Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
kurtica my uz rok a pol k nim nechodievame, len sa tam priatel parkrat zastavil pre postu a hned do nho niekto rypal a neopodstatnene na mna nadaval a v tychto dnoch to dost vyvrcholilo aj tym ze sme si dovolili im oznamit nase zasnuby a obtazovat ich. takze keby domov raz za mesiac nepride pre postu, nikto by ani nevedel ze zijeme a tak by im to vyhovovalo. praveze som si myslela ze sa ich kamenne srdcia trochu zlomia ked im povieme o svadbe.
Odpovedať
h.a.i.n.y: no tak dali sme si ziadost o pridelenie bytu, ak nam ho nedaju tak max pol roka budeme byvat bud u nich-cim ja vobec nie som nadsena alebo u nas, ale to asi nie..a chce zacat stavat dom , ale aj o tom pochybujem takze tuto stranku veci radsej este teraz neriesim lebo vsetku radost co z priprav mam by som si hned pokazila :-S
Odpovedať
rora Daj vediet ako to dopadlo! A hlavne sa nepobite! S rozumnymi ludmi sa da dohodnut ale zrejme im to hlavne chyba .. a to - rozum - .. tak potom je tazko bez neho vies .. rora A preco ste sa chceli ku nim nastohovat? Tomu nerozumiem .. Ci to ste len tak skusali ze ako zareaguju? sobicatko A preco nechces byvat u nich a ani u vas nie? =-)
Odpovedať
ja neviem moc sa mi k nim nechce.....maju sice velky dom, ale je ich tam vela...a my mame byt takze u nas sa tlacit asi ee..no ved uvidim este je to daleko :-)
Odpovedať
hainy presne tak, chceli sme vediet ako na to zareaguju, ci by nas prijali alebo nie a vysledok? jasne ze neprijali. no boli sme tam, svokor len plna huba zvastov, ja som nejako nemala ani chuti sa vyjadrovat, lebo sa rozkrikoval, no oznamili sme ze svadba bude tento rok v auguste :-N :-N ale tak je to vpodstate jedno ze nie, lebo sa vyhovaral ako len vladal, neprispeje ani korunou, ale ved to sme ani nechceli, len sme mysleli ze aspon daco naznaci, ked uz platili svadbu svagrine, ale zrazu dnesna verzia bola ze neplatil nic. no nevadi, asi mu uz pamat nesluzi 8-( ja som pre nich stale svina a mne neveril ani slovo a odkazal nam ze nech sa obratime na svokru. 8-( 8-( 8-( no komunikacia jak hovado. a ze jemu nezabranime aby prisiel na obrad. no to ma este nepozna ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ty kokso to je ale sila, mna by asi slak trafil
Odpovedať
rora A kvazi svokra nebola doma? Takze oni budu teraz na tom ze svadba je teraz v auguste? Takze on sa dostavi 20.8.2010 do kostola? :-D No ma podrz .... Takze vy ste mu aj povedali ze ich nechcete na svadbe? rora Je to smutne ze mate taketo konflikty s ludmi co by mali byt vasou oporou a pomahat vam. Je to strasne ze sa deju taketo veci :-(
Odpovedať
no svokra nebola doma, lebo bola v robote a svokor nam dost vynadal ze ako to ze sme nedosli ked by bola aj ona doma, neviem co je jeho do toho kedy mi dojdeme, aj tak sa spolu nerozpravaju, ale tak fajn, buduci tyzden dolezeme aj za svokrou, ale to zas svokor nebude doma lebo odchadza, takze s nimi je tazko o niecom sa bavit... no nech si dojde kam chce, sme povedali ze svadba bude v auguste, sa pytal ze ktoreho, sme povedali ze nevieme... a viac sa o datume bavit nebudeme. nech si obiehaju kazdu sobotu v auguste kostoly a matriky. ja sa na tom len bavim, nic ine mi neostava :-D :-N oni nas tiez vodili za nos. a este sme im nepovedali ze ich tam nechceme, len ze si to este rozmyslime ci ich pozveme. a svokor na to ze mu nezabranime aby tam dosiel... no nech sa len paci, vrelo by som ho "privitala". akoze ked sa k nam do svadby aspon o jedno percento zacnu lepsie spravat, neni problem ich pozvat ale inac nehrozi. ja mam tiez svoju hrdost a ci su rodina alebo nie, nezaujem. a dneska som bola v jednom salone pozriet len tak aby som mala predstavu, no veru nic moc, zo svadobnych by som si nevybrala ani jedny, co som videla obrazky a realitu ako skutocne vyzerali, no bieda :-|
Odpovedať
Buduce nevesty 2011 Kosice a okolie, ak by ste niektore hladali salu, tu je ukazka saly v Čani: http://www.youtube.com/watch?v=cTH5gs...
Odpovedať
Profilova fotka
No konecne byvame spolu vo svojom vlastnom. Slavnostne sme v pondelok domalovali a v utorok uz sme spali v novom. Zatial je to fajn, len to neustale nove varenie ma asi raz zabije
Odpovedať
ahojte! uz ste zhanali fotografa, kameramana a hudbu? ked niekto uz pozeral kto aky je, nech mi skusi poradit, resp. vyjadrit svoj nazor na pandorasbox a videoprodukcia zitnansky...a tiez fotografov a to lukacko alebo sulovsky? pripadne niekto iny :-)
Odpovedať
no miska tak gratulujem :D musi to byt skvely pocit mat vlastne byvanie, snad aj nam sa coskoro postasti ;-) a co nenavaris aspon za kybel, nech mate na cely tyzden :-D inac toho varenia sa tiez obavam, lebo nie som bohvieaka kucharka, zato priatel je poriadny jedak :-N takze asi bude nastolena celozivotna dieta :-D inac v pondelok nastupujem do novej prace, sice to bude makacka, ale tak dufam ze sa tam uchytim, hlavne nech bude konecne riadny prijem nech mozme zacat vybavovat veci ohladom svadby. a chcem sa spytat, vy, ktore uz mate fotografov, dava sa aj zaloha?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
rora no neviem ci sa dava zaloha, my nedavame ale to len z dovodu ze je to moj dobry kamos :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Rora my s priatelom co sme si zatial pozerali tak vsade sa dava aj zaloha. zuzanka: videoprodukcia zitnansky su skvely ludia a to nielen on ako kameraman ale aj jeho manzelka ako fotografka :) Lukacko je jeho manzelkou kvalitou velmi podobny no trocha zaostava v napaditosti, kazda jeho svadba je prakticky to iste a casto opakuje aj tie iste chyby :-(
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
makarenko a tebe velmi napadne vadi ze miska chvali zitnanskych.... tak co. :-p :-p :-p
Odpovedať
tak my máme kameramana a fotografku už zajednanú, ale sú to naši kamaráti takže to berú ako samozrejmosť. dnes som práve premýšlala nad menu a nakoľko už tak predbežne vieme kde by sme to chceli a pani prevadzkarka mi aj poslala info a predbežné ponuky, tak som to nejako pokombinovala a prepošlem jej to nech máme nejaký obraz čo by nás to vyšlo. a v auguste alebo septembri ak sa nám to bude páčiť x-) tak to zajednáme. teraz do júna mám síce ešte poriadne výdavky, ale cez leto by som chcela niečo ušetriť na svadobné šaty a vizáž, už asi šípim že tak okolo 650 eur to bude. a ostatné vybavovať skôr ako pol roka pred svadbou určite nebudeme. jednak že je to otázka financií a aj šťastia a nálady. a to ešte chceme začať riešiť bývanie tak uvidíme ako sa bude drahému dariť, lebo ak sa nebude :-S tak to nakoniec dopadne tak že sa svadba presunie a ja budem "stará dievka" :-N :-|
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
:-) Hainy to je v pohode ja uz som si na takych ludi zvykla, zial nic ine mi v mojej oblasti posobenia neostava ;-) Nad tym sa netreba pozastavovat. Inak dnes mi buduca svokrusa bude oendlovavat spodok siat co by som chcela mat ako popolnocne. Vcera si tam bol priatel este pre nejake plechy nech mu mam na com navarit a vraj plakala od dojatia ze od nej odchadza, tak jej treba 8-( Inak co som bola teraz na svadbe tak menu mali strasne nahustene a porcie jedla boli tak velke, ze som uz druhe jedlo nevladala zjest. Kolacov sa do druhej do rana zjedli max 2 taniere a mali ich ozaj vela, co mi prislo velka skoda. PO polnoci mali aj svedske stoly, ale z tych jedlo len par ludi. Tiez rozmyslam nad tym kolko jedal dat. Lebo tri chody na tanieri+ svedske stoly bolo vela. Asi si este budem musiet zajst na nejaku svadbu aby som lepsie videla a vedela porovnat. Ved zatial som bola iba na 2 svadbach a ani na jednej z nich ako host :-(
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
makarenko akoze nehnevaj sa, mozes sledovat hociaku diskusiu, ale to sa do kazdej zapojis ked do nej ani nepatris alebo len potrebujes povedat svoj opacny nazor??? mne je jedno ci niekto chvali takeho fotografa, alebo toho kameramana, a urcite je to jedno aj ostatnym nevestam, lebo kazda si aj tak najde to co vyhovuje jej, ci uz kvalitou, alebo cenou, je to cisto kazdeho osobna vec, takze nam nemusis radit, mame vlastny rozum ]-(
Odpovedať
aj mne je to jedno rora...tak ako tebe...
Odpovedať
baby aj vas obtazuje cez ip uzivatelka s nickom pauzicka????? zjavne sa jej nepaci ze miska chvali zitnanskych a tak reaguje na kazdeho kto sa jej zastal 8-( 8-( :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
rora ja uz som si to s nou vyriekala a je v pohode, len sa jej pacia ine fotografie :-D Kaslite na takychto ludi, nezasluzia si vasu pozornost :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
pauza zaujimave ze yani lopez ma toto svoj prvy prispevok a zaregistrovala sa ZHODOU okolnosti dnes. zeby to bol tvoj nick?? na pokec sa vrat ty, tam si mozes vytvorit niekolko desiatok nickov. nie tu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?