oranzove.....a ked sa aj spotim :-N Vierka, do solarka nechodis? Ja asi skor porozmyslam nad tym.......Ten sprej asi budem musiet davat 2krat aj tak, aby to dobre chytilo a vydrzalo....... Teraz tu mudrujem, uz prestanem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ruzicka, podla mna v pohode....ja mojho tiez nebudem do saka stale nutit....ale co neznasam na svadobnych foto, je ked ma zenich slnecne okuliare...vystret ma ide....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?