Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby inak koľko máte rokov? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
beruska dakujeme :-) urcite prezijete svoju svadbu najlepsie ako sa da a pocity budu velmi pekne ;-) prajem to kazdej, ktoru to caka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
beruska ja mam 26 a moj manzel ma 27 ;-) prezrad aj ty a dalsie babule..
Odpovedať
Profilova fotka
simi a kolko ste mali alkoholu ak sa mozem spytat? a kolko sa vypilo?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam 28 a drahy ma 37. O tom alkohole, to by zaujimalo aj mna.
Odpovedať
Ja mám 20(teda za 9 dní oslávim) a nastávajúci má 21 :-) Idem dievčence príjemný zvyšok večera a dobrú noc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simi povedala by som ti menej podla fotiek :-) ja mam 22 a drahy 32 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kacenka velmi vela, my sme toho nabrali viac, lebo sme sa dohodli s velkoskladom, ze co zvysi tak prinesieme spet.. takze, neviem to tak teraz popisat kolko coho sa popilo..
Odpovedať
Profilova fotka
ale tak aspon priblizne ak mas predstavu...
Odpovedať
Profilova fotka
beruska no to casto pocujem ;-) predvcerom som jednej nieco hovorila a ze manzel.. a ona, ze vy ste vydata? ja som myslela, ze ste teraz skolu skoncila, ze mate 18 :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a zvykla si si na slovo manzel? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pozriem doma na fakturku a napisem ti presne kolko coho, ale niesom teraz doma, ked tak neskor ok?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
beruska tak my sme sa uz asi rok tak oslovovali, tak celkom aj ano ;-) ale teraz je to cudne, ked to mam hovorit vazne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
aj my si povieme buduci manzel / manzelka ale ked to bude vazne to bude asi celkom ine x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem pekne, my totiz chceme buduci tyzden nakupit nejake alko,tak nech mam nejaku predstavu
Odpovedať
Profilova fotka
beruska ano to je ;-) ale je to pekne.. uz by mi bolo blbe povedat priatel :-D kacenka uz pojdeme domov, potom ti poslem...ahooojte zatim
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj simi, pekny vikend. Cez vikend tu nebudem asi, tak sa tesim na dlhe citanie v pondelok rano :-D
Odpovedať
Weri dufam ze bude priatel v poriadku :-. :-. :-.
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa lúčim aj ja, pekný víkend baby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simika a na nove priezvisko si si uz zvykla?:) moja kamaratka sa aj po roku predstavovala svojim priezviskom :D inak ja budem mat o mesiac 26 a polovicka ma 26
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam 21 a priatel 25
Odpovedať
Profilova fotka
ja si s novym priezviskom nebudem robit tazku hlavu. Necham si aj svoje a tym sa budem aj predstavovat (hlavne kvoli praci).
Odpovedať
Profilova fotka
petka niee cosi, este som si nezvykla teda vobec a stale sa predstavujem svojim priezviskom :-D ;-) snad to chce cas a hlavne nove doklady, aby som si postupne zacala zvykat, ked budem nutena :-) inak baby my sme teraz prisli z vonku, boli sme posediet s mojim braskom a kamosmi v bare ;-) ideme spinkat, jaaaj zajtra vstavam bez budika, jupiiiii :-D vy si uz vsetky sladko odfukujete, tak prijemne snicky...
Odpovedať
ja som si uz ted zvykla na nove priezvisko a to este nie som vydata :-D :-D
Odpovedať
Baby Vy čo tu v neskorých nočných hodinách robíte? :-D Nespavosť? :-D Ja som pozerala Cumlikátor na Joj-ke :-) Aj keď som to vydeela 100-krát ale niektoré filmi si rada pozriem a na Vianoce sa tešííííím na Sám Doma :-D :-) A dobré ránko :-) Asi ešte dospávate včerajší nočný pokec :-N :-D ;-)
Odpovedať
Ružička je tu :-D :-N
Odpovedať
ja ten film uz fakt nemusim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
holky, tak ja som sa uz aj rozhodla ako budem riesit vyzdobu na auto. Vcera som bola u nas v jednom kvetinarstve kupovat kvety pre svokricku a videla som tam nadherne umele svadobne kytice akoze original na auto aj s prisavkami. Boli prekrasne a pani mi povedala, ze to poziciavaju za 10 euro. A spravi mi taku aku si poviem. Takze budem mat kyticku v tvare srdca z cyklamenovych a bielych kvetov a este dam cyklamenovu organzu do V na auto a bude to krasne:) A vyzdobu auta na ktorom pride priatel necham ne neho, resp. na jeho sestru.
Odpovedať
KAcennka supeeeer :-) Ruži...cumlikátor alebo sám doma? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte, no to je pocko, leje a leje. Kacenka, super aj dobra cena, musim pozistovat v jednom nasom kvetinarstve, kde su neskutocne sikovne tety ci robia tiez nieco podobne. My budeme mat jedno auto, takze mame naklady o polovicu nizsie. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?