Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
lulu ta co nepadne :-o :-D draci no este nemam uplne vybratu...mam 2, este tapam, lebo je moc skoro, ja som hovorila ze nezostynem pri jednom vybere ked je este tak kopec casu :-D este sa mi jedna zalubila...je to tam take osamotene, oddelena miestnost,vonku prijemne sedenie, i pekne prostredie na fotenie..tak enviem :-) ..no ta vyzdoba - neviem ci budu mat, lebo vyzdoby mavaju skor asi vo velkych miestnostiach kde sa oslavuje do rana, ale v normal restike :-N akoze sa opytam, ale inak planujem si vziat tie blbostky svoje :-p
Odpovedať
no a co potom budes ruzicka kupovat v obchodoch?
Odpovedať
Ružička..viem to mám také stavy cestovnej horúčky idem ešte kuk Paríž :-) ;-)
Odpovedať
no neviem jak normal obchody, ale videla som nejake pekne stranky, ale daco myslim i v TT je, len to musim najst zas kde to mam:-D ...no hej budem kupovat...servitky, srdiecka, kvetinky, farebne gulicky :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
drobcek spinka,obedik sa vari,este kuchynu dat do normalu ;-) juuuj vcera som si kupila krasne leginky a vyskusala som si ich domka s jednym trickom a opaskom ked ma tak dnes drahy zbada zozerie ma x-) ja hladam wlframove obrucky uvidime este sa rozhodujeme ...
Odpovedať
jaj a saticky co s nimi? usije ti niekto alebo pozicias si?
Odpovedať
asi pojdem poziciat...co prehladam na nete, tak som nasla u nas celkom dost salonov...tak v niektorom snad budu rozumnejsie ceny a aj take co mi sadnu na postavu :-) trdielko este si nenasla kde? ;-)
Odpovedať
Baby čo hovoríte na túto letecckú spoločnosť?? Majú fajné ceny leteniek idem majte sa http://www.google.com/images?um=1&hl=... :-)
Odpovedať
Idem majte sa :-) Ide šéééééf :-p :-D
Odpovedať
nasi nou sli a bolo dobre ;-)
Odpovedať
no a ake salony co som nasla v TT su tam tusim 3 vsak? ci viacej?
Odpovedať
Femina, Margo, Kara, Bliss, Nova Rosa, Luxor, Šarm. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
hej...ja som vedela len o Femina, Bliss, Sarm...ok idem pozriet na webstranku :-) a aj obrucky by som chcela pozret v TT ze ako cenovo sa pohybuju..ja nechcem nic nobles...ziadne diamanti alebo co...take jednoduche..
Odpovedať
Profilova fotka
babule caute, salon michaela u nas v pezinku ma vypredaj svadobnych siat od 50 do 150 € mrknite :)) mne dnes kamaratka slubila, ze mi pomaluje popolnocne saty, som pevne rozhodnuta dat si ich usit (mame krajcirku v rodine) - korzetove, take nad kolena - biele, pod prsiami chcem zelenu stuhu a kamaratka mi na cele saty namaluje velke cyklamenove kvety :)) posielam link, aby ste videli ako krasne maluje :)) mam od nej daznik a rozmyslam pre draheho kravatu na svadbu, aby namalovala :)) http://www.facebook.com/?ref=home#!/p...
Odpovedať
draci to mas v pohode...na Hlavnej ulici najdes vela takych obchodov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
petka - a ona by namaľovala aj mne ak by som mala záujem? ja by som chcela dáždnik s čerešňovými kvetmi a niekde taký nemôžem zohnať :-(
Odpovedať
Profilova fotka
draci, my este nemame salu, stale hladame. Nas nebude vela, takze nieco ani male ani velke.
Odpovedať
petka tak malo penazi za tie satky xcu????
Odpovedať
no ale nikdy nevies akom stave su na obrazku pekne...ja som si ten vypredaj davno vymla ale ziadne sa mi moc nepacili...
Odpovedať
Profilova fotka
lulu, ryanair lietaju do londyna lacno :-)
Odpovedať
Jani.. :-) Baby toto je krásna pesnička http://www.youtube.com/watch?v=SpQuAW... krásne videjko :-)
Odpovedať
BABY tak toto na 1 000 000% odporúčam prečítať ;-) Ešte teraz sa mi gúľajú slzy po líciach :-( ;-( :-N http://www.modrykonik.sk/fotoblog/sis... A som sa bola kúpať u maminy..šéf ma pustil skôr kvôli poradni...tak som objednaná na 16:40 už sa neviem dočkať na našu Sarku Zoe alebo Tobiaska Filipka :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) Ja som dnes zase bez nalady :-( Tak ani nepisem, len som vas precitala...
Odpovedať
Bybi...ale moja prečo ? :-(
Odpovedať
Idem majte sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu tak som to teraz docitala... obdivujem ju, je naozaj silna... lulu ani neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
lulu: ja zijem v Londyne a domov (teda do Viedne) lietam bud s Austrian alebo British Airways. Austrian je lepsia aerolinka, aspon mne sa zda. ;-) ladyjh ma pravdu, do Londyna mozes priamo z Blavy s Ryanair ale... pozor... kym prejdes celym platobnym procesom cena leteniek sa ti takmer zdvojnasoby + Ryanair lieta na letisko Stansted co je asi 1hr vlakom od centra Londyna, takze za vlak zaplatis dalsich cca £8 jednosmerne. Taktiez casy letov su bud prilis skoro rano alebo neskoro vecer... Austrian a BA lietaju z London Heathrow, odkial mozte vziat metro za cca £4 do centra. Vela stastia a ak budes potrebovat s niecim poradit, daj vediet. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ruzicka - ano a ano :)) maluje komukolvek - staci jej napisat, na tom linku je na nu aj kontakt..ak ma konkretnu predstavu, tak jej mozes aj foto poslat... a tie saty - daj si zalozku vypredaj a tam je aj par cien...ja by som si tam vedela vybrat saty a pri predstave ze aj za 200 budu moje....hmm:))
Odpovedať
a ten vypredaj to su obnosene saty vsak? to nie su nove??
Odpovedať
Profilova fotka
obnosene ano
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?