Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Šatôčky su kráááááááááááááááááásne 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• Ahoj lulu .... no som z nich ocarena. 😵 Tak hadam sa mi ich podari najst. Ked nie v Presove tak v Kosiciach urcite.

• Deniskaaaa...teeda Ty kvôli nim precestuješ celú slovenskú republiku 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • No tak zas az tak nie 😃 😃 😃 Ale Kosice pre mna az tak daleko nie su 😉 Jedne vysnivane som nasla v salone Betty na Myjave a toto uz je pre mna naozaj daleko. A inde ich nemaju 😞

• Deniska...ale poooď a po ceste sa stavíš u nás...aj prespíš 😃 😃 😃 😬

• 🤔 🙂 nie nie....lebo nebol by problem tam raz vycestovat si ich aspon vyskusat. Ale ist si pre nich pred svadbou a ptom ich po svadbe zase vratit 😉 Na taku cestu by musel byt iny dovod 😉 Potom pridem pozriet vasu bambulku 😉 😃

• Deniska...jasnééé 😃 😃 😉

A ozaj rpišla IP?? 😬 Lebo tú funkciu môj foťák musí mať 😃 😉 🙂

• No uz som ti odpovedala... 😉

• Ánooo mojko teraz som si všimla 😃 😃

• Tak ahojte 🙂
    Ideme zase pustiť TV 🙂)) 😃

dobrú noc a príjemný zvyšok večera 😉 🙂

• 😬 😛

• Dobre ranko kocky, ja zase nemozes spat, ale aj tak za 40 minut by som vstavala, tak ani uz neskusam...

lucka ako sa dneska s bambulkou mate? Idete uz domov? Davaj si velky pozor a len oddychuj 😉 ...

Ja uz planujem Zarkinu narodeninovu party, darcek uz mame vybrat, len treba kupit, ale to az po dovolenke 🙂 🙂

• Aha, toto bude mat Zarka k narodeninam, sme jej to ukazali a uz sa taaak tesi, stale o tom rozprava, ze bude mat, ale az v oktobri 😃 tu to je: http://cgi.ebay.co.uk/RIDE-FERRARI-F430-STYLE-CAR-MP3-REMOTE-CONTROL-/220290323306?pt=UK_Toys_Games_Outdoor_Toys_Bikes_Ride_Ons_LE&hash=item334a53936a#ht_500wt_1137

• Kocky, myslite si ze toto by mohlo byt svadobne auto, hodi sa to, ci to je jedno ake??? Ale v striebornej: http://www.honda.co.uk/cars/civic5door/offers?s3campaign=Cars_Honda_Offers_Q4_Civic_Exact&s3advertiser=Google_PPC&s3banner=honda_civic#gallery

• Ahojte kočky. Ako sa máte? 🙂 Lucka všetko v poriadku?

• Sponzor fóra
  • dobre ranko,
    lulu tesim sa, ze to takto dopadlo 🙂

• Bybi...Danka....dnes sa cítim super a už takto o 4 roky dúfam budem Sarinku vyprevádzať prvý krát do školky 😵 😬

Aj Vám dobré ránko

Bybi....supeeeer darčeeeek 😎 Bude ale macherka 😃 😬 Ja si myslím že to auto môže byť svadoobné 😉

Baby kuk...sam foto že do školy a škôlky už sa tešíma ko tam aj ja o 4 rôčky rpipojím foto Sarinky 😃 🙂 🙂 🙂

• dobre ranko baby 😉

bybi - krasne auticka, tak ako aj toto pre Zarku, tak ta Honda takisto. Ta nema chybu, ja som do tohto auticka zamilovana. A podla mna kludne sa vnom mozete viest aj na svoju svabdu 😉

• A zabudla som sem dať link tu je http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotografie.php

• Kocky dakujem za radu, ta honda, to je nasa, teda draheho a my pojdeme urcite domov autom, tak som rozmyslala, ze by sme ho mozno mohli mat aj ako svadobne a usetrili za prenajom ineho...

• Bybi - no urcite, zbytocne platit este niekomu za odvoz. MAte krasne auto, tak preco ho nevyuzit aj ako svadobne 😉 Aj presne taku modru farbu mate? Uzasneeee

• Nie, my mame striebornu... Teda drahy ho jazdi, ja mam ine, ale moje je len mini 🙂 Tam by som tie saty asi ani nedala 😃

• Bybi.....že nedala šaty do auta do kufra možno áno 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• No ja mam malicke auticko, take super do mesta a do prace 🙂 Mne staci 🙂

• caute..ja budem mat nase auto..a mame Audi 🙂

• Bybi....šak jasné ja mám tiež také 😉
    Ruži....aspoň ušetríte 😉 🙂
    Nám požičia náš starejší lebo my máme dve autá jedno moje také mini 😃 A Radko má také hebedo veľké a to ako svadobné nechcem 😃 😃 😃 😉

• Tak som rada lucka, že to je lepšie. Ani nebudeš vedieť ako to ubehne, a budeš ju vyprevádzať 😉

Aj ja budem mať mini auto 😃 do roboty a do mesta 🙂 .

• no nemma vlastne, pojdem v rodicovskom..u nas to tak vyjde, ze priamo pojdem z ´´hniezda´´ cista jak lalia 😃 😃 😃

• Ružička 😉 😃 😃

Danka...stačí 😉

• Pravda, aj ja hovorím. Aj keď mám strach, že ak by sa nedajbože niečo stalo, nejaká havária, tak ma v tom malom "prdíkovi" nenájdu 😒 Ale tak do roboty a na nákupy akurát...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Som SVADOBNÁ FOTOGRAFKA, pre ktorú znamená fotenie svadby nezabudnuteľné chvíle plné lásky. Svadobné fotenie je pre mňa tým naj <3.