Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Danka...ale no čo to myslíš?? : 😬 Ja som mala strach iba zo začiatku lebo keď som prvý krát šla sama tak keď som cúvala do obrúbniku som narazila 😃 😃 😃 Ale teraz som si zvykla

• ja by som si nikdy nezvykla 😃

• Ružička.....ja som adrenalínový typ aj keď sa bojím výšok nechala som sa nahovoriť a vyštverala sa na eiffelovku čo som nemala vôbec v pláne 😃 😃 😃 😃 😛

• Sponzor fóra
  • no podla mna vyjst na eiffelovku nestoji vela namahy a odvahy 😃 ...ale jazdenie je najma o zodpovednosti za druhych a na to sa ja nikdy nedam a ani neplanujem 🙂

• 😃 Tak dúfam, že si zvyknem rýchlo 😃 😃 😃 ja mám tiež rada adrenalín, hlavne sa teším na klopenie do zákrut 😃

• Danka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• Ja mám takéto fáro 😎 😃 http://www.rmc.mike82.cz/

• fiiiiiiiiiiiiiiiha

• lulu to máš supeeeeeeeeer .... to ja budem mať na bud. týždeň daewoo tico 😃 😃 😃 😃 😃 😃 to bude ešte len haluz...

• a my nemame ziadne😃 a ani ta skoro mat asi nebudeme... aj ked vodicak mame obaja, ale niesu nato peniaze

• Ružička....ale zase neni najlepšie 😃 😃
    Danka idem vygoogliť to tveje fáro 😎

• Danka 😃 A čo stačí ti 😉 🙂))))

Kacennnka...neboj časom bude aj na to 😉 🙂

• no snad aj my si kupime nejake to auticko, na zaciatku 🙂 ..len ja na vodicak urcite nepojdem..nikdy 😃 😃 ako chodec vodicov neznasam, tak sa k nim nepridam, a riadenie auta mi vzdy pripadalo ako muzska zalezitost 😵

• Ružička...ja som vždy sa od mala hrala s bráchom na závody 😃 mamina mala taký stolík ten sme vždy prevrátili dali sme do doho šamlík zobrali tanier a bolo 😃 😃 😃 😃 Tá z nás mala ale "radosť" 😃 😎

• Baby tak ja ideeeem okolo 11:30 ma pustia domooov 🙂
    Radim už je an ceste takže sa ovem potooom paaaa majte sa 🙂))))))))

• Sponzor fóra
  • no jo to poznam...ako mala som sa hravala s autickami bratovymi..a dodnes hravam - jazdim na aute v pocitaci 🙂

• dobre ranko nevesticky.

Luci, dnes ako?

Deniska, krasne saty!

Bybi, super auta - obidve. Dobre rozmyslanie. My budeme mat brachove ako svadobne, to je strieborne VW Pasat.
    A ked us o autach - ja jazdim taketo - to sme vymenili za strieborne renault megan - ako ma lulu 🙂

http://the-car-club.co.uk/Pictures-Mazda-Mazda-Rx8-Red-Format-Photo.html

http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Mazda_rx-8_side_both_doors_open.jpg

• lady ja som vzdy mala rada mazdu...a tato verzia je perfektna 😵

• mame ho dva roky a ideme ho vymenit, lebo vela zere. 😞 ale inak velmi dobre sa na nom jazdi.

• a z UK pridete na vasom na svadbu? 🙂

• este sa nevieme rozhodnut. bud poletime alebo soferujeme. 😉 asi by to bolo treba vyskusat, mys me este neboli na SK autom. Bybi bola, bybi, ujde ta cesta? kolko to zoberie?

• Ahojte!!
    kacennka nebud smutna, ani my auto nemame... Ani byt, dom, pozemok, peniaze, ani dedit nebudeme ..a aj tak sme stastny!!!! 😃 😃 😃

Baby, pozerala som, ze ste si niektore robili samy pierka. Ako ste to robili? Nemohli by ste mi poslat nejaky navod?? Vdaka. 🙂

• bero...ja smutna niesom... nieje mi to treba ku stastiu. Mame kde byvat aj ked iba v prenajme, sme spolu a to nam zatial staci🙂 Casom bude aj to.

aj ja som si robila sama pierka, nieje to nic nerocne, len si spravis dve take maslicky, zosijes dokopy, prisijes kvietok, pripichnes spendlik a je to... kuk moj album

• lady mas vybratu piesen na svad. tanec? 🙂

• nie nemam, asi budeme mat klasicky valcik. a ty?

• vitaj bero, aj ja zacinam robit pierka tento vikend 😉 kolko potrebujes? ja asi 80 + - Ruza, aj ty robis pierka?

• ja zrejme nebudem..lebo som hovorila s werou o tom, ze ci bude priestor, tak dalo by sa v restike, ale vcera sme skusali s priatelom tancit a zistila sme ze to nepojde...kvoli jeho zraneniu 😐

• neviem ci treba 🙂

• aha. ved mozete mat potom poriadne disko aby si sa vytancovala doma v zahrade. s kamosmi opekacka.......co planujes po veceri? mozes vyzdobit zahradu a pokracovat! 😉

uz mas saty?

• nemam saty, ja pojdem asi po novom roku...no tak vies - my nemame zahradu, takze disko nebude..a disko neni o manzelskom tanci chapes 😃

veru neviem co..este musim porozmylat co pojdeme potom...ci este s kamosmi si sadnut niekam alebo vooobec neviem, prijimam napady 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov