Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • no dnes skvela sprava luci 🙂 tak daj nam vediet ako dopadla operacia...neboj zladla si to doteraz tvladnes to aj potom.... mi ti verime a myslime na teba 😉

• Sinov........ja som myslela tú prvú možnost nie druhú

• kocky ja o chvilu odchadzam. na net sa dostanem najskor zajtra vecer alebo stvrtok rano.
    lulu vela stastia tebe aj malinkej. drzim vam palce

• Sponzor fóra
  • Baby idem za dokynom.........počkajte ma tuuu

• lulu neskoro sa mi nacitalo tvoje rozhodnutie. drz sa!

• lulu Ty radsej nikam nechod. Ty potrebujes lezat! Nech on pride za tebou. Ti nenakazali lezat a oddychovat? Mne keby sa toto stalo tak ja by som od strachu ani na zachod nesla. By som lezala celych 9 mesiacov len aby som zachranila drobca!

• lulu držím Ti palčeky ...

• lulu dobre si rozhodla

• Sinov...dakujem vlatne vám všetkým patrí jedno veľké ĎAKUJEM!!!!!!

• vzdy sa oplati zabojovat, byt trpezlivy, mat dost sil ak je nejaka moznost ze babatko sa narodi a bude fajn

• aj ja uz odchadzam 😞
     tak luci vela stastia s operaciu a dobre to dpoadne uvidis ze mi budeme mat pravdu a ti sa bojis opravnene ale tak ....dobre to dopadne uvidis...obaja ste silny a to zvladnete...vela stastia
    drzim palceky papa 🙂

• lulu
    http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=40

sanca na prezitie je vysoka nad 90%. Pamataj na to!

• Baby tak operácia je zajtra o 10:10

• ja to ani nestíham čítať, lebo sa mi nedá v práci .... ale Lulu tiež ťa podporujem v tvojom rozhodnutí ....
    držím ti palčeky a myslím na teba

• jéééj, ja zajtra nebudem na nete .... daj mi prosím na FB vedieť, ako si dopadla .... budem na teba myslieť 🙂 neboj, rýchlo to bude za tebou .

• Sponzor fóra
  • Gabi.....dakujem

• Gabi...hej aj na Fb napíšem

• neni zač moja, od toho sme tu 😉

• Gabi....veľké cmuuk :-***

• lulu 😉 😉

• Ružičkaaa :-*************************************

• 🙂

• lulu, super, drzime palce. Velmi.
    Dieta doskakalo, konecne spi.

• Zuzi..po hodinke skákania nie? 😃

• Idem ešte sa ozveeem

• lucka zajtra o 10h rano si zapalim aj s Emmuskou sviecku a budeme sa modlit k anjelickovi straznickovi aby zachranil teba aj fazulku bambulku a aby vam vsetko dobre dopadlo 😵

• ahojte 🙂 len teraz som docitala. Mam dovolenku este dnesja, tak som cistila vsetko co mi pod ruku prislo 😃

Lulu, dobre si sa rozhodla.... Musis vam dat sancu a uvidis, ze sa to vyplati 😵

• Lucka..urobila si to jedine spravne rozhodnutie !!! drzim palce, ale uvidis, ze vsetko dopadne dobre !!!

• Ahojte

Trdielko....dakujem 😉

Bybi aj Livi....ste zlaté

A neviete kde sa nam stratila Deniska(bambula27) ???

• Baby kde steeeeee???? 😬

Ozaj takže zajtra budíček o 6:00....o 6:15 všetky predoperačné vyšetrenia...to bude cca do 7:00 potom ako keby normálna gynekologická prehliadka a do 8:45 kľud na izbe takže okolo tej 8:00 sa Vám ozvem o 9:00 mi už dajú infuzku a o 10:00 už ležím na sále 😞 Bojíííím bojíííím bojííííím

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov