Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • kacennka pre teba.. rozpis alkoholu ktory sa spotreboval - slivovica spis 7 flias, hruska spis 3 flase, fernet citrus 3 flase, vino biele 4 flase, cervene 6 flias, irsky krem 1 flasa, detske sampanske 1 flasa 🙂, ballentines 3 flase
    Toto sa vypilo, hosti bolo 40, po polnoci cca 30, ale nejaky znamy este prisli poblahozelat..alkoholu sme mali ovela viac, ale co ostalo sa povracalo.

Z nealka sme mali mineralky, fanty, dzusy, cocacola, sprite a tonic..to sa pozvysalo, ale to nieje problem..

• pridam info o veku 😃 : ja mam 27, drahy 29

• ja mam coskoro 24 a priatel 25..dodam vek mojich zien v rodine...mama sa brala ko 23rocna, starka 20rocna, babka druha 24 rocna 😎

• Sponzor fóra
  • caute kočky 😃

Ja mam 27 a drahy ma 32 😬

Simi dik za tie info o alkohole. Dobry napad s tym irslkym kremom, aj ja dam nejake baileys! 😃
    Inak som si myslela, ze vina sa bude viac pit a menej slivky, ale aspon sa viem teraz zzariadit 🙂

baby aj tu leje, tak upratujem, drahy je na futbale. 😐

Bero ako bolo v hobbykrafte? Nasla si nieco?

Wera, ako sa ma drahy? Tu triasku (zimnicu) aj moj mava ked mava teplotu- mu povedali ze tak sa telo snazi zbavit teploty. DR nam povedal,z e ked bude mat zimnicu, nech ide do vlaznej sprchy a teplota klesne. A aj to plati!
    Dufam, ze drahy je v poriadku 😬

• Jani...prosím Ťa príleť aj k nám tu padla bomba 😃 😛

Tak nakoniec sme my boli u nich(v dedinke pri Piešťanoch) a oni zajtra k nám prídu 😉 Teda dúfam že nebude pršať 😉

Ako víkendujete?
    Bybi...dúfam že Ti tá dovolenka na Mallorce stojí za to, že je tam teplúčko,neprší tam a užívate si to 😵 😎 🙂

• Idem majte sa dobrú nocku a príjemný zvyšok večera 🙂

• mati kuk na toto:
    http://nakup.24hod.sk/pd.aspx?p=514225
    my sme dnes mali cely den maleho Samka, tak sme tak rodicovsky naladeni a toto urcite nasmu krpcovi kupime - chceli sme babyphone, ale ked ho uz mozme aj vidiet, tak sa nam to hned zapacilo 🙂)))
    kamaratka ide v decembri do usa, tak jej poviem nech to tam mrkne...

deniska aj vies kolko ta baba pyta za tie saty??? naaadherne su... keby boli na mna, tak ich hned beriem🙂

• baby pozerali ste niektora tuto stranku??
    http://www.topbridaldress.com/home.php

maju saty maggie sottero po 350 dolarov (cca 320 €)
    strasneho chrobaka som dostala teraz do hlavy...

• Peťuuuš...jej to je supeeeeer 🙂
    Peknéé šatôčky 😉 🙂

• Peťuuš ty čo si tu robila o 00:23 ? 😮 😃 Nespavosť? Ja som už dávno spinuškala aj s drobcom 😃 😴 😬

• petka tie su extra dobre 🙂

• Baby som sa nepochválila 😃 V piatok som sa objednala na 3D ultrazvuk(viem že možno skoro ale nevadí) a potom rovno do Génetonu osobne(radšej) 🙂 😉

• že Géneton myslela som geneton 😉 🙂

• Peťuš, stále mi tá baba neodpísala, že kolko chce za tie satky 😞

• Deniska... 😞 a cena bola dohodou?

• Sponzor fóra
  • Ktovie čo Vieruška ani sa neozvala 😞 😐

• Idem 😉

• Ahojte tak som tu zase 😃
    Kde ste všetky?

No boli sme u našich...hotový blázninec celá family 😃 Potom sme šli na jarmok...krpci sa vybláznili na kolotočoch 😃 Kúpila som im balóny 😃 Boli u nás posedeli sme(ešte som im nepovedala že som tehu) a predchvílou odišli 😉 (ponáhlali sa niekam)

• JA som sa dala nahovoriť iba na autíčka zo Sofi(moja malá neterka) 😃

• cafte babuchy, tak aj my sme vyjarmokovani, mala este spi, este niekam sa vyberieme von, kym je takto pekne, ba priam horuco.

petka, stranka super, ale namotavacia, v prvom osiali som si aj ja povedala, ze super, ake lacne, ale potom som si precitala len ta, ze nejake recenzie, tak kukni, ak vies trosku anglicky.
    http://www.complaintsboard.com/complaints/top-bridal-dresses-c200370.html
    su to saty z ciny, ziaden original a vraj aj v hroznej kvalite.
    ja normalne rozmyslam na zimom, aj drahemu som o tom vravela, ze to nenormalne pytat napr. 500 evri za pozicianie, a navrhol, ze si mam dat u neho usit, a ak by nahodou neboli dobre, ze az potom poziciame. no pockam si aj na nazor bybi, ked pride s dovci, ze ako je spokojna so satkami.

• Zuzi...dorbec spinušká? 😉

Baby tak toto je už objednané...nad postieľku 🙂 (ale bez hradu) http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6135225

• BABY POMÓC: neviem či to mám objednať(uvidíme ako sa bude Sofinka písať či Sofia Zara alebo Sophia Zara) 😬 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8648903&tab=2

• ja by som to objednala, ked uz bude babika na svete, ved co ak to bude chlapec? 😃 😬
    nieco podobne chcem emmke na dvere do detskej izbicky.
    no emmka este asi spi, dost sa unavila na jarmoku. ale kazdu chvilku ocakavam zobudenie.

• Zuzi...asi až keď sa mimino narodí čo keď sa meno zmení 😃 😬

BAby toto je SUPEEEEER 🙂

• Idem paaa 🙂 😉

• ooocchhh babule!!!!! Dnes same sklamania.... 😞

Este vcera v noci som pozrela stranku, co tu dala petkaa a uz som sa videla v original Maggie Sottero za par stovak....
    .... dnes, ze reku pozriem prv recenzie tej stranky a pozeram, ze su to repliky!!!!!! od cinanov!!!! Klamari klamarsky, ale na stranke to nepisu....Ako to mozu???? vid link co tu dala zuzik (vdaka zan, nemusela som hladat 😉)

A vybrali sme sa kupit prazdne karticky na oznamka a nic pekne sme nenasli.... baby, hobbycraft sklamal na plnej ciare.... 😦

A prideme domov a spolubyvajuca nam oznami, ze dnes robi party.... krava jedna, v nedelu party, ked nam treba do roboty zajtra vstavat, tak ona si natrepe plny dom ludi.... och jo...

• tak ajojte kočeny po vieknde skoro som tu nebola urcite som vam ale nechybala 😬
    satky pekne sice ja si vsak budem poziciavat urcite aj drahy mi povedal ze s tym zimom je to riskantne dost ... v salone som sa bola pytat ze spisuju zmluvu kde je aj cena poskodenia siat maju to podla toho ako su poskodene a saty+zavoj+korunka+bizu za 370 euro bizu je nova neveste to nechavaju ako darcek 😃 je to tu v Leviciach myslim si ze prijatelna cena nie?? pokial dam 100 euro zalohu tak si nepytaju za poskodenie siat ak ju nedam a poskodia sa platim zalohu ...

• no mas pravdu trdielko, ak si poziciavas saty, tak k nim vo vacsine salonov dostanes aj spodnicku, zavoj, doplnky, upravu na mieru ... samozrejme musi to byt dobry salon...

ale na druhej strane, celkom ma to laka mat vlastne saty.... Je mi uplne jasne, ze je to zbytocne, ved na seba si ich dam len raz, ale aj tak, uplne iracionalne chcem mat vlastne... 😃 😃 ale asi nakoniec si aj ja len pozicam... uvidime... 😎

• Bero....juj s tou spolubývajúcov 😠 😐

Trdielko....chýbala 😉 😬

Baby mne sa Radim nejako nezdá 😞 Je taký napätý aj neičo som vydela na rodičoch že neičo predo mnou taja 😞 Neviem čo to má znamenať(možno neičo na mňa chystajú-presne o týždeň mám narodeniny)
    😴 😬

A mňa už chytá panika čii oslava prebhne tak ako má 😶 😦 Aj keď veľa starostí je na mamine ale aj tak 😃 😬 Ja stresujem 😃 Viem že byom nemala ale to sa nedá 😛
    Bude v kaštieli v Bohuniciach(teraz sa tam dá spraviť ešte oslava a svadba ale už od januára nie 😞 ) Máme pozvaných cca 50 hostí rodina a tak 😉 Mamina s tatinom zaplatia...už sa teším 🙂

A teraz pozerám ČSMT 😵 😃

• Dúúúúfam že ste tu niektorá 😃 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov