Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Lulu - moja krasna, ty sa nevzdavaj, bojuj. Aj za drobceka. A ze ci ti to bolo treba, toto si nehovor....

• Deniska..ja viem ale toto už bolo po druhé 😞 😞 😞 😞 😞 😴 😢

• A čo zajtra keď sa to nezlepší...čo keď budem musieť podstúpiť operáciu....čo keĎ nezachránia drobca 😴 😴 😴

• Sponzor fóra
  • neboj, bude to dobre. Musis si davat pozor a tych par mesiacov to vydrzis...a potom sa budes tesit z drobceka v naruci. Hlavne mysli pozitivne, lebo ked sa stresujes tak mu to nepomaha. Aj ked viem, ze je to tazke ale skus to pre neho.

• ano lulu mysli pozitivne 😕

• kiss kiss

• Dakujem vas bayb neviem co by som bez vas robila....

• este aj skomolim baby

• caute baby,
    och lulu, drz sa moja, pozbieraj silu a bojuj aj za drobceka. Pusu aj od Emmky.

• Zuzi..dakujeem aj my jej posielame pusku

• lulu nevzdávaj sa! Skús sa ukľudniť, viem, že je to ťažké.....mysli na maličké!

• a co mysleli tou operaciou? Kyret alebo ti daju pesar alebo ta zasiju?

• meddy dakujem..je to tazke 😞
    Zuzi..ani radsej nechcem vediet ani mi toneobjasnili 😞
    Ale keby sa mam podrobit operacii nech ma radsej prevezu do BA

• a aj krvacas? Z vlastnej skusenosti doktori velmi prehanaju a radi strasia pacientky, tak hlavne sa skus ukludnit.

• Nie nekrvacam

• Sponzor fóra
  • hej doktori..aj z vlastnej skusenosti..viem ze bud radi prehanaju ze je velke riziko, alebo s tebou nic nerobia aj ked mas vazny stav 😦 ...lulu mas tam rodinu???

• Kde v nemcke(ako v persobali?) nei nemam priatel tu bol ale uz ho vyhnali..prinesie mi zachvilu veci

• lulu, kym nekrvacas, nemas krce a nemas mimomaternicove tehu, tak nechapem naco operaciu. Srdiecko bilo? Neboj lieky zaberu, uz ziadna praca,.

• zuzi..hej ale ja neviem chcem uz aby bolo zajtra a vedeli sme na com sme juj ide doktor potom sa ozvem

• BAby tak gynekológ povedal že operáciu neni treba a že podľa utz je už drobcovi lepšie....fuuuu my odlahlo ale aj tak budeme zase v nemocke

• supisss...dobre spravy 😵

• Ruži..hej juj je mi hned lepšie

• Idem...dobrú noc príjemný zvyšok večera moooc na vás myslím a lúbkam vás

• aj my na vas lulu...

• lulu, super, vidis, vsetko dobre dopadne. Dobru nocku.

• joj lulu, chvilku som tu neni a toto... Som rada ze uz je vsetko lepsie, super ze si isla k doktorovi... Teraz oddychuj... To teraz najviac potrebujes... Posielam vela sil...

• ahoj lulu .... ako som to tu čítala, až mi prišlo zle 😞 ... ale som rada, že sa s drobčekom držíte 😉 držím Vám obom palce, nech to dobre dopadne 🙂

• ahoj lulu...drzim palusky, ale neboj vsetko dobre dopadne !!!!!

• lulu moc moc držím palčeky, aby ste boli aj s maličkým v poriadku, moc na vás myslím, držkaj sa a daj vedieť ako sa máš a tak - budem čakať kým nám sem napíšeš 😉

• tiež čakám kým napíšeš.... 🙂 čakáme všetky 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Som lifestylová párová fotografka a špecializujem sa na nafotenie dokonalej fotky na Vaše svadobné oznamko. 🙂 🙂 🙂
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov