Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Kde stee? 😃 Asi večeriate 😬 Aj ja pri notbooku 😃 😃 Aj s taneirom v ruke 😃

• Bože ja mám dnes asi deň s pravopisnými chybami 😛 😃 😬

A asi trpím samomluvou 😃

• asi sa venuju svojim polovickam 😛

• Sponzor fóra
  • Ružička....tak tá moja pozerá správy na joj-ke a mňa si nevšíma 😃 😃 😃 😃
    Sorry že som dlhšie neodpísala zase brázdim po mmb ako keby toho dnes nestačilo 😃 😃 😃 😛

• Ahojte idem ja špekulovať a vymýšlať 😃 😃 Myslím také kravnky pre malinkú 🙂
    Brú nocku a príjemný zvyšok večera 😉 😵

• baj baj 😉 😉 😉 😉

• inak co sme s Bero rozoberali ako cukrarka bude vediet navrh, tak kukam ze niektore cukrarky maju i webove stranky a tam maju vzory, takze aj toto treba kuknut 🙂

• tak kukala som torticky a niektore su riadne palky, no klasika okol 120 eur, ale su aj za 30 eur co je normalna cena, takze fajn, esteze fakt xcem malu 😉 😛 tak som rada

• inak kukam ze ked mate vsetko komorne i ceny su oka , tak mozno sa dam i na tie kolaciky ak to poberiem z jednej cukrarne 😵 a jak sa kukam na obrazky tak som i chut dostala, tak nejake mozno dam na stol a zvysne zabalime hostom na domov kto bude xciet, samozrejme i ja si pobalim na neskor hehe 😛 😛 😛

• Dobré ránko 🙂

Ako viete čo ide Radko robiť na raňajky 😃 😃 Že klobásu 😃 😛
    Ja to jesť nebudem 😃

• Ružička...Ty čo tu robíš o pól noci? 😃 Ja som vtedy vypla TV a šla do postele k Radimovi 😃 😃 POtom sme ale do 1-nej kecali 😃 😛

• 🙂 no lenze ja s priatelom nebyvam, takze nema moc ku komu ist

• dobre ranko dievcence hlasim sa vam z palarikova od svokry 😉 vcera sme boli u pani cukrarky mila zienka popozerali sme si aj torty aj ostatne dala nam papier -cennik zakuskov robieva 64 druhov zakuskov ma jdnotnu cenu a to 0,23 centov=1 kus=kremove zakusky drobne pecivo=nekremove=linecke a pod=0,10 centov parada ...len nevieme vybrat z toho vyberu 😉 tortu sme si vybrali tiez 2 poschodova biela so zlatou maslou mam ju v albume =30 euro 🙂
    chceme malicku lebo moja mamina dava robit penovu velku a teta mi upecie orechovu mensiu tak naco nejaku obrovsku 🙂 a tu smajlikovu dam robit na rozlucku 😵 zajtra ideme ku kameramanovi tesime sa 😉 tak pekne vikendujte dievcence p.s.necitala som vas

• Trdielko 🙂 Aj tebe pekný víkendík 😉

Baby jaké pekné bodynká 😵 http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=88383

• Ja som si schrúpla... 😃 😃 Odpočinok musí byť 😉

Ružička....jaaj 🙂 😬

• Sponzor fóra
  • To kde steeee a ja že tu budem dočítavať 😃

Radko sa prekonal robí kapusnicu 🙂 😛 😃 Mňaaaam už sa neviem dočkať 😎 😃
    A ja som zatial stihla vyjesť malú dezertnú misku kyslej kapusty 😃 Žeby tehotenské chute?? 😃

• cafte, konecne sa mi podarilo prihlasit.
    A mam novinku, vcera sme zazili sok, prisiel mamcin brat a doniesol nam svadobny dar-velikansku plazmovu telku. Som odpadla, ze co to.

• Zuzi,...wooow supeer 😃 🙂
    Len aby si veddela je to dosť nákazlivé..ten môj je pri tom celý deň 😃

• luci, ved uvidime 🙂 ale prekvapko to bolo riadne. Tak aby sme sa do toho uz pustili. Aj fotografov ma 2 znamych, tak snad sa podari aj lacnejsie. Az na to, ze su z ba, no neva.

• Zuzi...supeeer dajú lacnejšie určiiite 🙂

• Booženku asi víkendujete 🙂

Simi...myslím na Vás 🙂
    Dúfam že je všetko ako z rozprávky 😵

Nám volala tatinova sestra celá family je u nich...majú tam "jarmok" to je taká večšia dedinka pre Piešťanoch..tak ideme iba na chvíľku aby sa neurazili...jednak je zima a moc sa mi nechce 😃 😛 Ale pre pokoj v rodine 😃

• Tak sa majteee potooom sa ozveeem 😃 🙂

• cauko

• Ahojte no boli sme....no celkom to ušlo 🙂 Som zjedla celú cigánsku 😃 😃 😛 Šak ja budem mať v 13tt brucho ako v 20tt 😃 😃 😃

Teraz som sa stihla porezať takže celkom ok 😃 😃

• A tu je nejako mŕtvo 😃 😃

• dnes ako som isla domov, tak som stretla 3 svadby, teda podniky, kde boli svadobne auta.

• Zuzi...woooow vyťažený dátum 😉 🙂

Ozaj naša Simi sa už zabáva a už je v manželskom zväsku...už sa tešííím ako napíše aký bol jej deň "D" 😎

• aj ja som zvjedaf 🙂

• Ideeeem dobrú nocku a príjemný zvyšok večera 🙂

PS: Simi pridaj aspoň jednú foto zajtra aká si bola nevestička 🙂))))))))) Nevieeeem sa dočkať a myslím na teba celýýý dnííííík 🙂))))

• ahojte a ja su tu obavam ze opat nestihnem docitat a tu mrrrtvooo 😃
    juj aj ja dnes myslim na Simonku uz sa tesim na fotky sice pocasie im az tak neprialo ale nevadiii fakt zajtra aspon 1 fotku daj Simonka ked sa vyhajate po tej vasej velkej slave aka si bola kráááásna nevesta 😵
    zuzka perfiššny darcek aj taky chcem od niekoho 😃 😃 chichi

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov