Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • lady 😉

• dracica, vyskusaj. ked s=ja som skusala, tak mi hovorili, ze objadnavka trva aj 6 mesiacov. len si vyskusaj. Ja som skusala ako diva, aj biele, aj smotanove, aj modre a aj ruzove. Len aby som videla, coto povie, lebo uz nikdy v zivote nebudem svadobne saty skusat.

• Baby, keby sme sa stretli v Banskej Bystrici, tak to tolkoto trva na vlaku>

PresoV - BB = 4hod 40 min.
    Bratislava - BB = 3.5 hod.
    St. Lubovna - BB = 5 hod.
    Trnava - BB = 4 hod.
    NMnV - BB = 3.5 hod.

Co poviete? Oplatil by sa 2-3 hodinovy pokec pre 10 hodin cestovania?

• Sponzor fóra
  • cafte, moje dieta sa pokusa jest same, takze ten bordel okolo si neviete ani predstavit, normalne rev kde jej chcem dat sama, tak nech sa potrapi.
    ze stretko v BB, tak to by som mala najblizsie. 😃 😃

• hehe ja by som mohla cestovat s lulu 😃

• no hej presne tak len ze ked sa ma spytaju v salone na svadbu a ja poviem ze v oktobri 2011 tak sa budu pozerat na mna ako na blazna nie? 😐

zaujimave je ze salon EL v BA poziciava saty MS Ambrosia za 428 eur
    a ine saty v salone v Myjave su vsetky za 260 eur a to tie salony patria k sebe....ta BA tak vela spravi...to nie je mozneee 😠

• este jedna je to zo sencam ta by tiez mohla skocit na vlak zo TT.

Do prdele, potrebujeme rychlejsi rychlik!

Zuzik, len ju nechaj, sikula mala. 🙂 ved upraces...

• 😉 ved im povedz ze svadba bude v marci. a basta 😉 ved oni nebudu kontrolovat!

• hihi no tak to je pravda 🙂
    aj ja byvam pri TT

• dracica, este si zvaz toto:
    - kolko ta to bude stat kym si pre tie saty pojdes na Myjavu - cesta tam a spet. A budes moct saty priniest naspet hned v pondelok? Ak nie, niektory salony uctuje navyse........budes ich mat cas vyzdvihnut kedy to povedia? Omrkni detaily a zvaz. To iba taka mala rada, nie ze sa ti miesam do kapusty 😉

• Tak teda....ja by som to do BB mala najdhsie 😞

• bambula, pozerala som aj niekde blizsie, ale na strednom slovensku nie je take vacsie mesto kde rychliky idu priamo/ a mozno sa mylim.......
    a vacsina nas tu je zo zapadu 😠

• to nevadi ze sa miesas do kamusty 😃 dakujem za radu vsak uvidim..tiez viem ze je to daleko ...pozriem v TT ake saty maju a uvidim aj do senca pojdem a neviem este kam..asi aj do Pezinka ...

• baby, idem na postu, zachvilu som tu. Mavrhnite datum medzi 26 a 29 septembrom. Vtedy som doma a k dispozicii. 😵

• este je zvolen, ale pre bambu je to o par km este dalej.
    autami sa neda zviezt? je to rychlejsie a aj lacnejsie, ked pojdu minimalne 2, hned sa to oplati.

• Sponzor fóra
  • ze BA - BB - 3,5 hodky, TT - BB - 4 hodky? trnava je za BA? 😃 😃

• mozme aj autami, dobry napad. ja budem vlakom, auto necham v Manchestri 😉

• no idem upratat to smetisko pod stolom. 😃 😛

• lady, to chapem. 😎

• podla toho z akeho smeru ides ale je prve BA a potom az TT a potom uz ides na stredne slovensko alebo na sever :o)

• mna prave napadla uplne uzasna myslienka, co keby som si na vyzdobu stolov kupila zive kviekty v crepniku? lebo mam doma cyklamenky a take su krasne, kvitnut som ich videla uz na jar v baumaxe, k tomu kupit pekne crepniky, niecim omotat a kvetinova vyzdoba je hotova. kvietky mi ostanu doma kraslit dom.

• zuzik to je super nápad, ja som tak rozmýšľala nad orchidejkami v kvetináčikoch, niekde som to už videla a vyzeralo to super 🙂

babyyyy nestíham vás čítať, kamže sa to chystáte a mňa nevoláte? 😃 😃

• 🙂 no ten nápad stojí za zváženie - orchidea alebo iný kvietok 🤔 nooooo 😉

• fuu, sa az nechapem, co ma dokaze napadnut, este som to nikde nevidela v crepnikoch, je mi luto dat tolke peniaze za kvety, ktore vydrzia chvilku. bola som raz na jednej svadbe, kde boli ruze vo vazach a tam nebola voda, ale take gulicky gumene, no mali ste vidiet tie kvety pred polnocou, odkvicnute, opadane.

weri, na stretko nevesticiek.

• Ahojte!!!!
    Tak som tu aj ja na chvilku..

slintacik blahozelam k Bc.!!!!!

Janka este si tam zabudla dat SNV - BB - Ja som od Spisskej.. 😃 😃 😃 Ale v septembri aj tak nebudem domaaaa , beeeee 😞

wera, vcera sa si pytala, ci by mohla zavoj aj kvet vo vlasoch... no ja mam taku istu dilemu... Ale videla som fotku, kde to tak nevesta mala a vyzeralo to celkom dobre.... tak neviem... asi to vyskusam...

• Baby čaute, tak Vás stáham čítať len jedným okom - tie orchidee su skvelý nápad, teraz mali v ikei krásne, aj celkom velké, velky vyber farieb za 5e a kvetináč stál 1€. To nie je také zlé... 😉

• K tej kvetinov vyzdobe - rozmyslam, ze na stoli si dam spravit kyticky z karafiatov a gerbier - karafiaty su lacne a ked ich je vela su aj pekne... Chcem totiz take male ale velmi bohate kytice a keby to bolo z ruzi, tak sa nedoplatim.... Ake kvety su vlastne sezonne v maji??? Tulipany nechcem...

• bero, dnes ti uz kvetinari zozenu co len chces, okrem asi teda pivonii, na tie je treba sezona

• beronsche - aj ja som videla jednu foto, mala tam nevesta ruže ružové vo vlasoch, vyzeralo to pekne, len ja keď tak nad tým rozmýšľam, tak ten môj závoj je mega a či by tú orchidejku vo vlasoch nepoškodil :-/

a mňa nevoláááááte na stretko? - no pekne, mám zlomené srdiečko 😃 😃 😃

• dracica ano som zo senca, bola som tam, ale nic pre mna...isla som sa len pozriet - ze co maju, nechcela som skusat, ani nic, len kuk a popytat sa na ceny...vojdeme - "nestupujte na cerveny koberec!!" .... to ma zabilo ako prve....saty mi ukazali iba v katalogu a mali ich asi 30 ks a ja som si nevybrala ani jedny..a cenu si nepamatam, ale viem, ze bola dost vysoka....nieco ako v ba..
    mne sa tam nepacilo, aj ked slecna co tam pracovala sa potom snazila, aj my vravela o novej kolekcii, ale prvy dojem si pokazili..
    a ked som tam bola, tak si prave skusala jedna nevesta saty - taka nizsia a plnsia troska, tak mala na sebe saty, ktore ju este viac rozsirovali a deformovali a vsetci hikali, aka je krasna..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov