Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Baby tak som si vás pridala na fb 😉 Mne sa šichta v robote skončila a ide sa domov 🙂

• wera ja nie, ale znamy boli uz asi 3 krat 🙂 Preco?

hainy my sme planovali malu, nebola nehoda 😃

lulu, tie co maju v 6tt brusko, to nie je este tehotenske 🙂 to az tak najskor v 12tt zacne len "vykukovat" 🙂

• Hainy...aha no beriem kyselinu listovú pár strán dozadu som dávala aj web stránku 😉 No ja "žeriem" čo mi príde do cesty 😃 😃 (samozrejme obrazne povedané) 😃
    Dosť nepríjemná vec 😞 😛 Ale pre drobca spravím čokoľvek aj keď si na to ponadávam 😉 😃

• Sponzor fóra
  • Bybi..dobre vedieť 😃 😉

• aj my by sme si chceli prestat davat pozor tak v marci, teda tiez par mesiacov pred svadbou 🙂 teraz som uz 3.tyzden po vysadeni tabletiek, to keby sme teraz otehotneli, tak tesne po svadbe rodim 😃 teda to nie je moc vtipne ked uz mam saty doma 😃

• bybi - lebo by sme tam chceli ist na svadobnu cestu 🙂 len som citala ze v maji tam je studena voda - 22 stupnov a dost tam fuka vietor a su tam zraloky - tak neviem teraz ze ci tam ist ci neist :-/

• inac tiez sa musim pochvalit... minuly tyzden som bola v salone a budem si kupovat saticky. Uz som aj zaplatila zalohu. Budu sa este raz poziciavat v septembri a potom budu mojeee🙂 Tesim sa z nich velmi.

• wera... tak ak tam chcete velmi ist, tak nemusite hned po svadbe, mozno potom bude lepsie pocasie.

• weri to ze je tam dost veterno nam aj oni hovorili a nie je to ani taka extra horuca destinacia, mne to dost pripomina Kanarske klimov... ale uz tam isli 3-ti krat, takze sa im tam pacilo.. A oni vzdy chodia na Vianoce a Novy rok 🙂

my este neviem kam a ci, uvidime ako budeme na tom finacne, ale chceli by sme ist na Floridu asi 🙂

• bybi A po akom case sa vam zadarilo?

lulu Mas pravdu pre drobca sa to musi vydrzat 😉

wera Takze aj vy to takto planujete? 😉 Len sa bojim ze sa nam to takto nepodari. Mozeme sa snazit aj 2 roky a nic. Ale dufam ze to nebude nas pripad. A ked nechces rodit tesne po svadbe tak vam neostava nic ine iba si davat pozor 🙂

• kacenka, super ze si si zajednala satky 😃

Vierka, jasne ze si pozvana, vsetky sme pozvane.

Ako som to tak mapovala, najviac nas tu je zo zapadu a par z vychodu. Dajme datum a dohodnime, ci vsetky mozeme a potom uvidime kde. Nebudeme sa predsa do ziliny trkat ked nikto zo SNV alebo popradu nepride 🙂

Ja som za utorok 28.

• hainy prvy krat po 4 mesiacoch, ale o babo sme prisli a potom hned do mesiaca som bola zase tehotna 🙂

• kacennka - super že máš šatičky - ukáž nám foto 🙂

bybi - nooo, na kanároch som nebola, ale počula som že tiež to tam nie je nejako extra teplo 🙂 a nezožral ich nejaký žralok, že? 😃 lebo toho sa bojím, som čítala, že ich je tam dosť nooooo a byť zožraná na svadobnej ceste netúžim 😃

hainy - tak tak, musíme si dávať pozor, aj dávame, ale nikdy nevieš 🙂 veď to, že takéto veci sa nikdy nedajú plánovať - nikto nechce a hneď je tehotný a niekto chce veľmi a nič z toho 😞 ale zase myslím že to je aj tou psychikou, že keď ideš na "to" len s tým že chceš bábätko, tak just nič 😬

ladyjh - ja sa tiež hlásim smer záhorie, ak by bolo stretko niekde poblízku, pozývam sa teda 😃

• bybi Prepac to som nevedela. Preco sa to stalo? 😞 Ale aspon ze sa vam hned zadarilo a ze mate zdrave dievcatko!

ladyjh A odkial vies ze nikto z vychodu nepride?

• wera... foto rada ukazem, ale radsej poslem na mail. Nechcem ho tu zverejnovat aby to nevidel niekto kto by nemal. Chodi sem par znamych aj priatel obcas... tak mi napis mail a poslem🙂

• Sponzor fóra
  • weri nie, prisli na spat vsetci a cely 😃 A Kanraske nie su extremne teple, tak 25 a dost veterno, ale stale je horuco, aspon to tak citit (dufam ze ma chapes).
    Ale voda je dost studena 🙂 My sme sice boli zaciatkom leta, ale zase tam je teplo cely rok... Ale to je tym ze je to ocean...

• hainy neviem preco 😞 Nikdy to nezistili ze preco, asi sa nevyvijalo tak ako malo a priroda to zariadila takto... Ale ja uz na zle nemyslim, mam zdrave a krasne dievcatko a som stastna 🙂 Asi to tak malo byt 😴

• Tak ja by som na stretko prisla iba v pripade ak by bolo v Ziline. Ako h.a.i.n.y pise aj to je pre nas daleko, ale predsa blizsie ako BB.

• bybi Dobre si to napisala asi sa to malo stat. No ale uz dost o tom. Hlavne je to co je teraz 😉

bambula Tak my si spravime stretko na vychode ..

• h.a.i.n.y - ak nas baby nebudu chciet, ze daju vzdialenejsie miesto, tak my budeme mat stretko na vychode 😉

• bambula A aj z vychodu sa pozbierame a bude nas dost 😎

• baby nadherne svadobne saty pre tahulky 🙂)
    http://www.svadobnysalonmichaela.sk/?s=39&p=156

• h.a.i.n.y - presne tak, verim tomu. Aj ked tu v nasej teme nas je akosi malo...

• hainy neviem, a ani nechcem predvidat, to som len tak teoretizovala, lebo vacsina bab je zo zapadu. Prosim ta neber to personalne, to som tak nemyslela. 😬

baby, ja som v UK najdlhsie - 9 rokov. A presne ako bybi, ja by som si doma asi nezvykla - odisla som ako 18 rocna a tu som dospela a nasla svoju identitu.......a ked idem domov, tesim sa naspat 🙂

• tak baby, uz vas mam na FB - Zuzik a Katka 😉

Zuzik - mala Emuska je nadherna, sibalske ocicka 😉

• ladyjh Neboj ja sa nehnevam 🙂 Len ty si to tak napisala ako keby ste sa vy zo zapadu izolovali od nas na vychode. A to zijeme este na malom Slovensku 🙂 Keby sme chceli takto stretko napriklad v nejakom vacsom state tak kde by sme sa tretli? 😃 Potom by sme museli tiez sa stretavat len takto po regionoch.

• Ahojte 🙂
    Som u rodičov...kúpeme sa v bazéne 😎 Voda je supeer 🙂
    Píšem zo ségrineho PC 🙂 A včera priniesol sesternicin muž toľko krááseho tehotenského oblečka 😵
    A zbytok dopíšem keď budem doma teraz sa ideme znovu kúpať 🙂

• lulu A vasi uz o tom vedia? Ako sa o tom dozvedeli a ako reagovali? Asi som si to nestihla precitat ked si to uz pisala.

• No tatinovi som podstrcila pod sedadlo tehotensku knizku 😃 Bol rád...a mamine to powedal tatino 😉 Bola samozrejme rada 🙂 Idem už 😉

• bybi - fíííha, to potom kapverdy asi e-e, chcem ísť do vody bez rizika mŕtvice zo studenej vody 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom selfiekutikku-fotoboxu na svadby,oslavy,večierky.
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    FunFace Fotobox
    Bratislava
    FunFace Fotobox - originálne zariadenie, ktoré na každej svadbe zabezpečí jedinečnú zábavu a krásne spomienky v podobe tlačených fotografií.