Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Mata no presne ako pise lady. Co budes potom robit ak sa to zopakuje?
Odpovedať
nestraste ju chudatko...
Odpovedať
Hainy...idem zajtra za gyndošom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
drači a to nie je cez víkend? :-) tak my sme chceli už niekedy v januári začať hľadať a objednať obrúčky, aby sme mali istotu že do svadby budú :-) mata - presne ako ladyjh píše, ja by som zostala doma byt tebou, predsa ak by sa cokolvek stalo, tak doma je doma - skús sa ešte poradiť s odborníkom ;-)
Odpovedať
vierka to je tusim piatok a sobotu...tak to vychadza :-(
Odpovedať
Vieruškaaa....heeeeej zajtra idem za gyndšom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
drači piatok a sobota? fííha, ja som myslela že sobota nedeľa :-( no nič to, tak pôjdeme asi v piatok, vezmem si voľno, aspoň tam bude menej ľudí :-) a možno sa tam uvidíme :-) a ty chodíš cez víkendy do školy, či každý deň?
Odpovedať
Profilova fotka
ale sa tu o teba vsetky bojime :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ladyjh - tiež som si všimla :-D ale čo keď je to náš miláčik :-)
Odpovedať
Ale no zase až tak neprehánajte :-D :-D :-D :-D :-D :-D Aj Vy ste moej zlatíííííííčka ja som vaša "veľká" maminka :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Idem deti moje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kam ideeeeeeeeeeeš? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja mam mladsiu mamku od seba. Supeeeer ;-)
Odpovedať
no ze hainy? :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
matka nasa mamka no zbohom ja mam starsie dietatko ja som uz potom babka :-D ja by som v tvojom rizikovom tehu do polska nesla ani keby co bolo horelo slahla by som sa na pn-ku do konca tehu a sef si moze akurat tak "prdel piskat" hainy to sa mysli tak ze pol roka-6 mesiacov pred svadbou mozes zacat vybavovat lebo papier nesmie byt starsi nez 6 mesiacov ked to vybavis v aprili,maji pohodka ... ten list z 1.sv.prijimania netreba !!! pytala som sa farara len cisto ciste krstny list aby ste mohli uzatvorit sobas pred cirkvou musite byt vy aj vasi partneri pokrsteni nic viac!! iba niektori farari ktori maju "staru vychovu" si to vyzaduju ale vobec to nie je povinne len oni to chcu asi preto lebo vas chcu "vystvat s vybavovackami" vyslovene ... baby idem prec neviem ci tu budem ... uvidime ci pojde net ..ak nie tak az v utorok sem pridem paapapapap a krasny piatok a este krajsi vikend x-)
Odpovedať
mata - dajaka si mi povedoma... ;-) ;-) mam pravdu, ked si myslim, co si myslim??? Ohladom tvojej identity? ;-) ;-) ;-) :-D :-D
Odpovedať
Baby dnes saleny den... Som vystavena komplet.... A aky trapas, keby ste vedeli.... Sedim si tak na porade a zrazu ticho a vsetci na mna cumia... No, aby som to skratila, ja som rozmyslala o svadobnych satach (!!!) a ich nevnimala a com sa bavia :-D a sef sa ma 2x cosi opytal, kym som si vobec uvedomila, ze so mnou sa rozprava.... samozrejme musel otazku zopakovat este raz..... a vsetci 4 kolegovia sa zo mna uchechtavali... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no Bero asi si zalubena :-D :-D :-D
Odpovedať
Vieruška ..... maminka si išla pospinkať :-D :-D :-D :-D |-| :-D :-D :-D :-D Trdielko......uvidíme čo zajtra :-p Ružička, Hainy .... že zaujímavé :-D :-D :-D :-D :-D Bero.....ja sa s tebe pokakám slušne povedané....teraz musím utierať monitor na booku čo som ho oplula džúsom :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Takže rada: NEPITE A NEJEZTE PRI ČÍTANÍ PRÍSPEVKOV na moja svadba :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bero, to muselo byt zaujimave na tej porade...aspon ze nevedeli nad cim premyslas. Vcera som tu uz moc nebola, tak kto chcete aj ten moj rozpocet tak mi napiste do IP svoj mail a poslem vam bo to mam v exceli... wera aj ja chcem vidiet to tvoje videjko, posles mi ho prosim?
Odpovedať
Kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-D :-D :-D :-D Ako pôjdem ku paneláku takže šup-šup vy píšete až o 23:00 a to ja sladučko zasnívaná pri telne nevnímajúc svet okolo seba :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a inac nas budu kolaciky stat 0,20 za jeden kus, klasicke rezy a ine plnkove a su vyborne. Pecie to jedna pani doma. A torticky budeme mat od tejto pani: http://www.dankatrnka.kat.sk/ . Pecie sice drahsie ale torty su nadherne a velmi chutne. Tuto som mala na zasnubach od nej. http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... stala asi 80 eur
Odpovedať
Ahojte tak ja idem....dobrú noc príjemný zvyšok večera a zajtra držte palčeky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera: tak som si konecne kukla tvoje video a musim povedat, ze super napad. straaaaasne sa mi to pacilo. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vierka ..aj ja prosim video
Odpovedať
vierka : nie ja do skoly chodim v sobotu ale tak moze sa stat ze budem mat cez tyzden skusku a na veltrh nebudem moct ist :-(
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyy už som vám ho poslala :-) :-) sinov - ďakujeme moc :-) :-) drači - juuuj a keby si nešla do školy? - pôjdeš "blicovať" :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, chcela som sa spytat ze ci budete pierka davat hostom tak ako ste si ich uprobili ale aj s niecim zivym zelenym - davaju sa aj nejake listy do toho? :-N
Odpovedať
ked budem musiet kvoli skuske tam pojdem do skoly co mam robit...vsak uvidim ako to vide..dufam ze to budem mat volny vikend ladyjh ano dava sa aj tak ...kedy si sa davalo listok a biela stuzka a to bolo vsetko...pre hosti.. teraz sa uz pierka inak vyrabaju..a to listie neviem ako sa vola ... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahooojte, ako sa mate? lulu preco si zmenila nick? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?