Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Ja si tiez myslim, ze nebudem spat celu noc. A ktovie ci budem jedina u nas ;-) Kedze drahy ma z toho "strach" uz dnes :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kocky ja normalne nestiham citat, nieto este pisat :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano biela.ruza, svadbu mame 11.6.2011 :-)
Odpovedať
asi je sinov ja tiez mam obcas ked pridem rano a citam co sa pisalo dni pred :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hellou dracica :) ak sa mozem opytat kedy mate termin? a co uz mas pripravene? ja si najvacsiu hlavu robim s tym, ze chcem pre svoju polovicku nejake specialne prekvapenie..........tak rozmyslam, ze co take, teda dufam ze aj on mne nieco chysta :-D
Odpovedať
tuskarora : a kedy ako to myslis prekvapenie?? no my mame 1.10.2011 a mam vyzdobu na dom a auto, DJ salu uz vieme kde ale este sme tam neboli. a fotografa tiez mam ale mam sa s nim stretnut aj na jar. Saty uz viem ake chcem a uz viem aj kde ich najdem...ale to az nabuduci rok pojdem skusat
Odpovedať
dracica - a hej, pocuj, tie satky chce ta baba za moc vela?
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyy, birmovku netreba, niekedy stačí aj len krst, niekedy netreba ani to - vždy záleží od kontrétneho p. farára, či si to bude vyžadovať a či nie - ale pokiaľ máte krst a prijímanie, tak nebudete mať problém :-) malaberuska - vitaj tu u nás :-) aký máš termín? :-) my chceme obrad o 16tej (pôvodne sme chceli o 16:30, ale to je asi už neskoro, keďže obrad s omšou v kostole trvá cca hodinu). Akurát som včera pozerala hotel, kde budeme ubytovaní, neviem síce ktoré fotky sú apartmánové, aaaale vyzerá to dooosť dobre :-) www.karpatskydvor.sk
Odpovedať
bambulka to je original kupene a urcite vies ze originaly stoja aj 2 000 eur podla toho ake...preto aj v salonoch kolekcie nove su drahe aby sa im peniaze vratili a este aj zarobili.... ona ich chcela za 1 000 eur ale tolko by som v zivote za saty nedala... v salone chcu za ne 428 eur. aj to jedost ale povedali ze nabuduci rok budu lacnejsie tak ja mam cas tento rok ani skusat nechcem saty to je skoro...
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem wera :-) svadbu mame 11.6.2011 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tuskarora - vitaj tu u nás a teším sa že sa takto rozrastáme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute nevesticky :-D dnes som sa dobre vyspala. pred tym, ako som isla do robotyl som stihla aj pozehlit ;-) Vitajte malaberuska a tuskarora :-) Dracica, kde si tolko? my chceme sobas okolo 3, fotit sa bude po sobasi :-N kym sa bude podavat bublinkove a kolaciky v sale. :-N Baby, dobry napad ze prekvapho pre mileho. Ja mu akoze dam pohladnicu (tu mu jeho mama odomna da ked sa bude obliekat) a tam mu napisem par slov ze bla bla ako ho lubim a ze som rada, ze je mojim nastavajucim....... co este vy planujete? :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
ladyjh : ako to myslis kde som tolko? od stredy som tu nebola mala som volno a potom vcera som vsetko citala bolo toho moc :-) my asi toez sobas budeme mat o 15 h alebo mozno 15.30 ale neskor asi nie... o darceku som nerozmyslala ze si budeme davat lebo keby som ja mu dala a on by nevedel o tom tak by sa nahneval ze on mi nic nedal :-D
Odpovedať
weri to je paradny hotel..fakt 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ladyjh - fííííha, tak to je krááááásne, takto mu vyznať lásku ešte pred, keď sa bude chystať :-) myslíš že by som si mohla aj ja tento nápad požičať? - ja by som mu napísala nejaký mini dopis, nech si aj on trošku poplače :-D
Odpovedať
Profilova fotka
si nam chybala draci :-N
Odpovedať
lady uz si mi spravila ten zavoj? :-o :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
ladyjh oooooo dakujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dracica: wouuu budes mat vyzdobeny aj dom? to je mile ;-) my sme rozmyslali ze si urobime obrat na zahrade :) ale tak neviem ci je to dobry napad, tato stranka je skvela pretoze je tu kopa skvelyvh napadov. to prekvapenie myslim v svadobny den, aj asi uz viem co, len aby som to zvladla pred vsetkymi :)
Odpovedať
Profilova fotka
ružička - ďakujeeeeem :-) len tá cena za apartmán sa mi trošku dosť nepáči, aaaale čo už, berieme sa len raz, no nie? :-D ešte rozmýšľam, či tam z práce nevybavím nejakú zľavu, keďže tam ubytuvávam našich managerov sem tam, tak žeby som to potom mala aj ja lacnejšie :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne vierka, mozes obkukat :-N som videla versiky pre nastavajuceho, pockaj idem pozriet.
Odpovedať
No aj ja by som svojemu chcela nieco dat ale este neviem co. Dajte baby nejake navrhy alebo nejaky ten textik :-) Ja by som obrad chcela co najskor aj o jednej uz nech je potom dlhsia tancovacka :-D No ale dame ho asi na 15.00. Videla som uz foto aj video nasho kameramana a fotografa v jednom a paci sa mi to. Takze uz mame aj toto. A povedal ze fotit sa bude pred obradom ze to je lepsie. Takze za nas uz je rozhodnute :-D Len neviem ako to stihneme. Ved len cele doobedie budem sediet u kadernicky, kozmeticky a co ja viem kde este ... a potom hned na fotenie cez sam obed ... no to bude ... Sice tentorocny august nebol az taky teply. Ktovie ako to bude na rok. Dufam ze tu nebudeme mat akurat zaplavy lebo ma porazi!
Odpovedať
Profilova fotka
ladyjh ty si poklaaaad :-) moc moc moc ďakujem :-)
Odpovedať
draci - no to mas pravdu, ani ja by som nedala 1000 za saty, aj keby mali byt moje. Obleciem ich len raz v zivote.
Odpovedať
Profilova fotka
hainy - pekne ste pokročili :-) tak počítaj kaderníčku na cca 2 hodinky, vizáž max hodina, a potom máš časúúúúú a časúúúúú :-) počasia sa obávam aj ja, tentoročný máj nebol nič moc a keďže máme svadbu hneď začiatkom mája, tak rátam, že moc teplo teda nebude :-/ :-(
Odpovedať
bambulka a predtav si ze ako sa musia zle predavat...kto da tolko penazi...ked das usit saty alebo niekde kupis za 500 eur tak budisss...to sa este da predat ale ked niekto kupi za vyse 1000 eur a potom predavat no ja neviem...ale pochybujem ze tie saty tak rychlo preda tuskarora no tak nie cely dom ale tak zabradlie dvere take nieco...
Odpovedať
wera Tak hadam sneh uz nebude :-D Ale nie viem ako to myslis .. ved kazdy sa boji toho pocasia lebo teraz nikdy nevies ako sa to zomelie.
Odpovedať
Profilova fotka
pozrite si toto baby http://martinkarlik.blog.sme.sk/c/685...
Odpovedať
Profilova fotka
noooo hainy so snehom ani nestraaaaaš :-. =-) :-S :-D tak mne stačí, keď nebude sneh a dážď, a vonku bude aspoň 19 stupňov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka si sikovna, pozerala som tie tvoje "maslicky" v albume :-) je to tazke na vyrobu? x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?