Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maj sa dracica. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak presne dracica, ja tiez s pripravami na chvilu prestanem, ked zacne skola. potom mozno asi cez vianoce trocha. Gabi, ja us saty mam :-D :-D :-D mohla by si zacat s nimi aj ty - tie boli pre mna najdolezitejsie. teraz so uz ciem poriadne predstavit ako nevesta kracajuca k oltaru....... Neboj, drahy zmakne. Povedz mu, ze co si citala, vela bab ma tie zakladne veci (datum, salu/miesto, kostol/matriku, foto, video, hundu). aby pochopil, ze nie si sama, co sa do toho zenie a aby si nemyslel, ze ho kritizujes, ale ze sa bojis, aby potom vsetko nebolo obsadene........s mojim to takto zvycajne funguje - ked ho nekritizujem, len konstatujem ;-)
Odpovedať
Dracica ahoj. Dobre lady, tak sa dnes pokúsim, čo to spraví. Neviem ešte presne, kde to chceme mať. Tu v TN nič poriadne neni :-( šaty by som si už aj ja išla obzerať, o to pokoj. už viem približne, ako majú vyzerať, strih ....
Odpovedať
Profilova fotka
gabi, treba sa ist pozriet a vybrat si podla toho, aku mate predstavu a co vam ponuknu. My sme boli pozriet na zamku, v hoteli Tatra a je tam vela peknych miest. pozri v albumoch tuto ktore boli v TN a kde to mali........
Odpovedať
Profilova fotka
to sa niekto ma, ze uz ide domov z prace ;-) maj sa dracica.
Odpovedať
Profilova fotka
kočky čo ste si robili pierka, ešte mi poradte kde ste k tomu kupovali veci - tie stužky, špendlíky popr. tie kvietočky čo tam máte :) že kde to mám hľadať, ďakujem ;-)
Odpovedať
lady ked najviac ma štve, že viem približne miesta kde, ale ked sú názory, že nikdy by tam už nechceli svadbu , že sa im nepáčilo, iní napíšu, že bolo úplne super, tak potom rozhodni sa . chcela som to v Tatre, ale tú idú prerábať a bude zavretá :-(
Odpovedať
Profilova fotka
beruska, v galanterke alebo pozri v bazari - http://www.mojasvadba.sk/companies/co...
Odpovedať
Profilova fotka
beruska - http://www.mojasvadba.sk/companies/co...
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem lady si zlata :-) ked ja mam problem u nas v BA najst taku tu klasicku staru galanterku :-( ale rozmyslala som ze pojdem kuknut do Davinciho, snad tam nieco najdem :-)
Odpovedať
Baby akej farby sa podla vas hodia topanky k zltym alebo svetlo zltym satam?
Odpovedať
Profilova fotka
gabi, najlepsie bude, ked sami pojdete a presvedcite sa na valstne oci. Ked sa dohodnete s hotelovym presonalom (ak sa s nimi da dohodnut) na urcitych veciach, tak vam hadam len vyjdu v ustrety. ja tiez poznam baby, ktore sa nedohodli na detailoch a potom sa stazovali, lebo to nebolo tak, ako chceli. ale ved nikomu nepovedali, ako to chceli. ved ludia si necitaju myslienky. Budete mat velku savdbu? chceli by ste hotel, salu alebo KD? Alebo zahradu ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hainy, telovej farby (kremove). a aj zlate, al ked das strieborne doplnky, tak aj strieborne..... tu ma cierne doplnky - http://www.buybcbgdresses.com/BCBG-Ma...
Odpovedať
lady najradšej by som to mala niekde na záhrade, pekne slniečko, teplo ... to by bolo super. budeme mať tak do 100 ľudí .... šak tiež som toho názoru, že podľa toho, ako sa dohodneme s ľudmi, ako nám poradia a vyjdu v ústrety .... len ked poriadne ani neviem, čo treba ... nemám organizačné schopnosti, že čo všetko treba dohodnúť :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ved na to si tu na fore, my ti poradime. ;-) najprv si treba vyhliadnut miesto a potom sa detaily doriesia.
Odpovedať
no dobre teda, si zlatá. neviem sa tu ešte moc orientovať ,ale som vďačná, za každú radu :-)
Odpovedať
lady Dakujem za radu :-) Mas pravdu to dopasujem potom podla doplnkov. Len si neviem k tomu predstavit nejake tie zlate alebo aj svetle. Neviem .. nemas este nejaky obrazok na predstavu ako by to vyzeralo?
Odpovedať
Profilova fotka
kuk sem hainy http://www.google.co.uk/images?hl=en&...
Odpovedať
Profilova fotka
gabi, v tom vyhladavaci vo fore si vyhladaj veci o ktorych nie si ista - vsetko tu najdes, a co nie, my ti poradime. a neboj, ved aj my vsetky planujeme svadbu prvykrat........ ;-)
Odpovedať
veď ja viem, že pre každú je to prvýkrát:) ja si chcem hlavne teraz zajednať, aby sme mali miesto - sálu, kostol a hudbu .... myslím že ostatné má ešte čas.
Odpovedať
Joooj lady vdaka idem kuk :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa zlta paci najviac v kombinacii s ciernou.
Odpovedať
kacenka Mne sa k nim pacia aj tie svetle topanocky ale potom ake doplnky k nim zvolit?
Odpovedať
Profilova fotka
No predstavte si, prisla za nami riaditelova asistentka a hovori kolegovi, co sedi oproti, ze mu teraz niekto ukradol motorku, nejaky slovek ich videl a prisiel povedat... Normalne za bieleho dna, na parkovisku co mame pod firmou... Tak nasi chalani z oddelenia hned utekali von, ci ich nechytia (ze nejaki mladi chalani - a tlacili, lebo to hned nenastartuju), kolegyna volala policajtov. Ale vratli sa kolegovia, ze nevideli nic a nikoho :-( Strasne... |-| Saty mam aj ja uz, este nie doma, ale uz su skoro hotove a to som aj ja hovorila, od 5-tich rokov cakam, kedy budem svadobne saty vyberat, tak to som necakala ani sekundu... nemyslela som si ze tak rychlo najdem tie prave, ale ked som nasla, vedela som ze ine nechcem x-) A teda neni dovod hladat dalej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bybi...a ake saticky su to? pridaj foto aspon na chvilku
Odpovedať
Profilova fotka
kacenka na str 258 je link :-) 14.26 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
prave som pridala foto mojich siat do albumu...kto chce vidiet...ale za chvilku ich zmazem aby nevidel kto nema.
Odpovedať
Profilova fotka
bybi, krasne saticky. Dala si si ich sit u zima?
Odpovedať
kacennka - krasne saticky. To mas svoje, alebo len budes poziciavat? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej dala, poslal mi uz aj fotky, ako vyzeraju a moja mamina povedala, ze su este krajsie ako original x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?