Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Ahojte baby 😉 Nie, Mati, este som zatial doma 😉 Pozeram, ze ste tu riesili alkohol, vek a podobne. Tak my budeme alkohol tiez asi riesit ako Simi, ze vezmeme viac a ked sa zvysi, vratime 😉 A ja za 4 mesiace budem mat 26 a drahy ma 28.
    Inak boli sme dnes na fare. 😶 😐 Tak ako som hovorila, ze to bude asi skoro. Takze tam pojdeme znovu na druhy rok. Niekedy vo februari

• Deniska...ahoj mojko..posielame Pusinky :-*** Už si nám chýbala 🙂

Zuzi...tak nech sa počasie zlepší 😉 Idem zavolať domu ujovi čo býva v nebíčku 😃 😬

• BAby myslíte že by som si mohla dať spraviť tetovanei keď som tehu? 😬

• Sponzor fóra
  • Kde steeee?

• MAti - dakujem. 🙂 A s tym tetovanim by som radsej neriskovala. Moze dojst k akejkolvek infekcii, aj ked verim, te tie tetovacie studia su dnes vybavene aj sterilne, aj tak ako to ma byt, ale urcite by som si nedala nic tetovat v tehotenstve.

• Deniska...neviem čo am to napadlo ale tetko plánujem už dlhšie 😉 Už mám aj piercing v bruchu 😉 Ale ten som si dala vytiahnuť keď som tehu 😉 JA chcem moje moto ...Život je boj , ale stojí za to!... alebo nejaký kvet,hviezdu 😵 A keď sa malá narodí dám si jej meno aby som ju mala stále pri sebe 😉 Radim má tiež tetovanie 🙂 Ja ešte nie 😛 😃

• Tak ked tak tuzis po tetovani, tak si ho daj az ked sa mala narodi. 🙂

• Deniska....asi tak 🙂 A čo robkáš mojko? Ako sa mávaš?

• Joj, moja, mam sa fajn, draheho mam cez vikend doma, takze som tu malo co 😉
    Inak, co pviete, baby, na tieto satky http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=4102931&vReferer=/bazar/show_entry.php%3FvEntryID%3D550509%26vReferer%3D%252Fbazar%252Findex.php%253FvType%253D%2526vOther%253D%2526vSection%253D1%2526vOffset%253D320 Ja nad nimi rozmyslam uz velmi dlho, len stale nie som nejak presvedcena o farbe. 😞 Tieto su na predaj.

• Deniska....sú nádherné 🙂 Kuk môj nový albumík..tam mám pár šiat 😉
    Akurát sa napchávam chipsami a pozerám reprízu ČSMT a poobede pôjdeme vypadnúť na jarmok 😉
    Ráno som bola nakúpiť...príd aj z Piešťan a tak...predsa ich musím niečím ponúknuť ale väčšinou budeme u našich...majú veľkú obyvku a tam sa zíde celá family 🙂 😵

• Ano, moja, su nadherne, len som vzdy chcela biele, a teraz sa neviem rozhodnut. 😐
    Pozerala som tvoj albumik, a tie druhe svadobne su rozkoszneee 😉 a potom tie cervene taktiez krasne. Och, pozeram, ze kazdy po jarmoku pobehuje. U nas bude jarmok o 2 tyzdne, dufam, ze bude lepsie pocasie ako teraz.

• Deniska...vydrž tie 2 týždne 😉 Ja nebehám po jarmoku 😃 Iba dnes nachvílu, mamina dnes navarí obed 🙂 Sa tešííím...hlavne na moje malé neterky 🙂

• Deniska....a díki za pochvalu šatičiek 🙂

• ojojoj, ja vydrzim, len ked tu citam, tak pozeram, ze kazdy spomina jarmok. Ja sa tesim na tu atmosferu, a ze sa zase cela partia stretneme. Zboznujem tie chvile 😉

• :- AJ ja bože teraz idú spievať tie 2 sestry čo ich rozddelili...to je nádherný príklad súrodeneckej lásky 🙂 😬

• Sponzor fóra
  • Deni...myslela som aj ja že zbožnujem tie chvíle a ako malé neterky chcú balóniky 😃 No nekúp im? 😬

• A hej, ako sa oni rozhodli???

• Zapni Joj 🙂 rýchlo 😬

• A dali reklamu 😛 😠

• To je sila, ja prepnem a reklama 😠 Ina so pozerala salon Nicol, tak nech sa nehnevaju, ale tie ceny to je vrchol. pod 460 tam tusim ani neidu za pozicanie 😞
    A kde su ostatne baby???

• Deniska....hej reklama 😠
    No aj ja som tam chcela ale ako tie ceny...nech si nechajú 😉

• Uz to ide Deni

• BOže ten Pyco je taký pekný 😃 😃 😃 😬

• Nooo, pekne, ale tak ta bola presvedcena ze tam chce ist. Chudinka sestra.... 😞

• Deni...veru 😉 to sa stalo aj v SMT v roku 2008 ked ten jeden sa musel rozhodnut ci ide s tanecnou skupinou alebo sam 😞 😐 😬

• Teraz ten dedko 😃

• Kdeee steeee? 😃

• Halooo 😃

• Idem majte saaa 🙂 😃

• BAby akurááát volala maminka vecičky z Nextu budú k odberu od stredy 🙂))))))))))))))

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste