Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • ja som tu, mam pauzu, ale caka ma kopa zehlenia, bleee.

• no ako si dopadla?

• Zuzi....mne mamina šla domov prať a upratať 😉 Ale neboooj zvládneš..Drobec spí?

• Sponzor fóra
  • boze baby, v sobotu sa u nas obesila 20 rocna fakt krasna baba, robila modelku volakedy. Hrozneee 😢

• lulu akurat kukam talenty a Jojka to ma fakt lepsie...vtipna porota, skvely Pyco, sutaziaci, mila atmosfera 🙂

• lulu, no spi, len posledne noci buntosi a ja som cez den k.o.

• lulu ty si doma upratujes kazdy den? 🙂

• Ružička..presne 🙂

• no idem na to, lebo ak este raz prejdem okolo nej, tak ma zavali a nebudem sem moct chodit. 🙂

• Baby tu sa asi kradne 😮 Ako mala som 15 slipoviek a mám ich tu ako 5 😠 Nie že by mi šlo o to 1€ ale ešte sestrička jak som šla na vyšetrovňu že nebojte sa nič vám nezoberú 😠 Ale to kto je tak úbohý že kradne už aj slipové vložky 😠 Ja som to len tak povedala sestričke..ona hňeď doktorovi a doktor že nech vám priteľ prinesie a že my Vám zatial dáme...ako dali mi možno kúpené pred 100 rokmi 😐 No ako také slip. vložky si môžu nechať...bola som v ochode či čo to tu je nemali tam alwaysky čo si ja kupujem poslala som maminu nech mi ide kúiť lebo Radko by zase kúpil vložky 😃 A nechápem odkial to má väčšinou počas menštruácie používam tampóni(iba na noc si dám vložku-mávam dosť silné krvácanie) a niekedy keď mi tampón nestačí alebo tak tak si dám vložku 😉 A nie stále..takže to už vôbec nechápem odkial to zobral 😃 Ale chlapi sú chlapi 😉

• Zuzi...len to nieee 😃

• vselico sa stva ale taketo veci kradnut to uz je ale dobra ubohost

• kolko vas je na izbe???

• Drači..že 😠

Ruži...našťastie iba ja 😉

• Ako úplne ma tu depka chytá 😛 Ešte to počasie k tomu no coment 😞 Ale dnes ma príde pozrieť brats rodinkou tak sa teším na malú 😉

• Sponzor fóra
  • to ako moze niekto behnut do tovjej izby ked tam si nemas ziadne ine baby...psss 😐 😒

• Drači....ale vtedy pola polovica sestričiek na prestávke

• Och lulu, prave som si precitala, co sa stalo... Ako sa mas? Drzim ti palce, moja!! Mysli pozitivne!!! Urcite to bude dobre!!
    lulu a na fotke ma nevidno? 😃 😃 Zatial zostavam inkognito 😃 , o svadbe vie len najblizsia rodina a par dobrych kamaratov. A tak to chcem udrzat az do Vianoc. Nechcem, aby ma tu niekto objavil 😃 😃 , aj ked ma tak napadlo, ze som tu uz dost veci popisala, tak kto ma pozna, tak ma aj tak identifikuje... 😃 😃 😃 😃

• Bro... mám sa už lepšie 😉

Dračii...a to si mohla vollajaka baby zobrať zo sebou malinovku a akože to je jej lôžko 😠 Nikto to tam nekontroluje 😞 😐

• Že bro?? mi šibe myslela som bero

• Kde ste mi zmizli?

• asi maju ine povinnosti 😐

• Deniska 🙂 zabudla som ti odpisat ... no jasne ze si nam tu chybala 🙂 kde si to bola na chate? S drahym?
    Inak pozerala som pierka v tvojom albume. Ozaj ze sa ti podarili. Ako z obchodu 🙂
    Uz si rozhodnuta pre cervenu farbu?

Inak baby co sa robi den pred svadbou? U nas sa to vola pierecka 🙂 neviem ci aj u vas takto. A ja som myslela ze to vtedy sa robia aj tie pierka. Alebo to sa na ne uz len upevnuje ta zelena vetvicka?

• Drači...ty si v práci že? 😬

• no hej v praci..doma ked som tak malokedy som tu skoro vobec,,,,

co to je pierecka? - popis ??

• Hainy..o tom som ešte nepočula 😬

• dracica 😃 no toho som sa bala ze to sa iba u nas na vychode takto vola 😃
    No u nas je to tak ze den pred svadbou sa stretneme u nevesty aj so vsetkymi slobodnymi dievcatami a tam sa robia tie pierka, popija sa, spieva sa az do rana .. A rano sa ide na svadbu 🙂

• h.a.i.n.y, myslim, ze na piereckach sa povodne robili pierka - z mirty (netusim ako sa ta rastlinka spisovne vola 😃 ), na nu sa uviazali stuzky a bolo.. Nerobilo sa to aj preto, aby sa druzicky a druzbovia spoznali? Nieco take sa mi zda.... 🤔
    Vy to budete mat?

• Hainy...to je zaujímavé 🙂 😃

• no o tom teda som vobec nepocula...
    asi u nas su tie posledne pripravy,sa kontroluje ci je vsetko tak ako ma byt a rozdavaju sa zakusky aby sa potom nemuseli lebo v ten den je potom dost chaoticky tak aby sa nezabudlo na nikoho....

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov