Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Ruži..idem kuk 🙂

• simi - jasneeee. Kontakty budeme udrziavat. 😉 tesim sa.

ruzicka - krasne pocitadlo, len keby tam bolo uz len tych 11 hodin, co? 😉

• Sponzor fóra
  • lady urcite... Ako som vosla do bazena, bolest bola polovicna 🙂 A co sa mi najviac pacilo a ma to pre mna take caro, na co spominam najradsej, ze som si Zarku vytiahla sama z vody, nikto sa jej ani nedotkol a ja som bola prva 😵 😵 😵 este aj teraz mam slzy v ociach, ked si na to spomeniem 😵

• ruzi 311 dni, super! 😃 😃 😃

•  a tu je aj roztomilé dievčatko 🙂

Presne keby tam bolo ten 1 deň 😵 A ešte krajšie 1 deň do termínu pôrodu 🙂

• lulu este nie, ale ona urcite pride....minule mi vratila bravcove usi, lebo ze je na nich vidno tetovanie prasata...(cislo co mu vytetuju na bitunku...)
    baby v tej myjave maju moje vysnivane saty a este jedny veelmi podobne.....som zamilovana a volala som maminke, ze ideme na myjavu - jedine co ju zaujimalo, ze kedy 😃

• bybi - tak to znie naozaj krasne 🙂 Len nie vsade ponukaju tu moznost. Ale clovek by za tym aj pocestoval urcite.

• Bybi...woow super keď si ti vytiahla maličku 🙂

• peta, by som tie usi hodila do nej 😴

• aj ja mam na Myjave v salone vysnivane saty, ale pre mna je to druhy koniec republiky 😃 😞

• lady este vela 😃

• bybi jeeej muselo to byt krasne a verim, ze este ked teraz na to spominas mas slzisky na krajicku 🙂 🙂

babulky utekam do mesta, prajem krasny dnik.. papaaa

• simi - pekny dnik. papa 😉

• No tu je ta moznost na stastie vsade, ja som nad tym ani nerozmyslala, rozhodla som sa asi mesiac pred terminom ze budem rodit do vody 😃 A nelutujem a ked bude druhe a bude to mozne, urcite zase do vody 😵

• Sponzor fóra
  • strasne sa tesim, ze ich tam maju....juuuj....bambula, tebe sa ktore pacia?? mne MS12 a tie hned pod nimi...

bybi tak to je super...u nas to tusim robia iba v bojniciach zatial...

• petka - krasne satky, naozaj. 🙂 Moje vysnivane su zase MS19. A tie som nenasla nikde len tam....

• trdielko - vsimla som si na facebooku, ze si sa pytala na cenu oznamka u tej baby, co ich tvori. Myslim to oznamko s fotkou. Uz ti odpovedala kolko by to stalo?

• Baby ide šéééf majte sa 😉 🙂

• Planý poplach 😃

• a ja by som chcela MS 37 achccccccccchhhhhhhhh 😃 aj ja chcem ist na Myjavu....aj hned 🙂

• petka ti si zo Senca ? bola si v salone Angels?

• babky, krasne satky ste si povyberali. Ja uz svoje mam, ale macia sa mi MS22 tiez. Takehy typu a strihu som si skusala a velmi dobre sadnu na postavu 🙂 a ukazi tie spravne krivky 😃

Daniska, dneska dobre? 😵

• Jani - ano, dnes dobre. Krasne pocasie, tak som vstala s dobrou naladou. A vlastne aj ta vcerajsia depka sa dala do poriadku, kym som sla spat. Asi by som inak ani nezaspala 🙂

• Luci, pozerala smom tvoje sny, kraaaaasa. Aj ja som kedysi rozmyslala nad svadbou pri mori, hlavne preto, ked si beriem anglicana. A tiez to bude ina ako som si predstavovala......... 😠

Ale zimna zasnezena svadba bide velmi romanticka! 😉 ja som raz bola na zomnej svadbe, a pri prichode na recepciu servirovali varene cervene vinko a bolo velmi oblubene, kedze ludom bolo zima, zahrialo..........A v miestnosti bol aj vianocny stromcek este :o) 😃

• hej bambi, aj mna to obcas pochyti, hlavne ked pride sek, alebo vypis uctu.........alebo dalsia zaloha treba platit 😠
    a mozno su to aj celkove predsvadobne stresy....... som sara, ze uz v pohode 🙂

• myslis ze keby som chcela ten styl ako MS 37, MS36 a MS 20 bude sa mi zle chodit ? teda ja chcem dlhsiu vlecku tak neviem ako sa budem v tom citit..
    ale teraz som sa dozvedela ze mam zapis do skoly nabuduci piatok tak pojdem do mesta a musim ,,donutit,, kamosku aby som mnou isla ...chcela by som si aspon raz vyskusat saty svadbone ale neviem...asi potom ma odtial nedostane nikto 😃 😃 😃 najviac sa tesim na to ako si bude rozne saty skusat ach uz aby to bolo ale ja to mam este velmi daleko 😞 fnuk

• baby, dajme jedno velke stretko nevesticiek! Niekde v strede slovenska, kde sa vsetky dostaneme do 2 hodin na vlaku. co vy na to?

• Oooo, Jani - tak tie MS22 to ano, tie su krasne 😉 A inak, ten vianocny stromcek na svadbe, to muselo byt tiez krasne.

• dracica - aj ja chcem saty s vleckou urcite. A ved ta vlecka sa da vypnut hore, takze by nemal byt problem. Proste treba vyskusat a zistis ako sa v nich citis 😉
    JAni - to je napad. Ty kokso, si to predstavujem, a urcite by sme sa vykecavali ako keby sme sa poznali uz roky. 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov