Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Peťuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuušššššš to by som nestíhala 😃

• Ale skús na markizáckej web stránke tam dávajú online vysielanie 🙂

• Ako mam velmi dobry mobil,ale az tak asi nie 😃

• Sponzor fóra
  • asi vsetci hajat 😠

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• luci, drzim palce na zajtrajsiu operaciu! Budem na vas mysliet. daj nam vediet ako to dopadlo. 🙂

• Dobre ranko... No takto skoro rano a prva som tu este nebola (a u nas je este o hodinu menej 🙂 )

ja som mala zly sen, tak neviem spat. Ale za pol hodku musim aj tak vstavat do prace, tak sa mi uz ani neopl 😵 ati zaspat.

Inak som ani nemala cas vam napisat, objednala som z ebayu 50 organzovych vrecusok (na cukriky pre hosti a budu to rovno aj menovky) a staly ma 2.20 aj s postovnym z Ciny 😵 taaak sa tesim 😃

• lulu drzkaaam palceky velmi velmi silno ... zvladnes to uvidis 😉 z ordinacie som sa vcera vlemi tesila konecne ... 🙂
    dnes je drahy doma ved je sviatok tak si budeme trosku uzivat 😵

• BAby na porazenie 😠 😛 JA ako už o 6-stej vstávam...a sestrička že až o 6:30 😠 A nakoniec na utz že bambulka je už v poriadku(asi v noci sa dala do kopy) takže operáciu neniiii treba 😉))))) Ale trošku ma nasrali že včera tvrdia to a dnes to 😠 Tušííím rodiť pôjdem do USA 😃 😃 😃 A z pôrodnej sáli výhľad na Mannhattan 😃 (neviem presne ako sa to píše) 😃 😃

• tak sa tes moja ze je bambulka fazulka v poriadku 😵 no ja viem o jednej suprovej porodnici-sukromna klinika Banska Štiavnica plati sa za 1 den 10 euro co nie az tak vela ked porodis normalne na 4.den ta pustia domov aj s babatkom cize by to bolo 40 euro+doprava a ked by ste sa tam sli pozriet povedia ti ze 2 dni pred terminom tam treba uz prist chodia tam rodit aj Blavacky a vychodniarky aj ja som tam chcela ist 😉 a pri druhom babatku by som tam sla urcite nove krasne zariadenie,prijemny personal atd ... pozri na nete 😉

• Trdielko...heeeej tešíííím sa 😉))
    A akú majú webku??? 😬

• Sorry že mi dlho trvalo odpísať brázdim po mmb 😃 😎 A pozerám hlavne niečo pre malinkú 😬

• Toto objednááámm asi 😬 To je krááásne 🙂 http://www.next.co.uk/shopping/girls/newborn/10/2

• Lulu super, som rada ze ste obe v poriadku 🙂

A o Banskej Stiavnici som aj ja pocula, ale zase jedna znama tam rodila a nemala najlepsi zazitok, este sa tam aj musela vratit, nieco zle spravili a mala velke problemy s maternicou, ale uz neviem co presne... Ale inak som dobre pocula a urcite aj ona, lebo tiez bola dost z daleka a vybrala si tu porodnicu 🙂

• Sponzor fóra
  • Bybi....jaaaj...a Zarka čo robkáá??? 😬

Aha aj toto je zlatéééé http://www.next.co.uk/shopping/girls/newborn/8/3

• Z tohto objednááááám všetttkoooo http://www.next.co.uk/shopping/girls/newborn/9/

• Z toho asi na ľavo čo je tie rifličky a tričká k tomu aj tie sovičkové tričkáá s nohaviciami 😎

• A to je všetkoooo..možno ešte nejaké tie dupky 🙂

Idem to zrácať celé....dúfam že ma nevykotí 😃

• Lulu Zarka je zu v skolke 🙂 Ja som v robote, po 4 dnoch volna fnuk fnuk 😞
    Ale este 3 dni tento tyzden, buduci tyzden 2.5 dna a hura na Mallorcu 😵 😵 😵 Tesiiiiim sa uz neskutocne 🙂

• Heeeeej ty mi tu nerob chute na dowolenku 😃 Ale nie....užite si ju potom 🙂
    Ahaa tak to už je veeľká škôlkarka....hádam už aj frajera má 😃 😬

• Jaaaaj a už sm to zrááátala v prepočne na € ma tie vecičky vídu cca 70€ 🙂
    Ale malinkáá nič nemá....iba 2 krátke body a to je wšetko 😴 😬

• A kde sa nám strotila Lilly(trdielko)?? 😬

A ozaj včera tá ordinácia supeeeer 🙂

• Ahooojte ideem 😉

A ozaj zajtraaaa pôjdeeeeem asi domooov 🙂 🙂 🙂

• tu som tu som moje krasne vecicky si vybrala bambulke fazulke 😵 dufam ze ich aj vsetky vyuzijes 😃 lebo take male buco ryychlo narastie takze objednaj aj vacsie nie iba 56 ale aj 62,68 cisla 😉 drahy ma dnes volno takze dnes tu tolko nemoozem vysedavat musim sa mu predsa venovat 😵 mysli na to este lucka ze aj perinky-zavinovacky potrebujes aj ked bude april moze byt chladnejsie das babo do perinky a sup do kocika ide sa 😉 a samozrejme bavlnene plienocky uz su ajt ake obrazkove s mickey-mousom,minnie,mackom pu a tak aj ja som take mala pouzivala som ich na poradnu k lekarke a tak na navstevu a doma som mala iba cisto biele na odgnutie,pod hlavicku a tak 🙂
     http://www.porodnicabstiavnica.sk/10_nasa_porodnica.html
    je to aj na modrom konikovi diskusia o nej 🙂
    klik na :
    http://www.modrykonik.sk/forum/tema/porodnica-banska-stiavnica-3/?page=1

• zelam vam krasne ranecko 😎

• Ružiiiiiiiiiiiiiiiii aj tebe 🙂

Baby toto stojí za pozretie je to NáDHERNé 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov