Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • baby inak koľko máte rokov? 🙂

• beruska dakujeme 🙂 urcite prezijete svoju svadbu najlepsie ako sa da a pocity budu velmi pekne 😉 prajem to kazdej, ktoru to caka 🙂

• beruska ja mam 26 a moj manzel ma 27 😉 prezrad aj ty a dalsie babule..

• Sponzor fóra
  • simi a kolko ste mali alkoholu ak sa mozem spytat? a kolko sa vypilo?

• ja mam 28 a drahy ma 37.
    O tom alkohole, to by zaujimalo aj mna.

• Ja mám 20(teda za 9 dní oslávim) a nastávajúci má 21 🙂
    Idem dievčence príjemný zvyšok večera a dobrú noc 🙂

• simi povedala by som ti menej podla fotiek 🙂 ja mam 22 a drahy 32 🙂

• kacenka velmi vela, my sme toho nabrali viac, lebo sme sa dohodli s velkoskladom, ze co zvysi tak prinesieme spet.. takze, neviem to tak teraz popisat kolko coho sa popilo..

• ale tak aspon priblizne ak mas predstavu...

• beruska no to casto pocujem 😉 predvcerom som jednej nieco hovorila a ze manzel.. a ona, ze vy ste vydata? ja som myslela, ze ste teraz skolu skoncila, ze mate 18 😃 😃

• a zvykla si si na slovo manzel? 😃

• pozriem doma na fakturku a napisem ti presne kolko coho, ale niesom teraz doma, ked tak neskor ok?

• beruska tak my sme sa uz asi rok tak oslovovali, tak celkom aj ano 😉 ale teraz je to cudne, ked to mam hovorit vazne 😬

• aj my si povieme buduci manzel / manzelka ale ked to bude vazne to bude asi celkom ine 😵

• dakujem pekne, my totiz chceme buduci tyzden nakupit nejake alko,tak nech mam nejaku predstavu

• Sponzor fóra
  • beruska ano to je 😉 ale je to pekne.. uz by mi bolo blbe povedat priatel 😃 kacenka uz pojdeme domov, potom ti poslem...ahooojte zatim

• ahoj simi, pekny vikend. Cez vikend tu nebudem asi, tak sa tesim na dlhe citanie v pondelok rano 😃

• Weri dufam ze bude priatel v poriadku 😕 😕 😕

• tak sa lúčim aj ja, pekný víkend baby 🙂

• simika a na nove priezvisko si si uz zvykla?🙂
    moja kamaratka sa aj po roku predstavovala svojim priezviskom 😃
    inak ja budem mat o mesiac 26 a polovicka ma 26

• ja mam 21 a priatel 25

• ja si s novym priezviskom nebudem robit tazku hlavu. Necham si aj svoje a tym sa budem aj predstavovat (hlavne kvoli praci).

• petka niee cosi, este som si nezvykla teda vobec a stale sa predstavujem svojim priezviskom 😃 😉 snad to chce cas a hlavne nove doklady, aby som si postupne zacala zvykat, ked budem nutena 🙂
    inak baby my sme teraz prisli z vonku, boli sme posediet s mojim braskom a kamosmi v bare 😉 ideme spinkat, jaaaj zajtra vstavam bez budika, jupiiiii 😃 vy si uz vsetky sladko odfukujete, tak prijemne snicky...

• ja som si uz ted zvykla na nove priezvisko a to este nie som vydata 😃 😃

• Baby Vy čo tu v neskorých nočných hodinách robíte? 😃 Nespavosť? 😃
    Ja som pozerala Cumlikátor na Joj-ke 🙂 Aj keď som to vydeela 100-krát ale niektoré filmi si rada pozriem a na Vianoce sa tešííííím na Sám Doma 😃 🙂

A dobré ránko 🙂
    Asi ešte dospávate včerajší nočný pokec 😬 😃 😉

• Ružička je tu 😃 😬

• ja ten film uz fakt nemusim 😃

• holky, tak ja som sa uz aj rozhodla ako budem riesit vyzdobu na auto. Vcera som bola u nas v jednom kvetinarstve kupovat kvety pre svokricku a videla som tam nadherne umele svadobne kytice akoze original na auto aj s prisavkami. Boli prekrasne a pani mi povedala, ze to poziciavaju za 10 euro. A spravi mi taku aku si poviem. Takze budem mat kyticku v tvare srdca z cyklamenovych a bielych kvetov a este dam cyklamenovu organzu do V na auto a bude to krasne🙂 A vyzdobu auta na ktorom pride priatel necham ne neho, resp. na jeho sestru.

• KAcennka supeeeer 🙂

Ruži...cumlikátor alebo sám doma? 😃

• cafte, no to je pocko, leje a leje.
    Kacenka, super aj dobra cena, musim pozistovat v jednom nasom kvetinarstve, kde su neskutocne sikovne tety ci robia tiez nieco podobne. My budeme mat jedno auto, takze mame naklady o polovicu nizsie. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov