Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
beronsche dakujeme velmi pekne ;-) dnes som na zachode viac ako inokedy.. zeby mi tak dobre travilo? :-D :-D :-D rychlo pijem kavu a pocuvam nasu prvu piesen.. uff uz teraz mam slzy na krajicku... aaale nesmiem plakat zajtra :-D :-D
Odpovedať
:-) prečo sú pred svadbou také stresy? veď je to príjemná udalosť a ak niečo nevyjde tak čo, nič sa nedeje. treba si to poriadne užiť, a nie stresovať. :-)
Odpovedať
no ja ju chapem..napr ja sa klepem uz ted...ja som tremista ze az :-D
Odpovedať
simi - a aku to mate prvu piesen??? :-. Joj moja zlata, mozno dobre travi, ale myslis na zajtrajsok a to robi svoje ;-) ruzi - my tiez nebudeme mat vela jedla, bude predjedlo, hlavne jedlo s polievockou a potom uz len svedkse stoly.
Odpovedať
Profilova fotka
maruska, to su take zmiesane pocity.. stres sa strieda s radostou, ale je to taky iny stres, skor len rozmyslame ci nam nic nechyba a tak podobne.. vela veci dnes poroznasat, skor je to taky stres s casu, ze nestihame..keby mal dnes 42 hodin :-D ale pritom stihame ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ze je to radostna udalost, ale vsetkymnevesticka, na tom hrozne zalezi. lebo je to udalost len raz za zivot a je to hlavne na caly zivot........tak preto su stresy. ja si myslim, ze teraz sa aj ja dobre vystresujem, a potom si svadbu uz budem len uzivat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambul prva piesen je dvaja od grigorova a popolnocna kristina - este vaham ;-) su to nadherne piesne.. uz slubujem, ze budem kludna ;-)
Odpovedať
jaaaj, jasne, ved sme sa o tom bavili. Grigorov ;-) palec hore. A nezabudni sa hlavne dnes poriadne vyspinkat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa bojim len tych priprav, kadernicka, vizazistka atd.. a o 12tej musime byt hotovy na fotenie.. ten cas tlaci, ale verim, ze to zvladneme na jednicku.. mame okolo nas super ludi, ktory povzbudzuju, tak je to okej ;-) baby utekame zaniest zenichove oblecko ku svokrovcom :-D tak kraaaaaasny den, paaaa
Odpovedať
Profilova fotka
*hotovi
Odpovedať
Profilova fotka
maj sa simi, drzim palce, aby vsetko vyslo. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nikomu sa nepacia moje pierka =-) fnuk fnuk ;-( :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
lady, tak som si pozrela tvoje pierka a nemusis byt smutna, lebo pekne su!! :-) Mozes v nich pokracovat.... ;-) Len foto trosku rozmazana a malicka.. A co ti na ne drahy povedal? Babyyyy preco tak skoro pierka robiteeee? Ma stresujete, ze ja nic... =-) Ale som si uvedomila, ze som sa este stale nerozhodla akej farby bude vyzdoba, tak musim s pierkami pockat.. Horuce favoritky su: krvavo cervena a cyklamenova... teraz uz len jednu vybrat.... :-N
Odpovedať
Ahooooooooooojte :-) Ja som myslela to adidas oblečebie nejaké na 6-9 mesiacov :-) Ale kúpime nejakú bundičku aj tak....ja zase tieto športové značky milujem x-) :-) Ja som si bola zdriemnúť ;-) SIMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII............mojko moooc mooooc budem na teba zajtra myslieť......a keď Vám nevíde počasie(čo nechcem...chcem aby ste mali slniečko) tak si nenechaj pokaziť svoj deň ,,D" :-))))))) Potom sa ozviiiii :-) Baby dneska aký obed?? Že obed ala Mc´Donalads..Radko bol kúpiť cheesburgeri, hranolky :-p :-D :-D
Odpovedať
:-) simika držíííííííííím palce nech to dobre dopadne ;-)
Odpovedať
JAniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....pierka sú NÁDHERNÉ :-) x-) Môžeš aj nám spraviť :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, urobim aj vam ak chcete. s radostou :-)
Odpovedať
Tam ste zmizli??? Asi obedujete čo?? :-D Tak dobrú chuť ;-)
Odpovedať
Jani......supeeeer môžeš :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu, cele rano. v robote nuda. ja nalada na prd :-( dnes vecer idem na svadbu ako vecerni hostia......nikam sa mi nechce. ale nechcem vam kazit naladu.
Odpovedať
Jani...ale šup nahoď úsmev ani mne sa nechce k očnej :-( Idem majte sa potom sa ozveeeem ;-) Držte palčeky ;-) :-N
Odpovedať
janka tak ma napadlo ked som pozerala tvoje oznamka, ako to budes robit? Kupis tie pripravene karticky a uz len das vytlacit text? A este potom ozdobis, ci ako? Ja som sice pozerala len v Staples, ale tie karticky sa mi zdaju dost drahe... vies tie pre-creased card a ked si priratam este tlacenie a pripadne ozdobky.... Tak neviem, porad pls..
Odpovedať
lady hehe take vecicky spravit a sama..klobuk dole s pierkami 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
bero, v staples som nebola, ale este pozriem. ja mam vsetko z hobbykraftu. Kupila som si tie vrchne karticky jednu za 25p (balenie po10), potom tie vnutorne karticky 10p jedna (balenie po10) a obalky po 10p. potom vsetky ozdobky a koralky a tak. vytlacim sama v robote (donesiem si ink) Tak jedno oznamko ma vyde okolo 80p. moja logika je takato: aj ked ma oznamka vydu ak isto alebo priblizne ako z obchodu, vela potom usetrim na menovkach, order of the service co musi but pre ang. hosti, menu, seating plan a dakujeme karty, co budu vsetky toho isteho stylu ako oznamka (typ fontu, krystaliky a styl ozdobenia). Ked si nahodou spocitas vsetky tieto malickosti na hocijakej webstranke, tak to vyde aj do £150 (ja som pocitala na 100 pozvany ch). napriklad tu - http://www.weddingcardprinters.co.uk/... http://www.specialdaydirect.co.uk/cat... Ked nahodou nechces vsetky cacky macky a len oznamka, tak to mozno bude vyhodnejsie ked si ich das objedat. ja som myslela na komplet sadu. A bero, robim vsetko teraz, lebo nebudem stihat aj s vyskou aj s robotou.......
Odpovedať
Profilova fotka
ved hovorim, musela som mat pri sebe flasku, aby sa mi ruky netriasli ;-)
Odpovedať
lady krasne ;-) juu taka sikulka keby som bola, tak aj odpadnem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lady ja mam presne tie iste kaly kupene na pierka :-) Ale ja ich chcem dat len na pierka pre nasich a svedkov :-)
Odpovedať
No musim este pozriet na ten hobbykraft ... celkom sa mi pozdava myslienka, ze si to budeme sami robit, drahy slubil dizajn spravit, ale sa mu do toho este nechce.... vcera som nasla prekrasne oznamka na nete, rucne robene.. akurat ze 1.30/ks takze neprichadza do uvahy... skoda, ze som si link neulozila, by som vam ich ukazala....
Odpovedať
Profilova fotka
neodpadnes ruzi, Juj sa smejem na sebe - skoro som napisala roza namiesto ruza. ;-) bybi, snap! ja rodicom a svedkom a best manovi dam viac masllicky - ze namiesto 3 vstsiev dam asi 5 vies si predstavit? :-)
Odpovedať
koza roza :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?