Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • hej tak dlho...aj ja som nedockava, ale myslim ze tento posledny usek pojde najrychlejsie 😬

• neboj ruzi, pooojde!!!
    Idem sa aj ja hodit do klidku... 😃 dobru noc

• no uz asi vsetky chrapkate,,,,,,,, tak pekne snicky 😬

• Sponzor fóra
  • dobréééé rááááánko 🙂

beronsche - ďakujeeeeem, som rada, že sa ti video tak páči 🙂 áno môj drahý je hasič záchranár 🙂

• ranko,
    oneskorone k rozpoctu, ale ak vas to este zaujima tak plan je 50 ludi a predbezny rozpocet 7400€. uz teraz vsak viem, ze daco usetrime na zakuskoch. ja som radsej vsetky ceny nadsadila t.j. podla toho co pisali tu na MS som vzdy vybrala tu radsej najvyssiu cenu. radsej nech v zavere usetrim ako doplacat. 🙂 ak ma este dakto zaujem, tak poslem podrobny rozpocet do ip

• wera: a ja som preco video nedostala, hm? tiez by som si rada kukla 😉

• dobre ranko kočky 🙂 sinov ak mozes tak posli rozpocet som zvedava a wera na to video by som sa tiez pozrela 🙂

• malaberuska posielam ip 🙂

• snad sa to da vylustit

• fuuu jaky podrobny rozpocet 🙂 dakujem 🙂

• niet za co. to vies, ja som straaaaasny perfekcionista a planovac 😃

• mne sa zda nas rozpocet na 20 ludi dost vela, ale tak co uz 🙂 sak je to len raz za zivot, snad 😵

• ajoj sinov prosim aj mne posli rozpocet do IP...
    a to uz viete az tak podrobne co kolko bude stat? ja ani nemam prehlad ani neviem kolko bude asi na osobu stat to sa este musim opytat

• aj ja si prosim rozpocet ..na mna tu v poslednom case totalne kaslete a to som tu z vas vsetkych najdlsie 😞

• draci vobec neviem presne co bude co stat... ja len tak odhadom 🙂 priblizne ceny viem..

• Sponzor fóra
  • hm no ja som si este ani neskusala robit rozpocet...
    beruska vy budete mat nejaky program na hostine?

• dracica: nevieme vsetko, to su zvacsa len odhady na zaklade toho co tu nevesty pisali, ze nieco stalo. viem co bude stat jedlo, vino, pagace, zakusky (zakusky su napr. o doooost lacnejsie ako mam v rozpocte, to plati aj pre menovky), viem kolko max mozu vyjst svadobne saty a topanky, lebo som pisala do par salonov ze co stoja.

• baby posielam link 🙂

• jaaaj vsak hej je lepsie pocitat z vedcou sumou a potom je to nakoniec menej ako opacne 😉 a posles mi do IP ?

• program na hostine asi nebudeme mat, my to chceme tak, ze okolo 15:30 obrad, to je tak do 16:15 aj z gratulaciami, potom nejake fotenie spolocne s hostami, okolo 17tej prva hostina a potom uz len nejaka volna zabava trosku do tej 22-23tej 🙂 medzitym este grilovanie 🙂

• kocky mate to v ip. 🙂
    este viem naisto co bude stat obrad + obsluha po 24.00., dj a fotografka. lebo to je uz dohodnute

• wera dakujem. kuknem vecer doma. v praci sa neda. uz sa moooc tesim 🙂

• dakujem sinov 🙂

no to som myslela zabava ako hry nejake to nebudete mat??

• trdielko si si ista ze najdlhsie v tejto teme??? 😃

• kocky ja si budem robit tie kornutky na lupienky. neviete kolko baleni lupienkov treba na 1 kornutok?

• ruzicka napriklad bambulka a lulu prisli ovela neskor nez ja 😉
    docitavam momentalne vcerajsok 😃
    a wera aj ja si prosiiiim video 😉
    k tomu nasmu rozpoctu je preto taky "maly" na 52 hosti ´=2300 euro lebo zakusky nas vydu na okolo 400 euro kameran tiez tolko fotograf 180 starejsi 170 (a to este platime zalohy kazdemu 100 euro takze po svadbe to bude menej) saty si asi poziciavat budem korunku + bizu dostanem ako darcek k vianociam pierka uz mam uz len tie vacsie pre svedkov a rodicov chybaju,mne svokra vravela ze vsetko sa nema do rozpoctu pocitat,najma nie to co uz mame skor do svadobneho rozpoctu sa ma pocitat komplet hostina (jedlo,pitie,zakusky,vyzdoba,sala) saty a oblek aj tak budu skor a nie z penazi urcenych na svadbu ale z beznych peniazkov co mame mesacne a vela toho sme si povedali ze chceme ako darceky k vianociam (napriklad z jednej webky chce drahy ozdobky na auto,ja korunku a buizu) saty popolnocne uz mam 🙂 ale ked to som to pocitala aj tak kompletne tak to je rovnych 3000 euro aj tak ved mame veeela deticiek aj malickych do 2 rokov a tie tolko nespapajuuu predsa 😉

• trdielko ja viem, ale zas viesje nas tu vela a niekedy sa to tu pohlti..ja som tiez casto stratena ked sa tu nabene na nejaku zaujimavu temu

hej inak zakusky su podla mna najvacsia palka...take drahoty ze az 😕

• ruzicka v meste urcite....najdi si niekoho kto to robi doma ale nie cukrarnu lebo oni z tohoziju preto je to drahe....

• no len najst koho doma..to tiez iba po znamosti sa da

• no tak aj ano ak niekto z rodiny alebo ty poznas niekoho alebo tak tu sa mozes tiez docitat....
    ja napriklad som si nasla tu na tomto fore jednu cukrarku ju chvalili vela neviest tak urcite sa jej ozvem aj cennik mam uplne lacne...tak som zvedava ako pecie ale to pojdem az nabud.rok

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov