Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Babyyyy to co sa tu stalooo? Mali sme temu zamknutu?? No teda....

• gabi 😉 no to je mileee

• Bero..aj ja pozerám 😬 😴

• Sponzor fóra
  • baby nerieste nemame sa k tomu vraciat mame k teme pisat to admin odkazuje...

• jaaaj kočky práve som sa vrátila, nejaké stužky som pokukala ale nič moc som nezohnala 😞 ale tak idem skusit co to da, ci mi tie pierka pojdu spravit 🙂

• Drači...hej neriešim ale do IP rada by som to vedela

• Malaberuska...cez net si pozerala 😬

• beruska a aku svadbu udes mat - vyzdobu aka farba??

• beruska, neboj zvladnes pierka. ja som zacala vcera - a normalne som nervacila. ja by som chcela vsetko a hned a islo to pomaly......ale to preto, lebo obidve ruky lave.
    bambula, tebe to kolko zobralo kym si ich spravila? 🙂

• vyzdobu mi spravia v akej farbe si poviem 🙂 a stuzky som kupila zelene, ruzove a oranzove a do toho take ruzove kvietky. myslim, ze niekto mal nieco podobne v albume ake chcem, uz neviem u koho som to videla. ak vadi, ze som odkukala tak povedzte 😞

lulu pozerala som aj cez net ale ked ja neviem vydrzat a musim mat vsetko hned 😵

• Malaberuska...aha 😃 To poznám 😛 😃

• takze budete mat viacej farieb?? mi budeme mat modro - bielu vyzdobu 🙂

• A zabudla som Zuzi juj nepríjemné s tou žľazou 😴 😬
    Baby dnes začínam 10TT 😎 😵

• tak pierka chcem ruzovo-zelene pre chlapov a ruzovo-oranzova pre zeny 🙂 a vyzdobu budeme mat do oranzova, teda by som chcela..

a chcela som povodne inu farbu nez ruzovu ale som nezohnala 😞

inak uz mam aj saty zaplatene, sa tesííííím 😵

• beruska ale ti si poriadne rychla 😃

• Sponzor fóra
  • Malaberuska....aj my budeme mať oranžovú(teda broskyňovú) 🙂

• dracica myslis tie saty?? 🙂 no je tak ze ich predava jednej znamej kamoska a uuplne uzasne a za super cenu tak nekup to 😵 inak som vobec nechcela riesit saty teraz ale tak co uz 🤔

tak to sme sa trafili lulu 😵

• Malaberuska veru 😃

• Ahojte kocky... Zuzi, dufam, ze sa to da doporiadku s tou zlazou. Ja mam tiez zvysene protilatky, brala som euthyrox teraz som ho vysadila a v pondelok idem na kontrolu. Ale ta moja doktorka mi nepride nejaka extra, tak neviem ci sa nieco nove dozviem. Ale dufam, ze to bude v poriadku. Pretoze so stitnou zlazou su strasne problemy, hlavne co sa tyka otehotnenia a tak...

• Kacennka.....držím palce u doktorky 😉 😬

• kacennka to mas pravdu to su problemy 😞
    beruska ano myslela som saty 🙂

• kacennka ja tiez beriem euthyrox, teda uz 15 rokov 😞 nic moc, ale uz som si zvykla, len sa obavam toho otehotnia, pokazde ked som tam tak ma upozornuje, ze hned jej mam volat, ked otehotniem.. ach co uz.

• dakujem lulu, snad to dobre dopadne. Zatial to nemam v pokrocilom stadiu ale nejake priznaky na sebe citim. Tak budem dufat, ze sa to nezhorsuje.

• kaci, ni veru,l taky maly kusocek v tele a aku sarapatu dokaze narobit.
    inac moja sestricka isla na dovcu do Francuzska, tak som jej nakazala nech mi donesie nieco svadobne, pozna moje predstavy, tak som zvjedaf.

• Príde návšteva tak na nete budem asi až zajtra 😉 Tak sa majte príjemný zvyšok dníka a brú nocku(asi skoro ale nevadí) 😃 😃 😃 😃 😃 😃 🙂

• no kolko zlazaciek sa nas tu zislo 😃

• lulu, dobru nocku aj tebe 😉

• ahojte. normalne som prekvapena z niektorych prispevkov ako uz vsetko planujete. my mame svadbu az v maji a mam pocit, ze je este kopec casu na vsetko 🙂 no mam jednu otazocku, alebo prosbu ci mi vie niekto poradit ako je to v pripade ak chcete mat svadbu v kostole, no zenich nie je ani pokrsteny. dakujem za rady

• hubica : to chodte obaja do kostola cim skor a porozpravajte sa z knazom on vam povie co treba

• Zuzi...dík idem ešte pozrieť vieruškineee videjko 😎

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobná fotografia podľa vašich predstáv
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov