Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • lulu ta co nepadne 😮 😃

draci no este nemam uplne vybratu...mam 2, este tapam, lebo je moc skoro, ja som hovorila ze nezostynem pri jednom vybere ked je este tak kopec casu 😃 este sa mi jedna zalubila...je to tam take osamotene, oddelena miestnost,vonku prijemne sedenie, i pekne prostredie na fotenie..tak enviem 🙂 ..no ta vyzdoba - neviem ci budu mat, lebo vyzdoby mavaju skor asi vo velkych miestnostiach kde sa oslavuje do rana, ale v normal restike 😬 akoze sa opytam, ale inak planujem si vziat tie blbostky svoje 😛

• no a co potom budes ruzicka kupovat v obchodoch?

• Ružička..viem to mám také stavy cestovnej horúčky idem ešte kuk Paríž 🙂 😉

• Sponzor fóra
  • no neviem jak normal obchody, ale videla som nejake pekne stranky, ale daco myslim i v TT je, len to musim najst zas kde to mam😃 ...no hej budem kupovat...servitky, srdiecka, kvetinky, farebne gulicky 😃 😃 😃

• drobcek spinka,obedik sa vari,este kuchynu dat do normalu 😉 juuuj vcera som si kupila krasne leginky a vyskusala som si ich domka s jednym trickom a opaskom ked ma tak dnes drahy zbada zozerie ma 😵
    ja hladam wlframove obrucky uvidime este sa rozhodujeme ...

• jaj a saticky co s nimi? usije ti niekto alebo pozicias si?

• asi pojdem poziciat...co prehladam na nete, tak som nasla u nas celkom dost salonov...tak v niektorom snad budu rozumnejsie ceny a aj take co mi sadnu na postavu 🙂

trdielko este si nenasla kde? 😉

• Idem majte sa 🙂 Ide šéééééf 😛 😃

• nasi nou sli a bolo dobre 😉

• no a ake salony co som nasla v TT su tam tusim 3 vsak? ci viacej?

• Femina, Margo, Kara, Bliss, Nova Rosa, Luxor, Šarm. 🙂

• hej...ja som vedela len o Femina, Bliss, Sarm...ok idem pozriet na webstranku 🙂
    a aj obrucky by som chcela pozret v TT ze ako cenovo sa pohybuju..ja nechcem nic nobles...ziadne diamanti alebo co...take jednoduche..

• babule caute,
    salon michaela u nas v pezinku ma vypredaj svadobnych siat od 50 do 150 € mrknite 🙂)
    mne dnes kamaratka slubila, ze mi pomaluje popolnocne saty, som pevne rozhodnuta dat si ich usit (mame krajcirku v rodine) - korzetove, take nad kolena - biele, pod prsiami chcem zelenu stuhu a kamaratka mi na cele saty namaluje velke cyklamenove kvety 🙂)
    posielam link, aby ste videli ako krasne maluje 🙂) mam od nej daznik a rozmyslam pre draheho kravatu na svadbu, aby namalovala 🙂)

http://www.facebook.com/?ref=home#!/pages/RUMI-Malovanie-na-hodvab/133309080035327?ref=ts

• draci to mas v pohode...na Hlavnej ulici najdes vela takych obchodov 🙂

• Sponzor fóra
  • petka - a ona by namaľovala aj mne ak by som mala záujem? ja by som chcela dáždnik s čerešňovými kvetmi a niekde taký nemôžem zohnať 😞

• draci, my este nemame salu, stale hladame. Nas nebude vela, takze nieco ani male ani velke.

• petka tak malo penazi za tie satky xcu????

• no ale nikdy nevies akom stave su na obrazku pekne...ja som si ten vypredaj davno vymla ale ziadne sa mi moc nepacili...

• lulu, ryanair lietaju do londyna lacno 🙂

• Jani.. 🙂

Baby toto je krásna pesnička krásne videjko 🙂

• BABY tak toto na 1 000 000% odporúčam prečítať 😉
    Ešte teraz sa mi gúľajú slzy po líciach 😞 😢 😬

http://www.modrykonik.sk/fotoblog/sisipetka/clanok/mat-anjelika-je-bolestive-i-krasne-zaroven/

A som sa bola kúpať u maminy..šéf ma pustil skôr kvôli poradni...tak som objednaná na 16:40 už sa neviem dočkať na našu Sarku Zoe alebo Tobiaska Filipka 🙂 😵

• ahojte 🙂

Ja som dnes zase bez nalady 😞 Tak ani nepisem, len som vas precitala...

• Bybi...ale moja prečo ? 😞

• Idem majte sa 🙂

• lulu tak som to teraz docitala... obdivujem ju, je naozaj silna...

lulu ani neviem...

• lulu: ja zijem v Londyne a domov (teda do Viedne) lietam bud s Austrian alebo British Airways. Austrian je lepsia aerolinka, aspon mne sa zda. 😉 ladyjh ma pravdu, do Londyna mozes priamo z Blavy s Ryanair ale... pozor... kym prejdes celym platobnym procesom cena leteniek sa ti takmer zdvojnasoby + Ryanair lieta na letisko Stansted co je asi 1hr vlakom od centra Londyna, takze za vlak zaplatis dalsich cca £8 jednosmerne. Taktiez casy letov su bud prilis skoro rano alebo neskoro vecer...
    Austrian a BA lietaju z London Heathrow, odkial mozte vziat metro za cca £4 do centra.
    Vela stastia a ak budes potrebovat s niecim poradit, daj vediet. 😉

• ruzicka - ano a ano 🙂)
    maluje komukolvek - staci jej napisat, na tom linku je na nu aj kontakt..ak ma konkretnu predstavu, tak jej mozes aj foto poslat...
    a tie saty - daj si zalozku vypredaj a tam je aj par cien...ja by som si tam vedela vybrat saty a pri predstave ze aj za 200 budu moje....hmm🙂)

• a ten vypredaj to su obnosene saty vsak? to nie su nove??

• obnosene ano

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Moderné a kreatívne svadobné klipy, filmy a fotografie.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.