Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
lady kolko ta vlastne vysli saty? My jednoducho pojdeme do obchodu a vyberieme si obrucky. Ide nam hlavne o sirku, chceme si ich vyskusat pred tym ako ich objedname. Ale my nebudeme mat problem, lebo chceme len take klasicke zaoblene zlate, bez gravirovania...
Odpovedať
ved presne aj ja tak rozmýšľam, že sa mi to zdá zbytočné, vyhadzovať peniaze na kameramana a koľko krát si to budeme potom pozerať .... ale zase, ked ja neviem .... možno by bola sranda vidieť to neskôr .... tak možno nejakú súkromnú tiež zoženiem
Odpovedať
Profilova fotka
hainy, ja som pocula ze Stacho napriklad v TT robi na objednavku - povies co chces z akeho kovu a oni uctuju od gramu. Rozdirelne kovy maju rozdielnu cenu od gramu, ale ked si vyskusate prstene ake sa vam pacia, tak budete mat aku taku predstavu ake su tazke a kolko by mohli stat.......
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som rada ukazala svojim detom nase svadobne video.........a aki sme boli pekni za mlada ;-)
Odpovedať
lady a ma ten Stacho stranku?
Odpovedať
Profilova fotka
idem pozriet ruza.
Odpovedať
lady tak pre deti to bude dobrá šou :)
Odpovedať
Profilova fotka
ruza - http://www.zlatnictvostacho.sk/ Gabi, ved o to mi ide ;-) ked budeme stari zvraskaveni o palicke, nech vidia, aki sme boli fit. :-)
Odpovedať
Och baby preco mi to robite???? Teraz uz aj ja chcem profi kameru.... :-|
Odpovedať
ja uvidím, asi nakoniec budú len fotky a na obrad niekoho poprosím, nech nás natočí .... to bude stačiť.
Odpovedať
lady aha, ale tusim ocel nemaju
Odpovedať
Profilova fotka
nemaju ocel ruz, mas pravdu :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bero, ved nad tym porozmyslaj a usud ake to ma plusy a minusy..........mat aj kameramana. Ved svadbu mas len raz za zivot, 250 Eur nejako usetris...... Urob si vyzdobu sama a hned mas usetrene ;-)
Odpovedať
ruzicka skus tam napisat alebo zavolat do zlatnictva ja som pocula ze tam pekne obrucky su v tej seredi...aj ja sa tam potom pojdem pozriet ak v TT nic lacne nenajdem
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa pacia obrucky od lauragold. skusat budem na svadobnom veltrhu koncom januara. zvacsa su aj zlavy ak si tam objednas.
Odpovedať
sinov a kde je ten obchod?
Odpovedať
v Seredi majú dobrý obchod na obrúčky ???
Odpovedať
no vsak ten Stacho to je v seredi..
Odpovedať
Profilova fotka
cafte baby, doobeda nam vobec nesiel net. my budeme mat kameru z rodiny, stryko ma teraz novu aj so stativom, tak snad to natocia dobre. inac baby, prave som spojazdnila tlakovy hrniec co som si zaziadala na meniny, tak som zvedava ci nebudem cistit poobede kuchynu.
Odpovedať
aha, som to nekukala. Lebo môj drahý býval v Seredi ..... tak len preto sa pýtam, či tam je niečo dobré
Odpovedať
gabi hej skus sa teraz pozriet na ich stranku zlatnitvostacho a pozir si aj cena sa da vypocitat podla teda velkosti obrucky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
draci je to v trencianskej turnej. kukni na ich stranku
Odpovedať
Profilova fotka
ladyjh pan Racek je z Banova okres Nove Zamky ;-) aj my ho mame na svadbe !! a kedze mam skor svadbu ako ty potom ti podrobne porozpravam co bolo :-) sinov aky svadobny veltrh kde?ja by som aj do BA nan isla :-D ja mam cukrarku-tip som dostala tu v jednej teme na nu a boli sme u nej doma a sme spokojni,jeden kus=0,23´kremovy zakusok a suche zakusky(ako liencke napriklad) robi za 0,10 centov kus ;-) v zlatnictvach je to tak ze poobzeras si,vypocitaju ti cenu obrucok kedze 1 gram zlata=50 euro(daju vam take kruzky aku velkost prsta mate,prstena) podla toho sa vypocita cena napr.moje cislo prsta,prstena je 47 to je priblizne 3,4-3,6 gramu zlata x 50 eur/1g=185 eur priblizne moja obrucka ... obrucky sa najviac oplatia ked si date vlastne zlato ale to my nemame zato premyslame nad chirurgickou ocelou alebo wolframom ale skor ta chirurgicka ocel ... uz len take zlatnictvo najst lebo obrucky z netu objednavat je riadny risk ... nehovorik prkotiny ako servitky,sviecky,kamienky a neviem co este objednat z netu fajn ale obrucky fakt nie ;-) simcab aj ja si prosim IP s rozpoctom :-)
Odpovedať
hm no dost daleko... ale ta Sered je blizsie tak asi tam pojdeme
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja by som poprosila rozpocet ;-) dakujeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko kazdy rok byva v BA svadobny veltrh. som teraz kukala na tu stranku a na buduci rok to ma byt 4.-5.2. v inchebe. boli sme kuknut aj tento rok a napr. na obrucky tam firmy ponukali zlavy 5 - 20%, co je dost. vsetko sa tam dalo odskusat. aj saty zo salonov, len tam bola hroooooozna rada. ale ak si si to odstala a nasla si svoje vysnivane a rezervovala tak tiez bola zlava (napr. salon diamond daval 10 % dolu z vypozicneho)
Odpovedať
Profilova fotka
a toť aka stranka sinov? ip cakam :-) zato chcem ist na veltrh lebo viem ze zlavy tam byvaju :-)
Odpovedať
Kocky teraz som citala ze ked budem mat svadbu v inom kostole v ktorom som bola pokrstena tak musim ist na faru a pytat si vydanie krstneho listu. Vedeli ste o tom? A predlozit ho potom na matrike. A nesmie byt starsi ako 6 mesiacov.
Odpovedať
ano to uz tu davno bolo pisane toto ja viem...vsak aj moj musi ist tam kde bol pokrsteny a mal prijmanie a priniest list o tom..
Odpovedať
Profilova fotka
hainy to ty nemans doma rodny list? to bude kopia ktoru ti vydaju na fare, spolu s informaciami o prijimani a tak. A fakt tia ziadost o uzavretie manzelstva a papier od farara nemozu byt starsie ako 6 mesiacov.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?