Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Trdielko..hej hej mala by som budem objednávať 3-6 mesiacov a niektoré 6-9 mesiacov

Hej a plienočky(tie látkové) popozeráme v Avione keď pôjdem domov z nemocky 😉 A zase nechcem malje kupovať až moc vecičiek lebo jedna baba na m nakúpila veeeľa vecičiek 0-3 mesiace a jej malá to nestihla vynosiť lebo rýchlo vyrástla 😉

• lulu takze uz nemas ziadne riziko? 🙂

• Lucinka tak ako? Nestiham citat stranky spat, som tu z mobilu 🙂
    Babyyyy vcera nam prisli postou oznaaaamenia svadobneeee !! Teda... Ked si pozriete moj album, tam mame tie ruzova oznamenia, tak jedna nevesticka mama tie obaly s obrazkom navyse, tak uz ich mame doma 🙂 aaaaa uz len doobjedname tie vnutorne karticky a mame vsetko 🙂 aj pozvanky k svadobnemu stolu nam poslala, juuuuuuj moc sa tesim, su naaaaadherneeeee 🙂

• Sponzor fóra
  • boze wera tie su nadherne 😎 to bol tvoj napad? ze prave ruzova a ten vzor? 😬

• Ruzicka my sme chceli ladit oznamka do ruzova a chceli sme foto nas ako sa bozkavame pod rozkvitnutou ceresnou 🙂 bohuzial sme ale nenasli vhodny strom a ked som u jednej nevesty videla tieto oznamenia, hned som sa zamilovala 🙂 a moj drahy takisto, tak sme jej pisali, ci nam prezdradi kde ich mozeme objednat, prezradila a este nam ponukla tie obaly co jej zostali - vnutorne karticky by nam boli nanic 😃

• su supiiiiiiiiiiis 😠

• snad aj tie moje budu..i ked su robene z mojej dielne, tak asi nebudu vxzerat prodi jak tie vase 🤔 😞

• dobre ranko nevesticky.
    dnes tu je aj sefka, tak musim opatrne 😉

Luci, vytesujem sa s vami! 😃 😃 😃 Teraz prvu vec co urob - napiis sefovi dopis ze si tehotna a osobne doruc alebo posli po radkovi. Baby ti dobre radili - prestuduj si zakonnik prace aby si vedela ake mas prava a povinosti a aj tvoj zamestnavatel.

http://www.zbierka.sk/default.aspx?sid=3&category=11&AspxAutoDetectCookieSupport=1  - tretia linka.

A aj o tych veciacickach pre princeznu - ked sa mojmu brachovi narodil syn, tak cela rodina kupovala oblecenie, vsetci nosili nieco na opacky a potom aj na krst. Tak bracho vobec nepotreboval oblecenie pre maleho na prvo 3 mesiace. Ked tak objednavaj na 3-6 a 6-9 mesacne babatko. To iba moja rada 😉

Vierka, idem pozriet na oznamka 🙂

• inak baby ako vas tu studejem, ste sikulky! Musim uz aj ja zacat s tymi pierkami nech som neni pozadu.

Dnes som sa prave zapisala na posledny rok studia. 😃

• krasne oznamka vierka! 🙂

• lady ja sa zapisujem zajtra..a ted akurat kukam aky mam rozvrh 😃

• ruzicka vam uz aj dali rozvrh? mne sa moze len snivat, ja ani neviem, kedy mam prvu prednasku. niekedy v oktobri 😒

• ruza mimochodom mozem sa ta spytat ako setrite na svadbu ked aj studujes - ja to povazujem za dost tazke.......

• mna vcera zapisal spoluziak 🙂

• Vieruškaaa....krásne oznamká 😵
    No malinkej je už dobre pretooo nebude potrebná operácia....a čakáme dievčatko 🙂))))))))))

Jani...práve preto že čo keď malinká bude taká bacuľka a vyrastie veľmi rýchlo takže objednám asi 3-6 alebo až 6-9 a tam kde sú tie vestičky a bundička až 9-12 alebo 6-9 lebo malinká bude mať v septembri už 5 mesiacov a v októbri 6 mesiacov 😉 🙂 A keby sa narodí predčasne(nedajbože) tak sú tam tie rifličky,svetríki,overalčeky,mikina takže no problem 😉 🙂

• Sponzor fóra
  • luci, palec hore.

Vypytaj si aj 2-3 mesiace PNku aby mala nemala stresy a dobre sa vyvinula.A potom uvidis ako dalej, ci naspet do roboty alebo hned na matersku.
    Len sa drzte, ked ste mali taketo zdravotne problemy.

• TuBabule tak v tatrach su 4 stupne.. ale zajtra idem pozriet do polska svadobne saty,tak podam podrobnu spravu

• lady priatel zaraba a nesetrime este nic...mam malu svadbu, cize nie vela penazi bude treba, no a zacne priatel nieco odkladat z vyplaty trocha neskor...a nieco asi necham na rodicov zaplatit...

• lulu to akoze vcera na teba tlacil lekari a si mala do urciteho casu povedat lekarom, ze ci operacia alebo potrat, a dnes uz je vsetko v poriadku? ehm divoka nemocnica...

• petka...cakam od teba podrobnu spravu o Polsku 😎 ja som sa chystala dnes, ale je take humus pocasie, ze sa mi nic nechce, tak som to zase odlozila 😃 inac, jedna baba mi pisala, ze v PL maju organzu za cca 3 € tak keby si nahodou natrafila na nejaky obchod..... 😉

• hej ruza, ja tiez setrit nejako nemozem, ale saty som si kupila z vlastnych, a oznamka a drobnosti kupujem postupne tiez sama.
    Draheho mama plati recepciu (len preto, lebo si vydobila vela hosti - jej kamaratky a tak!)
    S nasimi napocitam, aj ked to nie je fer, lebo minuly rok zacvakali brachovi svadbu. Tatina a cely jeho tim prepustili lebo zrusili oddelenie tak bol 6 mesiacov doma a mamina ich zivila z minimalneho platu. Takze od nich vemlmi ani neocakavam.

Petka, aj tu je zima, hlavne v noci a rano - uz je citit, ze sa zima blizi. Baby ja este nechcem zimu, nejako sme tu ani nemali poriadne leto a ja som este na zimu neni pripravena 😞

• Kolko stoji bal. 10m organzy u nas? Nech viem porovnat..ak chcete niekto pozriet nieco konkretne,tak piste:-

• petka...co ja viem tak od 4€ vyssie

• Ahojte kocky. Dobre ranko. Pred chvilou som vstala lebo sme boli vcera na toho Tiesta. Uz v aute sme sa s drahym povadili a pokazil mi cely vecer 😞 😢 Ani som netancovala. No povedzte vy ci by vas to nevytocilo: sli sme v aute aj s jeho kolegom a jeho frajerkou a prechadzali sme akurat jednou dedinou a drahy povedal ze: ,,aha tu je a nazov tej dediny". A kamos hovori: ,,jaaaj aha". Ako keby mali odtial nejaku frajerku alebo tak mi to prislo ... no proste sa ho pytam ze co to malo znamenat. Lebo sa az zakoktal ako sa preriekol. A on ze nic. A to ma vie tak vytocit ked povie ze nic! Ved sa ho normalne pytam že co s tou dedinou, ci tam niekoho poznaju alebo co a on ako keby sa nic nestalo sa tvaril. Som ho pytala nech mi to povie a on sa len hlupo smial a smial a nepovedal mi ani slovo. A dobre vie ze neznasam ked toto robi. Ze sa ho nieco pytam a on sa len smeje a nic mi nepovie. No co si mam o tom mysliet??? 😢 Tak som sa s nim odvtedy ani nebavila. Ked on neodpoveda mne tak nebudem odpovedat ani ja jemu. Nech sa spamata! No proste som taka vytocena este teraz z toho ze sa az klepem od nervov!!!!

lulu Nechapem tomu! Cez noc sa polepsilo alebo co? No tu su nasi slovenski lekari.

• hainy ahoj tak mna by to vytovilo tiez..zjavne hovorili o nieco o com vedia len oni dvaja a tvoj drahy sa prekecol.. ale tak, ved budete manzelia, nemal by to robit..nastrbava tvoju doveru.. neboj nic, prejde to a bude tie lepsie..pokecaj s nim este o tom, aby ta to nedusilo a vklude mu vysvetlili, ze take tajnosti nemas rada a ze vies pochopit cokolvek, aj ked tak mozno niekedy nieco v minulosti prezili.. drzim palce 🙂

• simika Dnes som mu uz pisala aby vedel presne preco som vcera taka bola aby nemohol povedat ze nevie. Pritom dobre vie ale on sa zvykne robit taky hlupucky ze ani nevie co sa stalo. Ale zatial sa neozval. Tak neviem ... Presne ako hovoris. Nemal by to robit! Neviem kde je problem preco mi to nemohol povedat. Ved ked uz zacal hovorit tak nech to dopovie nech to je hocico. Ale ked mi to za cely vecer a noc co sme boli spolu nedokazal povedat tak teraz uz neviem ci to chcem vobec pocut. Uz mi to je asi jedno. Uz mi pretiekol pohar trpezlivosti. A ked je taky ze mi povie len co sa jemu hodi tak to nevie daleko. Aj som mu to napisala do dnes do sms ale tak zatial ziadna odozva.

• hainy asi este spi.. ale tak, mali by ste spolu vychadzat fantasticky a komunikovat, hovorit si vsetko, lubit sa a nie takto.. ved sa idete brat a nieje dobre ak vas budu hryzat cerviky pochybnosti..

• hainy... neber to tak tragicky, mozno o nic nejde... nemusis vediet vsetko...chlapi maju radi aj svoje tajnosti... neoplati sa kvoli tomu hadat.

• keby to bolo nieco dolezite urcite by ti to povedal.

• Tak ja mam prestavku, kde ste vsetky???

Hainy, to mi je luto, ze si si to neuzila a ze ste sa pohadali, Dufam ze tvoj coskoro pride k rozumu 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov