Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
murko, my tiež ešte nemáme na pevno dátum. Aj vyššie už som spomínala, že sme chceli strašne máj, lenže to budem zrejme štátnicovať, preto prichádza do úvahy august, aby som nemala zbytočný stres ešte aj zo svadby. Dôležité veci chcem zariadiť ešte pred štátnicami a po štátniciach to potom dobrnknúť do detailov :-) A rofo nebol drahý? Veď ten stojí majland :-| My budeme mať na fotenie zrejme manželov Černých. Videla som ich prácu (vyznie to možno čudne že ich chceme, lebo na prvej svadbe fotili aj môjho priateľa, neskôr jeho kamaráta so ženou) a veľmi sa mi páči. Navyše som ich už aj na svadobnom veltrhu v BA spoznala osobne a sú to super do pohody ľudia, na uvolnenie sa pri fotení ako vyšití ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kast: ja mam statnice az posledny junovy tyzden takze sa nechcem zatazovat este aj svadbou a ani to nechcen zbytocne surit,ved nezomierame:)ale aj tak ten april by som chcela stihnut.a chcem si pripravy vychutnat a nie byt v strese z toho ze nic nestiham :-p keby polovicka suhlasila tak ja by som optimalne chcela zacat po statniciach zacat vybavovat aby sa tie zakladne veci stihli zarezervovat do konca juna este a potom pomaly zvysok.len to je vo hviezdach este...vy kedy chcete rezervovat salu a fotografa, kostol a tie take najdolezitejsie veci? rofo je drahsi,ale myslim ze to za tu pracu stoji.co ja viem,tak zhruba tych 30 tisic ich to vyslo len neviem ci aj s albumami alebo bez.im robil taky kraaasny obrovsky asi 5kg kozeny album v takom kufri,vyzera to cool a tie fotky ani nehovorim...a potom este robil mensi album pre rodinu, no neviem ci tie albumy uctoval zvlast alebo to bolo uz v cene.viem ze on ma take "baliky" z ktorych si mozes vybrat podla toho v akom rozsahu chces tie fotky a podla toho sa odvija aj cena.oni myslim mali ten najvacsi balik so vsetkym takze asi to bol strop uz tych 30...
Odpovedať
pozeram, ze dalsie nove tvare :-D inac dost obdivujem tie nevesty ktore sa pustia do vybavovania velkej svadby (okolo 80 ludi a viac) co tu bolo spomenute. nebojite sa trochu toho chaosu? predsa len to bude zastup ludi, ktory bude treba nejak zorganizovat :-D a tie vydavky :-| ale asi sa tazko skrta zo zoznamu ked mate velku rodinu :-| ja by som zas praveze privitala este aspon par ludi do zoznamu :-(
Odpovedať
rora Jatiez patrim do tej kategorie 80 a viac ludi. Nam to dokonca vychadza na 103 aktualny pocet. A ako pises tak nie je lahke len tak niekoho z rodiny vyskrtnut. Ja by som radsej uvitala ak by sa nam tento pocet zmensil ale to asi nepojde. Ale zasa to nie je az tak vela. Ved zosnubencovej strany je to 52 ludi a z mojej 51. Tak to mas hned 50 ludi ani nevies ako. Takze na tento pocet nepotrebujes az taku velku rodinu .. bola by si prekvapena ... :-|
Odpovedať
hainy a ako to budete riesit s fotenim??? si predstav ze sa kazdy bude chciet po obrade s vami odfotit aj niekolkokrat, ved to bude aj dlho trvat, nie? ci nevadi? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My máme tiež hostí cca 85 plus hudobníci,fotograf,kuchár,kameraman...na tých nezabúdajte :)
Odpovedať
a este aj soferov :-D mimochodom budete si aj objednavat nejaky rozvoz alebo si najdete v rodinach nejakych vodicov co budu ochotni travit svadbu s nealkom? :-D
Odpovedať
murko, fúúúha, tak to sa mi zdá strááášne predražené, to robí tie fotky zo zlata? :-D Ja sa bohate uspokojím s výdavkom na fotografov 250 eur plus mínus. Toľko cca si pýtajú manželia Černí a ich práca sa mi veľmi páči, tak v tomto ozaj nemám čo riešiť. Za 30 tis mám lastminute na dve osoby na dovču 8-) Po svadbe budeme riešiť nové bývanie, tak peniažky sa zídu. Vieš čo, čo sa týka toho rezervovania sály a tak, my nemôžeme mať svadbu v kostole, takže som si to vymyslela tak, že budeme hľadať hotelík ktorý má záhradu - obrad bude vonku a potom hostina v hotelíku. Mám už aj vytipovaný hotel Zátoka v Senci, tak sa tam pôjdeme pozrieť a zrovna omrkneme aj iné, čo sú pri jazere. Oni si nepýtajú ani za prenájom sály, len zaplatíš jedlo a pitie čo si vyberieš. Videla som sálu na fotkách čo majú na nete, aj na fotkách ľudí čo tam mali svadbu a je pekná a priestranná. Do jary si chcem urobiť cca obraz ako by mali jednotlivé veci vyzerať a na jar (keď bude teplejšie :-D ) to pôjdeme pozrieť. Takže jar bude zrejme ten odrazový mostík, kedy sa začnú riešiť najdôležitejšie veci. Zrejme sa pôjdeme mrknúť aj do Polska na nejaké veci a tak. Ja končím školu v tom roku 2011, tak preto svadba po. rora, my zatiaľ rátame s cca 55-60 ľuďmi, ale to ešte nevieme, či pozveme aj priateľovu rodinu (tety, strýkov, krsných a tak, keďže už raz boli na svadbe, nevieme čo urobiť) a v takom prípade by sa to nechce rozmnožilo :-D ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak my sa chystame zarezervovat si salu buduci vikend. :-) a vybrali sme si fotografku Zuzku Halvoniku. a kedze berie rezervacie na buduci rok uz teraz, tak sa s nou chceme stretnut co najskor. :-D
Odpovedať
sinov, tak to je super, tiež by som to najradšej už rezervovala, aby sme mali pokoj 8-) Lenže s priateľom ťažká práca, ten si stále myslí že času a času...
Odpovedať
Profilova fotka
tak my sme sa rozhodli ze troska nasu svadbicku ozivime a ratame do 50 ludi, len najblizsia rodina a zopar kamaratov. kedze sme teraz boli na jednej svadbe a videli sme ake to je zo starsimi ludmi ze ludia starsi sa tam skoro vobec nebavili a len ty mlady rozprudovali zabavu tak u nas na svadbe by to vyzeralo ako domov dochodcov kde by vsetci iba sedeli a pili a jedli a nikto by netancoval. Tak sme usudili ze pozvem aspon 6 mladych ludi nech to ako tak vyzera
Odpovedať
Profilova fotka
nám v hoteli povedali, že rezerváciu treba urobiť minimálne rok dopredu, takže sme si nechali od nich poradiť. a tiež sme viazaný na fotografku, keďže je to naša favoritka. drahy s tým žiadny problém nemá, nakoľko miesto i fotografku sme si vybrali spolu a je to presne to čo chceme. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
miskamisko: sme na tom podobne. my planujeme cca 45 ludi a z mojej strany bude len 6 kamaratov/kamaratky. esteze priatel ma mensiu rodinu a tak to jeho kamosi trochu omladia. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my to mame krute lebo 45 ludi tvori len rodina a to ozaj len ta najlepsia ako rodicia a surodenci z rodinami, obaja mame 3 surodencov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sinov: ja som tiez toho nazoru,ze taketo veci treba rezervovat minimalne rok dopredu,lebo viem ake starosti s tym mala moja sestra a to mali zhruba 60 ludi,co nie je az tak vela...ale tvrdohlavemu chlapovi nevysvetlis :-D potom ked zisti ze je vsetko davno plne, tak mi da zase zapravdu 8-) u nas to vzdy tak je,ze ja mu chcem dobre poradit a on vzdy svoje a potom mi povie ze som mala pravdu :-N kast: co sa tyka rofa..je to mozno vela,ja este nemam prehlad kolko stoja ini fotografi,ale ved zalezi od kazdeho individualne kolko chce do toho investovat a hlavne kolko moze a kazdy ma ine predstavy a poziadavky.ja tiez este sama neviem koho by sme mohli mat,lebo moja polovicka sa akosi este o to nezaujima,ved naco,casu dost :-D hehe a vcera sme akurat pozerali nejake hoteli a tak a som mu povedala ze ja by som chcela mat svadbu niekde vonku v zahrade,velmi sa mi to paci,pokial je pekne prostredie,tak ma hned zrusil ze v ziadnom pripade ze bude v kostole :-) jeho rodina by to asi neprezila keby sme nemali svadbu v kostole a mne je to v podstate jedno,viac sa mi vsak paci tak ako si hovorila ty...ale na to treba mat aj pocasie a mysliet na dalsich tisic veci..
Odpovedať
ahojte baby, ja som sa akurat zaregistrovala a tiez planujeme svadbicku buduci rok, ja by som chcela s planovanim zacat tak v lete, cize cca rok pred svadboum aby som v tom otom nemala chaos
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj,uz mate aj presny datum?
Odpovedať
murko, ja by som práveže chcela mať v kostole (žiaľ sa nedá, keďže priateľ už jednu v kostole absolvoval...) práve kvôli tomuto budú aj u nás problémy, otec bude určite protestovať a možno nakoniec na svadbu ani nepôjde. Je na ňom, ako sa k tomu postaví... Môj priateľ sa tiež stále tvári koľko máme času a nech mu o tom stále nerozprávam, ale ja som na to strašne zvedavá ako si to predstavuje. Potom mi môže koľko chce hovoriť aby sme sa išli na niečo pozrieť, keď budem mať skúškové alebo budem písať diplomovku. Nie je to také jednoduché so školou a prácou :-S denulkah, vitaj medzi nami ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
yani.lopez: to by mi mal dať aj so zlatou tehlou v tom albume :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kast: ved to ze este teraz sa to da ale o taky mesiac uz budem mat myslienky niekde inde takze teraz by bol na to ideaĺny cas,uvidime,mozno sa to presunie na september,tam by som tiez brala:) yani.lopez: moze byt ze su aj lepsi,urcite su ;-) kazdemu sa paci nieco ine...
Odpovedať
murko: mne sa napr. páčia veľmi aj Žitňanský - myslím že tá pani fotí a pán kameruje. Ale myslím, že tí tiež stoja majland... Najhoršie je to, že napr. pierka pre svadobčanov si chcem vyrobiť sama, aj oznámenia a etikety na vínko, výzdobu na auto. Lenže bez toho aby som videla sálu si neviem stanoviť farbu svadby ]-( A priateľa skôr ako na jar zrejme nikde nedostanem - lebo čaaaaaaas. Potom dám asi stuhy jemu do ruky a môže viazať :-p :-D Inak, čo sa týka tej svadby vonku, tak my budeme mať vonku len obrad - to je cca 7 min. ako som sa dočítala na nete, takže to aj keby bolo horšie počasie, tak sa to prežije. Hádam nebude v auguste mrznúť ani strašne pršať :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja som uz nejake saly pozerala,no tu v KE ma nejak nic extra neoslovilo,akurat jedna priprada do uvahy.ale ja som chcela skor niekde v prirode a to co som zatial pozerala je v centre mesta :-D v prirode ak su tu blizko v okoli tak su uz take stare co vidno ze uz to len doziva a potrebovalo by to investiciu a take zas nechcem!a hostinu by som chcela mat vonku len to je zamietnute,kedze je to nerealne,lebo pocasie sa neda zarucit.heh, az si ma povzbudila tym ze aj ty mas takeho priatela ktory ma na vsetko cas,aspon nie som sama,lebo uz som si pripadala fakt blbo :-D a ked pojdete na jar, ved to je uz zachvilu,tak si myslim ze do augusta stihate s prehladom.no my ked pojdeme v oktobri prinajlepsom v septembri ako si on predstavuje tak stihneme akurat tak ten september.ale hlavne ze chce ten 30.april na 75% :-D :-D :-D no pri jeho tempe asi tazko.chlapovi nevyvsetlis,a moj je este taky tvrdohlavy ze si neda poradit za nic na svete,vzdy musi mat pravdu a potom sa cuduje ked zisti ze to tak nie je :-D ale uz som si zvykla a smejem sa uz na tom ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
yani.lopez: mas pravdu,aj ich praca sa mi velmi paci 8-)
Odpovedať
murko: mám pocit, že všetci chlapi sú na jedno kopyto :-D Oni majú vždy na všetko čaaas a veď ich to aj tak ani z polovice nezaujíma. Ja si z môjho priateľa robím srandu, že jemu by vyhovovalo, keby som na neho navliekla vrece, v ten deň ho dotiahla pred oddávajúceho, povedal by áno a išiel domov :-D Napr. už teraz musím začať robiť veci do školy - osloviť diplomovú vedúcu, písať seminárky a v polke marca mám zatiaľ prvý zápočet, na konci druhý - na ten musím ešte nájsť nejakú mzdárku, aby mi vysvetlila rátanie miezd... :-S Neviem načo s takými kravinami otravujú v škole. Aj tak to nikdy robiť nebudem 8-) Takže môžem pomaly prestať snívať o terajších prípravách. Keď si to tak vezmem, môžem zrovna 6 mes. odrátať, lebo ma čakajú ešte tri semestre skúškového. To bude čas tak toto leto, zase môžem odrátať dovču z toho a práca ma bude brzdiť. Takže to bude všetko na nervy ]-( Ale nejak sa to bude musieť zvládnuť. Hmm, ja som bola v MI na svadbe, tam to bolo krásne, ale to ti asi moc nepomôže, čo? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
kast: noo ty uz teraz stresujes a az buduci rok mas stanice?ja mam stanice teraz koncom juna a to ma este caka semster,tri skusky, popritom kopec semstralok,zapoctov a pomedzi to pisanie DP a nakoniec statnice :-D takze este nestresuj zbytocne,ja sa snazim si este zachovat chladnu hlavu aj ked sem tam ma uz postihne panika :-| kde v MI si bola na svadbe?na sirave?
Odpovedať
No my sme to s priatelom vyriesili tak, ze svadba bude medzi 2 mojimi statnicami - teda vo 4. rocniku, cize nabuduci rok. Tak sa nebudem musiet zaoberat este aj tym a zbytocne stresovat. A musim pochvalit mojho priatela, ze vcera nam predbezne zarezervoval kapelu na svadbu - aj ked ju chceme mat v maji 2011. Tak dufam, ze sa to podari tak ako chceme.
Odpovedať
murko: Hej, na Šírave, tam bolo krááásne. Aj sála bola super, taká veľká, parádne miesto aj na tancovanie... Hej, mám z toho stresy, lebo mám náročnú školu a profáci dávajú tak blbo termíny, že sa nedá ani vyberať :-( To cez skúškové som vždy totálne mimo, aby každý okolo mňa chodil po špičkách, lebo by som vraždila ]-( :-D
Odpovedať
murko- mame uz aj datum 20 augusta uz sa moc tesim
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?