Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Baby tak som si vás pridala na fb ;-) Mne sa šichta v robote skončila a ide sa domov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera ja nie, ale znamy boli uz asi 3 krat :-) Preco? hainy my sme planovali malu, nebola nehoda :-D lulu, tie co maju v 6tt brusko, to nie je este tehotenske :-) to az tak najskor v 12tt zacne len "vykukovat" :-)
Odpovedať
Hainy...aha no beriem kyselinu listovú pár strán dozadu som dávala aj web stránku ;-) No ja "žeriem" čo mi príde do cesty :-D :-D (samozrejme obrazne povedané) :-D Dosť nepríjemná vec :-( :-P Ale pre drobca spravím čokoľvek aj keď si na to ponadávam ;-) :-D
Odpovedať
Bybi..dobre vedieť :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my by sme si chceli prestat davat pozor tak v marci, teda tiez par mesiacov pred svadbou :-) teraz som uz 3.tyzden po vysadeni tabletiek, to keby sme teraz otehotneli, tak tesne po svadbe rodim :-D teda to nie je moc vtipne ked uz mam saty doma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bybi - lebo by sme tam chceli ist na svadobnu cestu :-) len som citala ze v maji tam je studena voda - 22 stupnov a dost tam fuka vietor a su tam zraloky - tak neviem teraz ze ci tam ist ci neist :-/
Odpovedať
Profilova fotka
inac tiez sa musim pochvalit... minuly tyzden som bola v salone a budem si kupovat saticky. Uz som aj zaplatila zalohu. Budu sa este raz poziciavat v septembri a potom budu mojeee:) Tesim sa z nich velmi.
Odpovedať
Profilova fotka
wera... tak ak tam chcete velmi ist, tak nemusite hned po svadbe, mozno potom bude lepsie pocasie.
Odpovedať
Profilova fotka
weri to ze je tam dost veterno nam aj oni hovorili a nie je to ani taka extra horuca destinacia, mne to dost pripomina Kanarske klimov... ale uz tam isli 3-ti krat, takze sa im tam pacilo.. A oni vzdy chodia na Vianoce a Novy rok :-) my este neviem kam a ci, uvidime ako budeme na tom finacne, ale chceli by sme ist na Floridu asi :-)
Odpovedať
bybi A po akom case sa vam zadarilo? lulu Mas pravdu pre drobca sa to musi vydrzat ;-) wera Takze aj vy to takto planujete? ;-) Len sa bojim ze sa nam to takto nepodari. Mozeme sa snazit aj 2 roky a nic. Ale dufam ze to nebude nas pripad. A ked nechces rodit tesne po svadbe tak vam neostava nic ine iba si davat pozor :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kacenka, super ze si si zajednala satky :-D Vierka, jasne ze si pozvana, vsetky sme pozvane. Ako som to tak mapovala, najviac nas tu je zo zapadu a par z vychodu. Dajme datum a dohodnime, ci vsetky mozeme a potom uvidime kde. Nebudeme sa predsa do ziliny trkat ked nikto zo SNV alebo popradu nepride :-) Ja som za utorok 28.
Odpovedať
Profilova fotka
hainy prvy krat po 4 mesiacoch, ale o babo sme prisli a potom hned do mesiaca som bola zase tehotna :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kacennka - super že máš šatičky - ukáž nám foto :-) bybi - nooo, na kanároch som nebola, ale počula som že tiež to tam nie je nejako extra teplo :-) a nezožral ich nejaký žralok, že? :-D lebo toho sa bojím, som čítala, že ich je tam dosť nooooo a byť zožraná na svadobnej ceste netúžim :-D hainy - tak tak, musíme si dávať pozor, aj dávame, ale nikdy nevieš :-) veď to, že takéto veci sa nikdy nedajú plánovať - nikto nechce a hneď je tehotný a niekto chce veľmi a nič z toho :-( ale zase myslím že to je aj tou psychikou, že keď ideš na "to" len s tým že chceš bábätko, tak just nič :-N ladyjh - ja sa tiež hlásim smer záhorie, ak by bolo stretko niekde poblízku, pozývam sa teda :-D
Odpovedať
bybi Prepac to som nevedela. Preco sa to stalo? :-( Ale aspon ze sa vam hned zadarilo a ze mate zdrave dievcatko! ladyjh A odkial vies ze nikto z vychodu nepride?
Odpovedať
Profilova fotka
wera... foto rada ukazem, ale radsej poslem na mail. Nechcem ho tu zverejnovat aby to nevidel niekto kto by nemal. Chodi sem par znamych aj priatel obcas... tak mi napis mail a poslem:)
Odpovedať
Profilova fotka
weri nie, prisli na spat vsetci a cely :-D A Kanraske nie su extremne teple, tak 25 a dost veterno, ale stale je horuco, aspon to tak citit (dufam ze ma chapes). Ale voda je dost studena :-) My sme sice boli zaciatkom leta, ale zase tam je teplo cely rok... Ale to je tym ze je to ocean...
Odpovedať
Profilova fotka
hainy neviem preco :-( Nikdy to nezistili ze preco, asi sa nevyvijalo tak ako malo a priroda to zariadila takto... Ale ja uz na zle nemyslim, mam zdrave a krasne dievcatko a som stastna :-) Asi to tak malo byt |-|
Odpovedať
Tak ja by som na stretko prisla iba v pripade ak by bolo v Ziline. Ako h.a.i.n.y pise aj to je pre nas daleko, ale predsa blizsie ako BB.
Odpovedať
bybi Dobre si to napisala asi sa to malo stat. No ale uz dost o tom. Hlavne je to co je teraz ;-) bambula Tak my si spravime stretko na vychode ..
Odpovedať
h.a.i.n.y - ak nas baby nebudu chciet, ze daju vzdialenejsie miesto, tak my budeme mat stretko na vychode ;-)
Odpovedať
bambula A aj z vychodu sa pozbierame a bude nas dost 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby nadherne svadobne saty pre tahulky :)) http://www.svadobnysalonmichaela.sk/?...
Odpovedať
h.a.i.n.y - presne tak, verim tomu. Aj ked tu v nasej teme nas je akosi malo...
Odpovedať
Profilova fotka
hainy neviem, a ani nechcem predvidat, to som len tak teoretizovala, lebo vacsina bab je zo zapadu. Prosim ta neber to personalne, to som tak nemyslela. :-N baby, ja som v UK najdlhsie - 9 rokov. A presne ako bybi, ja by som si doma asi nezvykla - odisla som ako 18 rocna a tu som dospela a nasla svoju identitu.......a ked idem domov, tesim sa naspat :-)
Odpovedať
tak baby, uz vas mam na FB - Zuzik a Katka ;-) Zuzik - mala Emuska je nadherna, sibalske ocicka ;-)
Odpovedať
ladyjh Neboj ja sa nehnevam :-) Len ty si to tak napisala ako keby ste sa vy zo zapadu izolovali od nas na vychode. A to zijeme este na malom Slovensku :-) Keby sme chceli takto stretko napriklad v nejakom vacsom state tak kde by sme sa tretli? :-D Potom by sme museli tiez sa stretavat len takto po regionoch.
Odpovedať
Ahojte :-) Som u rodičov...kúpeme sa v bazéne 8-) Voda je supeer :-) Píšem zo ségrineho PC :-) A včera priniesol sesternicin muž toľko krááseho tehotenského oblečka x-) A zbytok dopíšem keď budem doma teraz sa ideme znovu kúpať :-)
Odpovedať
lulu A vasi uz o tom vedia? Ako sa o tom dozvedeli a ako reagovali? Asi som si to nestihla precitat ked si to uz pisala.
Odpovedať
No tatinovi som podstrcila pod sedadlo tehotensku knizku :-D Bol rád...a mamine to powedal tatino ;-) Bola samozrejme rada :-) Idem už ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bybi - fíííha, to potom kapverdy asi e-e, chcem ísť do vody bez rizika mŕtvice zo studenej vody :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?