Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
barborabilinova: Hej, bohužiaľ môj otec celý život robí každému len problémy a ako vidieť, ani moja svadba nebude výnimkou... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
kast to s tvojim ocinom mi je luto, bohuzial osobne poznam takych ludi, nastastie nie z mojej ale z draheho strany, buduci svokor zo svokrou su taky isty, keby mohli tak nas najradsej ani spolu nevidia a drahy keby im len vo firme makal :-(
Odpovedať
Profilova fotka
babulky co planujete mat svadbu v kostole aj ste rozmyslali nad krizikom? Ci budete mat nejaky klasicky napr od spolku sv vojtecha, alebo ci si date vyrobit nieco originalne ako je v poslednych rokoch v mode. Ja som rozmyslala nad krizikom od pana musinskeho, len absolutne neviem za ake ceny to robi a ci by mi toza lacnejsie nevytvoril kamarat co sa venuje rezbarcine.
Odpovedať
asi budem teraz troška mimo a svokra by ma jednoznačne zadusila ale načo je ten krížik? :-o v kostole snáď majú nie, či to si každý musí priniesť svoj? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
miskamisko tak my chceme si kupit klasicky krizik v misionarskom obchode co mame v poprade, mne sa najviac paci klasika, aj ked tieto modernejsie kriziky su nadherne, ale snazime sa usetrit na com sa len da. Uz teraz mi nejako nevychdza rozpocet ktory som si vyhradila na svadbu, uz som sa zriekla aj svadobnych siat od san patrica hlavne nech najdem ktore sa mi budu pacit a hlavne nech to zvladnem s financiami, ktore mam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
liana u nas v dedine uz je par rokov ten trend, ze kedze nemaju peniaze na nakup krizikov za 100sk, tak si kazdy mladomanzelsky par musi priniest vlastny krizik, samozrejme ak chcu aby im ten krizik ostal aj po svadbe. Inak zapoziciavaju cisto len na obrad jeden krizik, ale ten ti potom neostane a prisahalo na nom pred tebou uz x parov. Ja osobne kedze by som si rada potom ten krizik aj povesila na chodbicke( ako u nas v rodine byva zvyokom), tak si radsej kupim vlastny a ten si potom aj vezmem domov. len sa mi nepacia tie klasicke kriziky
Odpovedať
Profilova fotka
barborka a nerozmyslala si nad tym kupit si saty z bazariku? Viem ze vela zien ponuka aj to ze si mozes saty najskorej dojst vyskusat nez si ich kupis. ja to rozhodne budem riesit radsej takto ako si poziciavat saty za 400eur. Viem ze v bazariku zozeniem satky za menej ako polovicnu cenu a mozem si s nimi robit co len ja chcem 8-)
Odpovedať
miskamisko: Hej, bohužiaľ, niektorí rodičia nevedia čo od dobroty... Teraz ani neviem ako veľkú svadbu plánovať ]-( Moja mamka sa totiž naštvala a povedala, že otcovi povie, že keď jej nedá tie peniaze, tak ona nemá na takú veľkú svadbu a teda sa nepozve rodina z jeho strany a každému tam pôjde povedať prečo. Fór je v tom, že okrem mojej mamky, brata, babky a maminho brata so ženou a bratrancom sú všetci z otcovej strany! Tak teraz fakt neviem čo mám urobiť :-( Či prestať jesť a začať len sporiť alebo ich fakt nepozvať a mať "divnú" svadbu 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
kast vzdy rob podla toho ako ti srdiecko kaze, mne vsetci doma hustia do hlavy ze si musim pozvat krstneho otca, ale ja ho nemam rada a tak si ho na svadbu jednoducho nepozvem. Radsej budem mat malicku svadbu, ale zato tam budem mat ludi, ktorych mam rada a nebudem tam mat nikoho len preto lebo musim, este by ma ti ludia potom ohovarali a o to ja ozaj nestojim. P.S radsej neprestavaj papat aj tak si uz hodne chuda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kosicanky 2011 ku mne!!! zalozila som nam novu skupinu ;-) Nieze by som mala nieco proti Vam ostatnym :-) ale treba nas trosku vyselektovat :-p
Odpovedať
miskamisko: Hej, len ja tam svoju rodinu chcem... vždy som si predstavovala takú svadbu. Jednoducho si to budem musieť zaplatiť sama a otca nepozvem... Aaaale, ja nie som taká chudá :-p :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
miskamisko- aj ja mam taky podobny problem, ja nechcem na svadbe ocinovych rodicov, ale mi ic nuti mame, ze su to ocovi rodicia, a na co ich budem pozyvat, ked u nas uz neboli 7 rokov a ja u nich asi 3 roky a nemaju o nas zaujeme- tak na co podla mna
Odpovedať
Profilova fotka
kzuzik: a skupina sa vola Kosicanky 2011 lebo mi to nenaslo :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Svadba 2011 v Košiciach ;-)
Odpovedať
nedavno ste tu riesili temu ci rodicia platia alebo neplatia...no my sme sa zatial zariadili tak, ze si to zaplatime vsetko sami, ale aj moji rodicia sa vyjadrili ze maju nasporene na nasu svadbu a aj svokrovci...ale este je skoro financie riesit, takze to nechame zatial tak a az zacneme nieco vazne vybavovat, tak potom uvidime, ci nam prispeju, alebo nam to mozu dat ako svadobny dar ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miskamisko nie nerozmyslala som nas tym aby som si nasla saty z bazariku, a aj keby sa dali najprv vyskusat tak neviem ci by sa mi chcelo za nimi cestovat, v tomto som dost pohodlna :-) dnes som bola baby v jednom salone len tak pre zaujimavost sa pozriet a nic sa mi nepacilo, tak mi este zostavaju 4 salony :-) tak hadam si nieco vyberiem za rok a pol
Odpovedať
na valentina tu nikoho nie je?
Odpovedať
asi vsetci oslavovali ;-) ako sa vydaril?
Odpovedať
Ahojte :-) Tak nas bol taky obycajny ako kazdy iny dnik cize super ;-) Od draheho som dostala moje oblubene chutovky a ja som mu upiekla torticku x-) A vcera som sa dozvedela ze na rok sa zeni aj moj kamarat.. Takze uz sa tesim ze nieco odkukam :-) Ale este neviem kedy on presne bude mat svadbu.
Odpovedať
tak u nas to bola tiez klasika, ja som dostala cokoladu a gumove srdiecka ktore mi ako vzdy dopomohol aj zjest ]-( :-D a ja som priatelovi dala prstienok, ktoremu sa velmi tesil a nastastie mu sadol akurat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
u nas je to tiez vzdy den ako kazdy iny a vcera sme sa vlastne ani nevideli, lebo mal svoje sportove futbalove povinnosti 8-( ale v sobotu sme boli na "predvalentinskej" veceri, dali sme si navzajom po cokolade a tym to padlo :-) inak sme toho nazoru, ze lasku si mozme prejavovat kazdy den, nielen jeden den v roku, kedy je to "povinne"... aj tak si sladkosti davame skoro kazdy den a lubime sa vzdy rovnako ;-)
Odpovedať
tak ja to beriem ako normalny sviatok pre nas zamilovanych :-) ved napriklad mame tiez kazdy moze cely rok hovorit ako ju ma rad a aj tak sa oslavuje den matiek. je to to iste ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mas pravdu rora, ale v poslednej dobe sa vsetci z toho sviatku idu zblaznit, vsade same srdiecka, nehovoriac o reklamach atd... den matiek sa tak neprehana ako valentin
Odpovedať
tak tie reklamy a vsetka ta komercia okolo toho je nechutna, to ano :-S ale s tym si clovek nepomoze, hold na tom zarabaju :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak my tento sviatok neuznavame, vcera sme ani neboli spolu, ale dnes som mu dala jeho oblubene cukriky v takom srdiecku, ktore ked vypapa tak si ho zoberiem, aby som ho vyuzila na dekupaz :-) inak baby budete si zakladat svadobny zapisnik, kde si budete znacit vsetko co uz mate vybavene a co este treba? ja som si uz taky urobila, :-)
Odpovedať
ja uz taky zapisnik mam asi polroka a mam tam zaznacene vsetky mozne stranky, e shopy siat,salony kde aj siju saty, predaj kabeliek, dekoracii, topanky, fotografovanie a kadeco :-D
Odpovedať
ahojte, nas valentin bol tiez taky normalny dni...ja neuznavam sialenstva ani na vianoce...akurat sme boli v kine, ale to tiez len nahodou tak vyslo, lebo sme chceli ist uz davnejsie a vtedy nevyslo :D No a svadobny zapisnik uz mam aj ja. Zatial tam mam len nejake kontakty na foto, video, dj, salony, nejake tipy na saly a tak...a uz mam kupeny aj taky sanonik na "zmluvy", proste na doklady co budeme zalohy platit a podobne...
Odpovedať
Aj ja uz mam taky zapisnik. Uz tiez dlhsiu dobu a mam tam vsetko od rozpoctu, cez pocet hosti, tradicie, odobierka, ..... atd. vsetko mozne ... alebo tiez len odkaz na stranky ako rora :-)
Odpovedať
ahojte, ja som vcera dostala od draheho krasne cervenu ruzu, ale inak sme den stravili ako inu obycajnu nedelu - ja zapisnik este nemam, ale planujem si ho najblizsej dobe kupit
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?