Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • lady no prva vecera bolo predjedlo, polievka a hlavny chod.. potom o cca 21 hod. dali vonku svedaky a o polnoci kapustnica, ktoru keby mi nepripomenie casnicka, tak sa v prude zabavy aj zabudne dat na stoly 😉))

• takze pri 40 ludoch nepotrebujem mat 2 jedlo ? staci teda pollievka+hlavne jedlo + a neskor okolo 22h svetske stoly ?? lebo vsak budu aj zakusky a slane pecivo tak to bude stacit?

• lulu najlepsia 😉 🙂

• Sponzor fóra
  • draci u nas to tak bolo a nemenila by som 😉 vsetci tancuju a ked maju chut sadnu si, naberu so svedskeho na co maju chut a popri piti papaju 🙂 🙂

• nie nebolo vsak vy ste mali este kapustnicu tak vy ste vlastne mali 3 chody nie?

• Simi....jasné 🙂 A teraz šup-šup popracovať večer na miminku a už v októbri tu chcem mať napísane že si si našla na testíku // 🙂 😬 Alebo moc predbieham udalosti 😃 😬

• draci aha no ano aj kapustnicu sme mali..ale ako pisem, keby nebola, myslim, ze by nikomu nechybala..papali sme ju o jednej rano, aj to nie vsetci 😉 vela ludi tancovalo a nemalo chut ani na kapustnicu

• lulu no asi tak, my si chceme uzit troska manzelstva bez dietatka 🙂

• simi aj planujete rodinku? ze vobec to nieje presonalna otazka........... 😉

• takze vam kapustnica vela zostala na druhy den?

• draci juuuj a kolko... u nas jedna velka flasa a dalsie tri sme rozdali 🙂

• Simi....no my si užijeme pár mesiacov po svadbe ma nespoznáte...unavená,nenamalovaná hotová katastrova 😃
    Ale nie na bambulku sa tešííííííííííííííííím a moc 🙂 🙂

• ja to urobim takto:

svadobne jedlo
    svedske stoly
    pecene prasiatko

myslis ze to bude dobre tak?

• hm no super a kolko vina ste mali na osobu sa pocita tak liter??

• to bude pre priblizne 80 ludi.

• Sponzor fóra
  • lady cccsssss to co je za otazku 😃 😃 😃 smejem sa.. jasneee, ale este chvilu chceme byt manzelia bez dietatka.. na rok v maji si chceme kupit byt a prestahovat sa, teraz sme v podnajme a tak nechceme sa stahovat s velkym bruskom 😉 tabletky uz sice neberiem a ked sa pritrafi nic sa nedeje, budeme radi.. ale ,,na ostro" bez akejklovek ochrany sa budeme milovat od noveho roku a kedy pride mimco, vtedy pride 😉

• Jani...dobre 🙂

Ja asi takto:
    svadobné jedlo
    stôl s ovocím.budú tam paháriky keby sa nejaký rozbil a tak...,a pitie keď už sa minie to čo bude na stoloch 🙂
    A dalej nevieme 😉 😬

• to asi bude stacit ladyjh.... to je dost...a zase vsetci do rqadu tolko jest nebudu
    napriklad ja neviem ci budem aj tie svedske stoly v noci nejedavam 😃

• lady ja osobne si myslim, ze to mozno bude vela, predsa prasiatko je syte 😉 neviem naozaj posudit.. ako vravim, nam by ani kapustnica nechybala, ale ked popri piti dobre padla 🙂

• Baby akurááááát mi pííííííííííííííísala kamoška z Írska že 13.8.2010 sa jej narodil synček Nicolas a aj foto poslala malinký hrozne chutnučký 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ( nemá čas chodiť na net...preot až teraz mi to poslala)

• super plan simi 😃 😉 ja som tiez taka 'planovacka', ale ked sa pristasti, budeme len radi. teraz si par mesiacov musime davat pozor, lebo keby sa pristastilo, tak termin by bol na nasu svadbu 😉 a svadbu neoddalujem! 😕

• draci ja osobne som zjedla predjedlo, polievocku.. hlavne jedlo som uz len podlubkala a drahy dojedol.. zo svedakov som nezjedla takmer nic a kapustnicu som si dala.. bola som akasi plna celyyyyyy den aj vecer 🙂

• Jani.....mne to super vyšlo čo? svadba 9.4.2011 a termín pôrodu 13.4.2011 😃 😃 😃 😃

• lady wow tak sme si podobne 😉 😃 😛 a neberies antiku?? mozme sa dohodnut a potom spolu otehotniet 😃 😃

• hej simi mas pravdu. len nechcem, aby mi niekto roky po svadbe hovoril, ze odchadzal hladny....... ja teda neviem..... 😦

• Simi, Jani supeeeer plán...budete spolu rodiť 😃 😃 😃 😃 😃

• to by bola sranda 😃

• lady ale cosiiiiiiiiiiiii, ved budete mat svadobne jedlo..svedaky a uz to tretie co si vyberiete je na vas, ale urcite jedla bude dost, neboj saaa 😉

• Jani...myslíš to čo Simi napísala alebo ja ? 😬 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov