Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • ladyjh - noo make up je jedna vec a biely chrbát, ruky, dekolt druhá 😃 síce som zažila, že mi už aj ruky makeupovali, aaale na svadbu asi e-e 😃
    noo ja som niekde čítala, že to vydrží cca 4 - 5 dní, a že to púšťa len ten prvý deň.. tak by som si to asi dala 3 dni pred svadbou - bude to jemné a nebude to púšťať 🙂
    do solárka nechodím, neverím tomu a stačí mi keď vidím všetkých tých mrkvákov oranžových - tak by som dopadnúť nechcela 😃 😃

• ja som v solarku nebola a nikdy nepojdem...taketo slecinkovske ´´zenske´´ veci ma nejako nelakaju 😃 😃 😛

wera si pekna i ked si bledsia 😠 😛

• mrkvakov 🙂
    vyskusaj ten sprej pred svadbou, aby si vedela, do coho ides. 😉

• Sponzor fóra
  • Ja budem do solarka chodit 🙂

weri ale zo solarka nie si oranzova? To skor zo samoopalovacich kremov 🙂 Ja som chodila teraz pred letom do solarka, nech som neni taka biela, lebo na dovcu ideme az po lete (vacsinou sme chodili zaciatkom leta) a krasne ma opalilo a vobec nie do oranzova. Uz mesiac nechodim, za chvilu ideme na dovcu, tak uz sa mi to zda zbytocne 🙂

• ladyjh - veď to že by som to chcela vyskúšať niekedy v zime, uvidím ako to bude vyzerať - možno budem ešte horší mrkvák a radšej budem bleduľa 😃 😃 😃

bybi - nooo žeby sa aj solárkovali aj samoopalováky používali? - neviem, ale veľa známych čo chodí do solárií sú taký mrkvový :-/ ale keď ty si zvyknutá a máš to pekné, tak prečo nie 🙂 ja solárkam moc neverím, a po všetkých tých hororov a videí zo soláriek tam ani len nevleziem 😃

a asi nevleziem ani na ten sprej - videli ste Vojnu neviest? Super film, tam jedna šla na sprej a bola úplne oranžová 😃 😃

• wera videla som to...uprimne som drzala palec chudere blondyne 😃 myslim ze dopadla horsie pocas boja 😃 😃 😃

• weri ja som tento rok prvy krat chodila len kym som zhnedla, teraz uz neplanujem... az pred svadbou 🙂 Asi to kazdemu inak ukaze 😉 Lebo ja som bola pekne hneda, ako keby som sa od mora vratila, vobec nie mrkvova 😃

• ladyjh - dakujem 🙂 Snad zajtra bude lepsie 😐 Zatial je to rovnake....

• vierka, nebudes mrkvak! Mozno mrkvicka 😉 Ale nie, ako ruza povedala, si pekna aj bledula.
    To ty mrkvaci su preto oranzovi, lebo to pouzivaju pravidelne a dlhodobo. kedy ze je to len na par tyzdnov a hotovo, nemala by si byt mrkvacik 😒 skus v zime
    Ja skor tym solarkam neverim pre ich vedlajsi ucinok, a mam vela sosovic, tak nechcem aby som mala rakovinu koze v buducnosti. aj sa mi to zda strata casu - ist niekam len na to, aby som tam bola 3 minuty 2-3 krat tyzdenne.
    Chod radsej na dovcu pred svadbou a opalis sa prirodne. Ja poznam ludi, co isli na pred-svadobnu cestu odduchnut si od stresu. 🙂
    A urcite by si sa opalila aj doma, ked namiesto obednej prestavky bude opalovacia prestavka 😉

• Tak mozno preto som nebola mrkvova, lebo nechodim pravidelne, chodila som asi 2 mesiace 🙂 A bola som super hneda 😵

• bybu, aj moja svagrina pouziva solarko a je ako cokoladka 🙂

• ružička - ja aj môj drahý sme držali palce tmavovlasej, tá blondína bola na náš vkus veľmi preafektovaná odzačiatku 😃 😃

ladyjh - 😛 noooo, tak ma potom mal môj králiček ešte radšej 😃 mňa tiež aj tie vedľajšie účinky dosť odrádzajú .. Ale musím sa priznať, 2x som už bola v solárku a hádaj čo.. absolútne NIČ 😃 bola som taká istá aká som 😃

ružička, ladyjh - ďakujem vám za komplimeeent 🙂

ozaj baby, dnes mám dovolené kuk na moje šaty, idem ku kamoške taaaaaaak sa teším - mi dovolila aj pričuchnúť si 😃 😃 😃

• weri po 2 razoch este nie je moc vidiet 🙂 Ja som si predplatila hodinu a po pol hodine som uz bola krasne opalena a druhu polhodinu som potom uz mala len na udrziavanie, raz za tyzden na 6 min 🙂

• wera mohla si sfotit pre nas 😎

• teda, co je tu tak ticho 🤔 ja som uz v posteli, strasne sa citim unavena 😐 dufam ze na mna nic nelezie 😴

• Sponzor fóra
  • asi vsetky spia 🙂

• ja nespíííím 🙂

• nesfotila si?

• Ruzickaaa, mam len jednu foto, kde je zo siat aspon nieco vidno ale to mi len z toho dovodu dovolila odfotit, lebo zajtra ideme do jedneho salonu bolerko skusat, tak aby sme videli aku cipku maju saty :-/ a mam zakazane foto ukazovat 😃
    Ozaj zajtra si idem aj boticky na prezutie objednat - robia tam na mieru, ale ze to trva aj 4 mesiace, tak myslim, ze je tak akurat cas tam zajst 😃

• skoda...tak ja si aspon budem kukat tvoje ine fotky v albumoch...aby mi nebolo smutno 😃 😃 😬

• weri ja som si taaaaaaak oblubila 😬 😉 😉

• Ruzicka 😃 ale aj keby som dala foto, saty som neskusala - mne stacilo riadne si ich poobzerat 🙂 a nemam o com pochybvat - su to tie najkrasie na svete, moje nadherne svadobne saty 🙂 ale skusala som si zavoj a pride mi velmi velky namoju mini hlavu kurnik, ale to mozno preto, ze bol vykrceny a moc odstaval 🙂

• tak budes taka načuchorená v nom😬 😉

• ako lev mám hlavu s tým závojom 😃 myslela som že sú tam len 3 vrstvy - omyl sú tam 4 😃 😃

dobréééé ránko vospolok 🙂

• pozerali ste webstranku alebo boli ste v Salone EL v BA ??? na fotkach maju strasne pekne saty 😉
    dobre ranko

• dobre ranko vsetkym, dnes mame krasny slnieckovy den, nieco musim vymysliet pre tu nasu nezbednicu, nejaku aktivitu, lebo doma sa uz nudi a to ma len 17 mesiacov. 😐

koncom septembra je v BA vystava Interbeauty, tak ideme s drahym, kozmetiky nakupit, inspirovat sa ucesmi a mozno aj nejaky biznis sa crta, tak uvidime. 🙂

• ahojte baby bree ranko dnes sa nam crta krasny dnik musim draheho presvedcit nejako nech by sme to vyuzili a isli do wellnessu do bazeniku s malou do Kalnej bolo tam uzasne v nedelu ked sme tam boli 😉
    alebo zeby som isla skusat saty konecne ale s kym??nema kto somnou ist nikomu sa nechce 😞
    o 2-3 tydzne im pride do salonu nova kolekcia Spring 2011-salon Jasmine Bridal 😵 maju aj mini cisla ako 32-34 siat parada ak mi nejake "seknu" dam potom usit u zima asi ...uvidime ci ma to vyde lacnejsie alebo nie ... saty ktore si chcem vyskusat v tom salone idem dat do albumiku a potom ich tam dam aj na mne ale bez hlavy ako aj minule 😃

• Dobre ranko 🙂

trdielko, urcite ta to u neho vyjde lacnejsie, mne sa zda ze viac ako nejakych 150 eur ani neuctuje, a to je uz aj s postovnym 🙂

Ja este 3 dni v praci a mame dlhsi vikend, v pondelok je sviatok a v utorok mame s drahym dovolenku 🙂 Potom 3 dni, vikend, este 2 a pol dna a huraaaaaaaaaa na dovolenku 😵 😵 Tak si uz potrebujem oddychnut, ani nie fyzicky ako psychicky 😐

• dobré ránko kočky.. tak a po dlhej dobe už som späť... od včera pekne krásne bc. 🙂 uznávam že sme mali s priateľom až šialene úspešný týždeň 😃 😃 😃

• slintacik gratulujem 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov