Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Ružička..samozrejme..uvidíš keď sa staneš tehuľkou a budúcou mamičkou 😉 🙂

• Bybi..presne 🙂

• Bybi..a Zarka už spinká? 😬

• Sponzor fóra
  • lulu a to sa stalo i tebe? 😃 😛

• lulu ale kde, pozera rozpravky... Ale u nas je o hodinu menej 🙂

mne tiez slzy tiekli na prvom ultrazvuku, ale mne aj od ulavy ze je vsetko ok a srdiecko bije 😵

• Bybi..presne 🙂
    Ružička..no ja som dieťa plánovala až v 22 ale nebránili sme sa aj teraz 😉

• Bybi..aha a jaké rozprávky u vás letia? 😃 😬

• hehe tak ako sa ja poznam 😃 ja sa maznam uz len so psikmi a rozpravam sa s nimi ako s detmi 😛 😬 😬 😬

• lulu vies ze ani neviem 😬 ona pozera co je v telke, ale ani neviem co to je. Nieco kresnele so zvieratkami 🤔 😬

• Ruži..jak môj tatino 😃

• no hej, mavam taky pocit ked si priviniem psika na hrud, a potom ho musim dat prec, ze preco mi ho beru, ja sa xcem on starat... 😃 😃

• bybi..aha 😃 Ale hlavne že je tichučká 🙂 😬

• Ružička..akú máš rasu? či doma nemáš? 😬

• u nas v Tatrach u babky, ale vzdy su to nejake zmiesaniny, mam to aj v albume na fb 😉 doma zial nemam...mame to vzdy vadilo

• caute, uz som aj ja tu, tolko roboty okolo domu, zajtra nam pridu robit sadrokarton, tak som aj polevku zvrtla a este lasagne zajtra.
    My mame hafa Badyho zlateho retrievera. 🙂

• Sponzor fóra
  • zuzka videla som...boze jaka gulicka, skoda ze nezostanu vecne taky malicki 😬 😬 😬

• ruzi, a teraz je z neho hebedo velke, ale ked vidi jedlo, tak je ako steniatko male. 🙂

• Baby idem majte sa dobrú noc a príjemný zvyšok večera 😉 🙂

• no aj ten nas maly nejako viac vyrastol a to nam slubovali ze bude maly... 😃 troska vacsi na moj vkus ale stale zlatunky 😃 ...a je taky zivy hravy? 😎

• to stale je. 🙂 hravy a jaso pojaseny.

• no ja milujem ked sa nahanam so psom, ked ho schvalne podkusujem aby mna nahanal a skakal a ked ho aj s hrackou podpichujem, tak koniec 😃 😛

• Šibe mi s tými smajlíkmi 😬 Som sa nudila 😃 Ale neee
    😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• no to je ksicht 😃 😃 😃 co to aku piesen vlastne spieval? 😃

• ,Baby dakujem🙂 mame aj na pitbulov oblecko🙂
    Neviem aky je rozdiel medzi ocelou,titanom a wolframom..ja som silna alergicka na kovy a jedine titan znesiem🙂 a wolfram este nepoznam a nechcem riskovat..

• aha..no dufam ze nie som alergicka na ocel..jak to mam zistit aby mi neskodila obrucka? 😐

• Jedine testy,mne dali take nalepky na chrbat a podla reakcie zistia alergiu

• no hej bola som na alergickom a nezistili mi to...len ktovie ci tam skusali i kov uf 😴

• Tak si skus taky lacnejsi prsten kupit a nosit ho chvilu

• Jaaj takto o tyzden uz v tatrach budem relaxovat🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Château Šarkan
    Nové Zámky
    Nádherný priestor na svadby,obrady,rodinné oslavy,krsty v krásnej rozprávkovej záhrade.Rezervácie prijímame +421918834991, helenka@weddingperfect.sk

Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov