Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Deniska..takže je to jedno kde? 😬

• No ked to nebude v Ziline, ja nepridem 😞 Ale ak v Ziline, to uz je jedno kde.

• Deniska..hej hej tak som to myslela že v Žiline ale je jedno v akom OC ? 😉

• Sponzor fóra
  • No to je jedno,...hadam by sme sa nasli 😉

• 😉 🙂 Ok 😉

• a ja akoze ako pridem s kocikom vlakom ?? z Levic ... ach baby 😉 busom je to veli dlho a vlakom ja vobec nezvyknem cestovat a neviem ako je to s kocikom vo vlaku ...

• bambulka ty si sa ma pytala na tie oznamka z facebooku od tej panej ... su pekne ale cenovo ma vydu viac ako moja "samovyroba" ktoru mi aj tak urobila ina baba z tejto temy sikulka 😉

• Trdielko..ale zvládneš neboj 😉

• trdielko, ja ta viem napr. vziat vo ZV.
    Akurat som dala drahemu ulohu, aby navrhol obrucky, nech sa realizuje aj on.

• trdielko - a ake nakoniec budete mat? 🙂 s fotkou? ja by som chcela nieco na ten styl, len ine farby...

• Zuzi..🙂 Trdielko vidíš vyriešené a malé sa môžu spolu hrať 🙂 😬

• 😛 😛 😛

• Ruži..čo tie smajlíki ? 😛 😬

• hehe to na vas vyplazujem 😛 😬

• Aha 😃 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • lulu u vas je uz tma? 😛 😃 😃 😃

• Idem majte sA 😉

Brú nocku a príjemný zvyšok večera 🙂 😉

• lulu mne je jedno kde v za, ale viac ako max mi je tam sympatickejsi duben - aj sa lahsie hlada 😃
    ale prisposobim sa kamkolvek v za 🙂

• bambulka - aj mne sa veľmi páči meno sofia, ale neviem si predstaviť ako malú volať :-/ a už vôbec neviem či by to išlo k nášmu menu, uff keď si to tak vravím, tak asi nie 😃

• dobre ranko,
    vcera som sa stretla s nasim DJ aj s drahym, zaplatili sme zalohu a na nas termin je len nas 🙂 super...a za dobru cenu tak som rada a budem mat aj bublinkovu show xixi 😃
    len nam hovoril ze mame cim skor salu si rezervovat 😐 no kedze mame na dedine svadbu podla mna nikto sa nepredbehne nam ale ...moze sa stat tak pojdeme tam cim skor ked bude cas... 🙂

• bréé ránko 😵
    zuzka nevies ma zobrat vo ZV lebo v aute musi mat Emmka predsa autosedacku a uz ked pojdem busom/vlakom s kocikom neviem vziat autosedacku uz samo o sebe to bude komplikovane malej brat papanie,plienky,oblecenie ked by sa prekakala nahodou co sa nam stale stava alebo sa uspini pri papani a pod. ... complication ...
    wera aj ja som chcela v istom case Sofiu-Sofi,Sofinka ale kedze draheho ex frajerka spred milion rokov ma dceru Sofiu mala som to zamietnute 😃 😃

• ranko,
    ja som uplne ze nevyspata, mala halabusila 3 hodky v noci, nie a nie spat, az ked sa vyrevala, zaspala a to uz svitalo, teraz dospava a ja som ako matoha matozna.

• Ahojte herecky 😉

Vierka - presne ako pise trdielko, nejak tak by sme ju volali - Sofi, Sofinka a cistou nahodou sa k nasmu priezvisku bude hodit. 😉 A ake teda mate vybrate mena vy?

dracica - no super, takze dalsiu vec uz mate z hlavy 🙂

• uz mam od jednej baby aj objednanu vyzdobu na auticka a organzy a ruzicky a pod. 🙂

• Baby baby.. Niečo aktuálne k teme ak môžem 😃 včera som bola v jednom salone v Petrzke, isla som okolo tak ze sa tam reku stavim...Oni tam aj siju... pani : kedy mate svadbu?
    ja: v marci, takže stačí príst tak koncom decembra na vyber, miery a tak?
    pani: (vypulila oci) a že: vy by ste už mali byt aj pomerana teraz... a že jaky december . .
    😃 asi takto som sa smiala... ja este nemam ani vybraty typ, nieto este na 100%. . .
    ako inak? 😉

• barborav - no vidis, vsade je to inak. Niekde nas vyhanaju, ze mame cas a niekde je uz dokonca aj neskoro 😃

• no, ale zase ja to mam od septembra za pol roka.. medzi tým su este sviatky vianocne.. uvidime 😬

• No tak my sme si vybrali pre dievčatko Elišku a pre chlapca Alexandra, rozmyslali sme nad tym uz pred dvomi rokmi ked ma priatel ziadal o ruku. Teraz v sobotu tomu budu presne dva roky a ja cely bozi den stravim v praci 😒

• zuzik nas drobec mal vcera tiez velmi divny den aj noc ..nespala pobede (spinkava dobeda aj pobede) a o 18 sme jej iba jogurt dali ze nech sa zobudi este okolo 22 na kupkanie ... a ona nic zaspala az do rana o 7 rano vstala 😵 a celu noc sa ani len nepohla som sa na nu divala viackrat v noci ze ci sa nic nedeje ... ale ona ako anjelik spinkala 🙂
    barborav vidis ...aj ja sa chystam uz niekedy ale stale neviem kedy ...
    ach ta nasa nestastna vyzdoba neviem co spravim ... vy kolko platite za vyzdobu??my v dedine-sice ma skoro 5000 obyvatelov ale platime 4 eura = 1 osoba (navlek+masla+servitok+kamienky)
    kamienky mam-no povedala ze nespusti z ceny,mam si kupit aj servitky ?? mne sa zda priserne vela jej davat za vyzdobu saly a kostola vyse 300 eur ... takze asi si navleky poziciam od niekoho tu po 1 eure a ona nam da iba masle a vyzdobi kostolik+kytice ajt ak to bdue stale dost vela euracikov ... zato chcem lacnejsie kvietky-gerbery napriklad ... kyticku chcem mat uricte z ruzi ale ruze do vyzdoby sa nedoplatime ...

• trdielko, no vidis, nasa mala prespi v klude celu noc a tato noc, no otras, asi si to baby vymenili. aj emmka spava este 2 krat denne. no dufam, ze to bol u nej len nejaky vystrelok.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov