Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • a som zabudla vam napisat, ze 8. alebo 9. oktobra pride jeden z moznych kandidatov na fotografa, donesie ukazat svoju pracu, tak sa tesime, ze sa to postupne hybe. 😎

• ja som totiz pocula, ze je taka moznost, ze zenich podpise akysi distanc ci co a ze sa vobec nemusi riesit krst a pod...tak ze ci nahodou o tom nieco neviete

• hej to som pocula ale to tiez dlhsie trva ...tak preto som ti poradila aby ste isli skor aby ste vedeli ako to vsetko treba vybavit a mali dost casu.... ty co maju vsetko usporiadane nemusia to tolko dopredu riesit...
    ale vychodite skor radcej aby ste vedeli co treba vybavit

• Sponzor fóra
  • presne ako hovori dracica, chodte radsej skor ako neskor..

inak baby ak chcete kuknite moj album, hodila som tam fotky siat 🙂

• beruska ja som ich videla...peknucke su a to je aky model ci nevies?

• neviem vobec aky model, mne stacilo to, ze sa mi pacili viac mi nebolo treba 🙂

• hihi no to je jasne takze ti si ich kupujes?

• hej hej kupujem, uz by mali byt pomaly na ceste ku mne 🙂 na nasu malu svadbu uplne stacia a co som pozerala saty tak sa mi tieto pacili najviac tak som nerozmyslala 😉

• a to odkial si ich kupovala?

• od jednej holky z Martina, mne dala kontakt na to kamaratka, ale tusim boli aj niekde na internete 🙂

• jaaj no tie co ja chcem jedna tiez predavala ale za 1000eur a tak asi pockam nabuduci rok v salone budu lacnejsie

• a mas aj fotku niekde tych ake chces?

• nooo asi to bude fakt najrozumnejsie...dakujem

• no v mojom albume
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=4135847&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

maggie sottero ambrosia to je kolekcia 2010

• pekne pekne 🙂 ja som chcela nieco jednoduche, pekne a tak ked ti nieco padne do oka tak vies, ze ano to je ono co chcem! 😵

• Sponzor fóra
  • presne tak len najhorsie bude ked mi nepristanu kvoli postave alebo tak....to ma nahneva 🙂 ale z tej znacky teda chcem onni maju vsetky pekne MS

• tak ja som nechcela vela investovat do siat, kedze ani svadba nebude taka ta klasicka 🙂

• a kolko planujes dat penazi...?? ale vzdy je to vedcinou tak ze aj ked planujes dat sumu nejaku tak sa to presvihne ...dufam ze sa to nestane 😞
    ja budem mat 40 ludi tak poitam ze by mi to mohlo vist do 3 300 eur to je najviac co chcem dat dufam ze to bude menej

• tak ja uz sa lucim idem domenko tak papa

• draci my mame 52 hosti a vychadza ma to na 2300 euro 😉 aj s jedlom a podobne kompletne vsetko 🙂 inak ajojte baby dnes je otrasny den ... uz sa aj lucim pááá

• tak my budeme mat 20 ludi a urcite nas to vyjde nejakych 2000 eur a kde budete mat vy svadbu?

• trdielko komplet vsetko? tak to ste na tom dobre 🙂

• malaberuska, my tiež budeme mať do 20 ľudí a predpokladaný rozpočet aj s rezervou máme 1500€..

• a to tam mate uplne vsetko?

• dúfam, že úplne všetko..

• a kde budete mat svadbu? my mame navyse polozku este aj autobus pretoze to nemame tam odkial sme...

• Holky to nemyslite vazne ze pri 20 ludoch mate rozpocet 2000 €. My potom pri 100 ludoch budeme mat koko? 10 000 €? 😮

• A ako ste to vlasnte pocitali? Ma niekto nejaky rozpocet v ktorom ma popisane polozky? Moze mi ho prosim niekto poslat?

• hainy v IP 🙂

• svadba bude v okrese detva.. snažíme sa všetko riešiť svojpomocne, tak hádam to výjde.. 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov