Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • moze byt?

• ladyjh 😃 😃 😃
    Len mam pocit ze adminky ti to zmazu lebo takto asi nevyzeras v skutocnosti a maju sa davat iba fotky na ktorych si ty.

• Jani 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • no do prdele. idem zmenit. ja som teda iba taky maly mysiacik 😉

• Jani...choooď ty si krajšia než mickey 😃 😃

• lady predtym bola krajsia fotka 🙂

• a teraz som supermanka.

• Jani..............supeeeeeeeeer 😃 😃 😃

• 🙂

• Ideeem odpočívať a Radkovi ukázať jak sa zapína práčka lebo už tam toľko majstruje že ju aj pokazí 😃 😛 😃

• nechod 😉

• A idem ešte zistit niečo na nete 😃 TAk ešte 10 minpt a koneec 😃

• Píšem jak truľo 😃 😃

• Zabudla som 🙂 v nowom targu sme boli

• baby, naco sa nosi ten podvezok na nohe?

• Sponzor fóra
  • peta, aj si videla nejake saty ktore sa ti pacili?

• Peťuuš...teeeda sa máš 😃 😎

• myslim na svadbe. s tym podvazkom.

• baby ako som pochopila z videi, tak kyticu donesie zenich neveste domov na zvitanie a pri prichode na hostinu ju ma preniest cez prah na rukach?

• ano ruza, to je pravda. som ti uz pisala o tej kytici, si ma ignorovala 😉

• ruza, on ked ti da kyticu, ty mu das pierko 😉

• alebo nic 😃

prepac Jani, ked tu sa toho tolko popise a najma ze mimo temy, ze niekedy som stratena a nevsimnem si 🙂

• odpustene 😉

rozmyslala si o tom hoteli? romantickej noci.......

• di, aj vy planujete deti?

• ano ano 🙂 ak vsetky testy vyjdu pozitivne jasneee 😵 ..aty?

• Ahojte.....kde ste sa mi stratili?? Asi večeráte 🙂 😃

• ajoj luluuu ja zamrrrrzam 😐 je mi totalna kosa nejakaaa uff blee ..
    ale vlasky mam konecne zafarbene a na poriadku 😉 na nase nedelnajsie fotenie 🙂

• Trdielko...jeeej supeeer 🙂 Budeš kočka 🙂 A potom pridaj výsledok fotenia 😉 🙂)))

• A veru kosa je....som zvedavá ako Sofi poobliekam v takomto počasí...stále mi bude vŕtať hlavou že či jej neni zima 😴
    A cmuuuk Emmuške 🙂

• citam akurat stranu pred kto je deezdemona ?? co spravila?ja nechaaaapem a neviem o nicom pana jana jedno pobedie som tu neni a uz toto ... ja som vam vravela spravme si sukromnu temu ... aj na konikovi je takych mnoho,vymyslaju si ze su tehotne,potratili,akych zlych partnerov maju my ich lutujeme v teme a odrazu vysvitne ze si robia prcu z nas tak aj tam sme si sukromne temy porobili ...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    JM Photography
    Bratislava
    Moderné a nadčasové svadobné fotografie, ktoré vznikajú v uvoľnenej a priateľskej atmosfére. http://www.jakubandmartina.com/ Voľné temíny na rok 2020!