Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Deniska....neboooj ja som na poriadku rozumovo ale naši chlapi nie 😃 😃 😃 😃

• Som tu ja,Sofi a ešte jedna kamoška iba 3 baby a 7 chlapov 😃 😃 😃 😛

• Ale ten náš Škrtel len lopty odkopáva 😃 😃

• Sponzor fóra
  • JUj prerušený zápas 😞 😛 nech už skončíííííííí 😃 🤔 😬

• teraz aka naša šanca 😮 😐

• vyhrali sme....kraaaasne 🙂

• aaaa sa vam cudujem...futbal je otraaaaaaaaaaas 😃

• Deniska presne taká malá tabulka 😃

RUSSIA - SLOVAKIA 0:1 🙂 😎

• A bože ja zbožnujeeeeeeeeeeem Marcela Merčiaka...on hrozne pekne komentuje 😃 😬 A nakonci hlavne a ten jeho goooooooool sa čudujem že hlas nestratí 😃 Teraz tu naši chlapi skáču 😃 😃 😃 😃

• Ružička......TOMU SA HOVORÍ DOLEŽITÝ ZÁPAS 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• ani tak by si ma nepresvedcila 😃

• 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• to si nevidela čo bolo keď sme hrali na MS 🙂 dobre že som vtedy nebola tehotná to by som asi porodila 😃

• No veru, ruzi - to take dolezite zapasy si nenecham ujst. A Marcel,- lulu - to cista pravda. Moj drahy ho zbznuje, to jeho komentovanie a ako to preziva. Joj, aka som rada. Uz mame 6 bodov 😉

• Deniska....presne on ako to prežíva....juj ja ho žerééém...teraz má malého synčeka Damiánka 🙂 🙂 🙂 😃 😬

• Sponzor fóra
  • Ahojte idem 😉
    príjemný zvyšok večera a dobrú noc 😉

• caute babulky,
    dnes den na prd, bola som na sono stitnej zlazy a nie je to dobre. Som zvedava co bude u dokyny na kontrole. 😞

• Zuzik - a co sa deje? 😕 Co mas so stitnou zlazou????

• baby, take nervy az! Som hodinu robila pierka a hadajte kelko som ich stihla - ze normalne 5! asi mam obe ruky lave.........a to som si myslela ako to zmaknem!! 😦 a to potrebujem okolo 60-70 😠 😠 😠 😠 😠 idem trucovat 😉

• zuzik to neni sranda... 😕 ...napis co bolo

lady si az prilis snaziva, ja by som nespravila ani tie 😛

• dobre ranko, baby, ja som si dnes uvedomila, ze do svadby mam 7 mesiacov !!

• dobré ránko 🙂

liviapeto - u nás takto o 8 mesiacov bude po svadbe a ja budem PANI 😃
    juuuj, ale to letíííííííííííííí 😉

• dobre ranko...vy to ale mate za chvilku ale co ja 😞

• dračica - ten rok ubehne ako voda, v máji sa mi to tiež zdalo ďaleko, a ani som sa nenazdala už je september 🙂

• hm no hej vsak to je tiez pravda teraz budem sa ucit a aj byvanie dorabame tak sa stahujeme bud koncom roka alebo zaciatkom tak bude aj to starosti...a ubehne to rychlo

• to hej, uvidíš ani sa nenazdáš a bude január, potom leto a potom už vaša svadbička 🙂

• ahojte zienky mozte mi pomoct neviete kde by sa dali najst soky na tortu .......vid na albumy z priprav str.297 3ks a nazov schudnut??? o tu poslednu mame zaujem prosim poradte mi uz som pisala do temy HLADAM ale nijako mi nepomohli dakujem kde by sa to dalo objednat?

• dobre ranko 🙂 a vy co tak skoro tu? 😵 veru veru teraz sa nevieme dočkať a ubehne to ako voda 🙂

• skoro asi preto ze sme v praci aspon teda ja,pracujem 😃

• aj ja pracujem ale az od 8 🙂 zuzik a co s tou stitnou zlazou? ja tiez beriem tabletky uz 15 rokov na stitnu 😐

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Naša práca nám umožnuje nadviazať spojenie s ľudmi a ich životmi spôsobom, akým slová nedokážu. Preto milujeme čo robíme 🙂
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov