Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • no teploty nikdy nie su moc dobre , hocikde😐

• Ružička..veru ja neviem paralen sa asi v tehu nemôže 😞 Asi počkám do zajtra

• BAby kde ste?? 😬

• Sponzor fóra
  • Ozaj čo budete pozerať? Česko- Slovensko má talent alebo Talentmániu? Ja ČSMT 😉

• TAk ja diem...Deniska kedy prídeš tej chaty??? 😬

• oprava: tak ja idem 😃 😉 Uvidím čo a ako 😉

• Ahojte dievčence..idem si zmazať albumíki lebo už jedna "skvelá" kamoška prišla na to že som tu tak som jej napísala že som to neni ja 😉 Tak potom aby ste sa nečudovali 😉 😬

• Tak som si to trošku vytriedila..dúfam že teraz to nik nezistí 😉

• lulu paralen v tehu mozes, samozrejme s prehladom 😉 ale kym nema min 38,tak si nedavaj nic... 😉

• a prajem skore uzdravenie... Som sa inak cudovala, ze kde mas fotku 😉

• dievčatá, ako víkendujete, ja sa taaak neteším zajtra do práce, od rána sa nezastavím 😞
    a dnes hrooozne riešim jednu dilemu. je tu niektorá z vás čo nemá súrodenca? nastávajúci mi dnes ukázal že mu babka daruje jeden z dvoch pozemkov na stavbu domu, ale to je až v susednej obci. ja nemám súrodenca a mamina ma vždy viedla k tomu že ostanem s nimi, nastavíme si nad náš dom a budeme stále spolu. a teraz toto. no mám náladu na bode mrazu, lebo neviem čo mám robiť. ako sa rozhodnem, bude zle buď na jednej strane, alebo na druhej. najradšej by som zbalila kufor a odišla od všetkých niekam straaaašne ďaleko. 😞 neviem čo mám robiť, vážne nie. 😐

• no lulu vidis...a mne ste tu i meno prezradili..dokonce cele 😒

• Ahojte zienky 😉 Tak som po chate doma....bolo super, som s tymto vikendom maximalne spokojna 😬
    Uz som stihla precitat, co ste popisali, a lahla som si dospat aspon na 2 hodky, takze teraz pisem.
    h.a.i.n.y - som ti chybala? 😃
    Lulu - ale davaj naspät foto, nech ta tu vidime 🙂

maruska - ja by som sa takemuto oznamu, ze nam niekto daruje pozemok, straaaasne potesila. Viem, ze sa s tym nechvalis, ale potrebujes skor poradit. Ale neverim, ze ty sama nevies, co chces. Urcite to vies. A mala by si spravit tak, ako by si to ty chcela. Kazdy ti povie, ze najlepsie je sa osamostatnit od rodicov. A mozno by spociatku boli nahnevani, ale urcite by ich to preslo. Si ich jedine dieta, tak si ta hadam nepohadaju 😉

• bybi..dakujem 😉
    Deniska...radšej nie 😉 😬 Ale nejakú takú ako má bero aby ma nebolo vidieť 😉

• Už som si pridala 😉

• Sponzor fóra
  • Baby...ja neviem čo mám robiť teplotu mám už 37,8 😐 A dokonca som skoro odpadla 😞 JA neviem jedna baby mi písala z jednej témi čo som tam že radšej mám ísť na gyndu lebo ona tak rpišla o miminko...ja som teraz v rozpakoch..a keď to nič nebude ešte ma vysmejú že stresujem ale panikárim 😞 😞 😞 Baby ja neviem čo mám robiť bolo mi to všetko treba??? Stále zvraciam 😞
    Idem si dať kúpel tak uvidím

Baby zase povodne 😐 http://www.aktuality.sk/clanok/171304/meteorologovia-varuju-pred-povodnami/

• lulu, určite skoč k doktorovi. Nemá ťa prečo vysmiať, aj keby bolo všetko v poriadku.... 😉 Pokiaľ viem, tak paralen by sa v prvom trimestri nemal užívať bez toho, aby o tom vedel gynekolog, treba sa s ním poradiť

• lulu, ja by som sla radsej co najskor k lekarovi... bolo by mi jedno, ze ma vysmeje, ze stresujem...dolezitejsie je zdravie tvoje a miminka...

• Baby tak ja idem...ozvem sa pa majte sa a lukam vas :-*

• lulu, správne rozhodnutie!!! Daj vedieť 😉

• spravne rozhodnutie, tak nech to dobre dopadne🙂)

• Dobrý deň.
    Píšem v mene mojej pritelky (Lucii-lul756)
    Takže bol to znovu rozbiehajúci sa potrat..dostala lieky na zastavenie....bude minimálne týžden v nemocnici,má tu aj notebook,píšem cez neho..Lucka sa zrútila chcela Vám sama napísať ale nemala na to silu..ona sa vám určite ozve ale ešte sa spamätáva

• A tehotenstvo je označené ako rizikové...keď sa to d zajtra nezlepší bude musieť podstúpiť operáciu 😞

• Len to nie 😢 Tak na nich stale myslim. A velmi si prajem, aby sa to zlepsilo. Aj keby mala väcsinu tehotenstva stravit v nemocnici. Len nech sa Lulu nevzdava a bojuje.

• lulu drž sa, budem na teba myslieť!

• Tak to je mi luto, ale drzime palce aby to vsetko dobre dopadlo. Drz sa!!!

• lulu drz sa nam aj s drobcekom....myslime na vas...

• lulu drz sa!!!

• AHojte dievčatá to som ja Lucia
    Dakujem moc

Baby sto krát opakujem ale bolo mi to treba??? 😞 😞 😞 😞

• Nemôžem prestať myslieť na Vás.....ale je mi zle všetko sa mi rúca pred očami 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Profesionálne fotenie svadieb, interier-exterier, fotenie detí, bookov, modeling atd. Cena dohodou.
    Bratislava