Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
no vidim ze kazdy sa porozutekal do inych tem ci nie? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
nieeee ja som stále tu :-) ale tiež pozerám, že tu je akosi mrrrtvo :-|
Odpovedať
no ano, tu je bud akosi mrtvo alebo nestihas citat :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D tak tak, asi som moc náročná čo? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vzdy ked odide lulu, tak to tu umre :))))) baby neblbnite:) dnes mi volal tomi, ze co keby si aspon polovicu toho casu co travis na mojejsvadbe, venovala uprave nasej webstranky?? :-N
Odpovedať
petka aku mas stranku? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nasich obchodikov:) www.lima.eu.sk ale nechce sa mi s tym hrat, kym sa to neprerobi na klasicky eshop:))
Odpovedať
jeeeeeeeeee idem si pokukat x-) x-) x-)
Odpovedať
peti jake kralovstvo maju u vas :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem :D
Odpovedať
take ruzovucke, take puti puti...haha by som sa tam hned rozbehla :-p :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:D asi som si nasla obrucku :))) http://sperky.egallery.sk/index.php?a...
Odpovedať
Článok sa načítava...
peti ta je krasna :-) ja sa stale neviem rozhodnut ze ci cistu alebo s kamienkom nejakym...vidim ze sme tu rozne..ja som xcela ocel, trdielko wolfram, ty titan :-D je v nich nejaky rozdiel velky?
Odpovedať
a mas skusenosti s kupovanim prstena takto na dialku bez vyskusania na prste? ja sa toho bojim...ale rozhodla som sa ze nexcem kamienok...akoze zalezi samozrejme od vyroby, ale mam sksuenost ze aj kamienky mi uz vypadla z prstena. :-S ...tak ja radsej uz ee, pre istotu....tak neviem ci nejaky obycajny leskly, alebo s nejakymi ryhmi...poradte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
peti tá obrúčka je krásna :-) a máte super obchodík, keď budeme mať môjho vysneného francúzskeho buldočka tak isto niečo objednám :-) na nášho pitbula tam toho nie je asi veľa čo? :-N
Odpovedať
wera ja milujem pana Bobka :-p :-p :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to faaaakt? :-) je to milooooouš :-) ale veľmi rozmýšľame nad tým, že ho budeme musieť dať preč :-( ak by si chcela, dám aj s klietkou aj so všetkým na čo je zvyknutý ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak my sa akurat ideme kúúúpkat x-) opat bude mokra cela kupelňa :-) petka stranku som si minule pozerala paci sa mi ale my hafkaca nemame a kym budeme byvat v cinziaku ani mat nebudeme psik ma byt pekne na dvore ci teraske nie v byte ..tot moj nazor nie ze ma zozeriete teraz a macky neznasam ... ale na to ze ich neznasam mam vazne dovody ...moju babku uhryzla a musela jej davat injekcie proti besnote a polezala si v nemocke dost dlho uz mala svoj vek ..vtedy mala 74 rokov dnes ma 81 :-) a navyse u nas v dedine odkial pochadzam je jedna tetuska ktora 3 x potratila a 1 dietatko jej hned po narodeni zomrelo az ked bola 5 x tehotna jej zistili neliecenu toxoplazmozu (cely zivot chovala macky) ... a ma len tu jednu dcerku uz ma nejakych 10-12 rokov neviem presne kolko .... lulu skoro som potok slz urobila po precitani toho clanku ..klobuk dole nad ludskou silou .... nad jej silou ...
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko - nezožeriem ťa, ani ja nemám rada mačky z takých istých dôvodov... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyy kde ste všetkyyyy? :-)
Odpovedať
weri a preco ho xces dat prec? ani ja moc macky nemusim
Odpovedať
Peťka..že keď ja odídem že to umre :-D Inač veľmi veeela ste popísali :-D Baby tak som bola u gynekológa robil mi utz...drobček je NÁDHERNÝ x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) A ako si tam "plával" v brušku až mi slza vykŕkla ;-( :-) Neopísateľný pocit x-) Trdielko..Emmuška sa rada kúpe? :-D :-N 8-) A veru toľko by som ja asi neuniesla :-( Vierka..ani ja moc mačky nemusím :-N A ozaj potom sme šli do Tesca za tak dobre dopadnutú poradňu sme kúpili drobcovi bodynko :-) Potom odfotím ;-) Šli aj rodičia aj ségra..kupovala si výbavičku do školy :-D Ale fakt baby kto má viac detí je to náročné veď len na školské potreby minuli 70€ a na oblečenie cca 90€ :-o :-S :-p Tak keby 2 deti si to radšej ani predstaviť neviem ;-) A boli sme v Mc´Donalde a bola tam taká mamička nahodená mala odhadom 2-ročnú dcérku..a dala jej všetky hranolky aj cheeseburger :-o :-| Ako 2-ročnému decku :-o :-( Smutné čo? :-( Ja keď budem mať dieťa tak ako sem-tam 2 hranolčeku..kúsok odkusnúť cheeseburgera a nie to čo ona ;-) Ale ja sa do toho montovať nebudem..je to jej život a ja mám svoj..potom bude mať jej dieťa problémi a nie moje ;-)
Odpovedať
A dostala som foto z utz tak sa každú chvílu na ňho pozerám :-) Potom odfotím ;-) :-)
Odpovedať
Ale dievčence kde ste? :-N KEĎ som tu ja tak všetky odídete? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lulu ani ja s takym stravovanim nesuhlasim... Zarka ani kolu ani nic take nepije, len cistu vodu alebo dzusik... Tiez nechapem ako mozu dat takemu malemu decku fast food ]-( a ani ja macky nemusim :-N
Odpovedať
Bybi...ani ja ]-( Ale ako ona bude mať problémy ;-) SOm čítala že v hranolkách sú nejake rakovinotvorné bunky alebo niečo také neji som odborník a čím neskôr a menej tým lepšie ;-) Ja si hranolky dobrajem raz za 2-3 týždne ;-) :-N
Odpovedať
A ako tá studená cola z ladom...čerešnička na torte :-o :-S A ozaj od koľko rokov sa môže dávať čajík detom ? :-N Ako nemyslím ten sunar či hippi čo hopi čo čo toje :-D Ale obyčajný ? :-N
Odpovedať
lulu fakt je to taky pekny pocit? :-) casto vidim ze ked baby co sa moc k detom nemaju, tak ked otehotneju tak sa uplne zmenia a furt sa len vytesuju...fakt je to taky neviditelny pocit? :-) :-N
Odpovedať
Peťka a supeeer máte stránku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som hranolky nejedla ani nepamatam :-N ja si tiez hovorim, ze blbovin sa Zarka este naje, ked bude teenager. Ja sa snazim aby to tak mala v sebe zakorenene, ze zelenina a ovocie je dolezite :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?