Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • 🙂 trdielko mas ip

• dracica Aj prijimanie ak bolo v inom kostole? A plati sa nieco za to?

• ladyjh nie rodny list ale krstny vydaju na tej fare kte sa krst konal oni maju tam zaznam...a ten si vypytas nemoze byt strasi ako 6 mes. a potom treba ho odniest do kostola kde bude svadba. tak isto ako aj list z prveho sv.prijmania...toto treba. Moj priatel sa dobre nalieta ked to bude zhanat chudak

• Sponzor fóra
  • hainy tak toto neviem nepytala som sa ale tusim by sa nemalo za to platit a mozno to zavysi aj od farnosti..mozno sa nikde plati neviem...tak ale podla mna nemaju za co pytat peniaze vsak to len prefoti.

• lady Nie rodny ale krstny ..

dracica Ja sa len tak pytam lebo teraz uz vsade a za vsetko treba platit 😠

A ako sa mysli tych 6 mesiacov? Do svadby alebo len na prilozenie k ziadosti?

• krstny list nesmie byt starsi ako 3 mesiace !!! len ziadost o svadbu v kostole z matriky nemsie byt starsi nez 6 mesiacov !
    a na matriku original rodny list a k fararovi krstny list pozor tento krstny list mate tam kde vas krstili prve sv.prijimanie s tym nema nic spolocne ... fararovi co vam da krstny list sa neplati nic a na matrike netusim 😬

• hej ano mas pravdu draci. Mj bracho si to tiez bol pytat ked sa zenil v kostole, odkial je jeho zena. a neplatil za to. 🙂

• no ja to tak som pochopila ze 6 mesiacov do svadby...ale tak to radcej sa treba v farara spytat...aj ja sa pojdem ale neskor.
     ked nechapem na co je to dobre vsak je jedno kedy to pojdem ten list vziat a potvrdia ho.. 😐 hm...
    trdielko ti uz si sa na to pytala ked to tak presne vies??

• trdielko
    Ako sa mysli tych 6 mesiacov? Ze cesta ziadosti z matriky do kostola nesmie byt dlhsia ako 6 mesiacov ano? 😃 To znamena ak mam 11 mesiacov do svadby a pojdem si po ten krstny list tak mozeme poziadat ano?
    Takze sv. prijimanie netreba dokladovat?

• my sme uz boli za fararom ten nam povedal tieto veci a aj na matrike sme uz boli 😉 len na matrike nam chybali rodne listy tak nevadi po novom roku niekedy pojdeme na matriku tam a spise nam to pani matrikarka 😉

• podla mna je treba aj ten list zo sv.prijmania lebo aj ten list je dolezity...aspon u nsa to tak je ze bez neho neoddaju v kostole...aj moja teta si ho robila

• toto uz posielala deniska sa mi zda

http://farnost.slnet.sk/manzelstvo.html

• Ahojte 🙂

Na porazenie dnes 😞
    Idem Vám dočítať 😉

• mata preco na porazenie?

• Ružička....ale do 1. októbra mám PN-ku a 7,8,9 už stáž alebo školenie alebo ako sa to volá v Poľsku 😠 😛 To hňed aby som si kufre začala baliť 😐

• Sponzor fóra
  • myslím 7,8,9 október

• a musis tam ist?

• Ruži..musím 😒

• baby akurát čítam, že ste riešili obrúčky - ja počítam tak cca 500 eur max za naše, chceme nejaké jednoduché, tvar klasický obrúčkový guľatý, z bieleho zlata a s nejakým jemným vzorom a pre mňa nejaký ten kamienok a čo som videla, tak všetko boli ceny cca 500 eur 😞

na veltrh sa chystáme aj my, nikdy sme tam neboli a kedže ja už šaty mám, tak tam spolu ísť môžeme - nebudem aspoň po žiadnych iných pokukovať 😃 ozaj, len neviem keď to je vo februári, či to nie je neskoro až vtedy objednávať obrúčky - 3 mesiace do svadby :-/

• Vieruškaaaa......ahoj 😬 🙂

• dobrý deň, a my sa poznáme? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 vitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj medzi namiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

• maťka a prečo musíš? - nie je to riziko ísť tam teraz? daj si predĺžiť PN o pár dní ak sa dá 😉

• Vierušš...ooooooooooooooooooooooooooooooooooooo dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 videjko je NADHERNEEEEEEEEE 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

• vierka svad.veltrh je v BA v 4 - 5. februara

• Baby berem vas do polska aspon sa nebudem nudit 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• dračica ďakujeeeem moc 🙂 všimla som si, už to tu bolo písané, že kedy to je, len neviem či to nie je neskoro na objednávanie obrúčok 3 mesiace pred svadbou - svadbu máme 7.5.2011 a určite ich budú musieť robiť na objednávku, lebo mám veľmi malý prst 😞

maťa - ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😃 😃 😃 😃 😃 teší ma že sa ti páči 🙂 hehe žeby sme šli "šopovať"? 😃

• hm no tak neviem ale myslim ze to nie je neskoro...vsak polroka dopredu sa tiez nerobia ....ci? 😐

• ma porazi ked budem mat tie dni skusku alebo prednasku.... 😠 lebo na ten veltrh chcem ist

• mata, co ked sa volaco stane ked budes na skoleni, a v polsku este.........drahy ta pusti? 🙂 Ja by som asi neisla.......co ti na to hovori odbornik 😉 ?

• Vieruššš...heeeeeeeej bude času aj no to 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

Jani...drahý o tom neviem....za gyndošom idem zajtra 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov