Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • a za tie injekcie sa plati?

• Ano plati sa, ale netusim ani kolko. Mne vzdy nieco odpustili, kedze som sestricka 😃 Asi by som sa s tym chvalit nemala, take protekcie.. 😐

• no veru ale to by som aj xcela vediet kolko to asi stoji juuuj 🤔 ja sa inak preto bojim aj troska porodu..niektora baba hovori ze je to nic, ina ze hrozneeeee..tak neviem co si mam mysliet 🤔

• Sponzor fóra
  • Nie som si ista, ale neviem ci nestala 100 Sk, to ked som bola este naposledy. 😬 No porodu sa bojim aj ja, ale je to individualne. Niektora rodi 20 hodin, ina len 2 hodky, atd... Ale neboj, to prezijeme 🙂

• haha ze ci 😃 najskor musim prezit vlastnu svadbu..kvoli nervozite 😃

• Ooo, tak svadbu prezijes, par dni predtym postresujes, ale ten den si hadam uzijes 😉 Uz aby to bolo zajtra 😬

• juuu no este si pospinkame vela 😞

• Ved prave 😞 Ja este 266 krat

• ja 293..mas menej 😃

• 😃 No trosicku menej 😃 a coze ty tak neskoro nespis? Ty si tu casto tak neskoro, co som si vsimla, nie?

• zatial este mam volno a nemusim skoro vstavat..a vzdy ma tu nieco zdrzi 😃

• Nieco a sem-tam aj niekto, nie ? 😃

• trebars 😃 aty nemusis vstavat?

• Ale ved praveze musim 😃 Rano do 9h. musim byt u zubarky a to za nou cestujem az do Presova. Cize o 6 musim byt hore 😃 Ale pozeram sa este na film Let číslo 93

• no budem na teba mysliet cele doobedie 😉

• Sponzor fóra
  • Dakujem ruzicka. Velmi pekne 😉 Tak idem radsej uz do postele, lebo budem rano nadavat 😃 Tak dobru nocku. pa

• brúúúúúúúúúúúúúúúú 😵

• ahojte nevestičky 🙂 ako sa máte po víkende? 🙂

• ruzicka gratulovala som ti skor lebo som tu cez vikned nebola...tak radcej dopredu ako pozadu 🙂

• ahojte kočky, konečne som vás po víkende dočítala 😃 ako sa máte? my sme s drahým konečne zaplatili zálohu za reštiku tak sa teším 🙂

• cafte
    zas tolko citania. v sobotu sme boli kamosovi na svadbe do piatej do rana. este furt som vybavena. uz to neni jak ked som mala 20 😞

• sinov 😃 tak ste si natrénovali na tú vašu svadbičku, čo? 🙂

• aj ja xcem ist na nejaku svadbu 😃

• jak som zase zmatena z tych matrik...pocula som a myslela si ze takto dopredu sa im mozes nahlasit a oni si ta zapisu i ked nepodpises este tie ziadosti..a simika mi hovorila ze u nich musis vypisat najprv normalne ziadost o uzavretie a az potom ti daju datum...to je blbe..lebo kedze jak ste vraveli ze dokument nesmie byt starsi nez 6 mesiacov, tak ja az vtedy cize niekedy v january mozem ist dohodnut datum....vrrrrrrr 😐

• juuuj ružička, to som nevedela že to je s tými úradmi také zložité 😞 choď sa tam každopádne opýtať, nech ti dajú podrobné info, ako postupovať, nenechaj sa odbiť - držím palce 🙂

teda doklad nesmie byť starší ako 6 mesiacov? teda v decembri už môžeme ísť na matriku, keď sa berieme v máji? 🙂 juchuuuuuuuuu 😃 ozaj, keď máme svadbu v kostole musíme ísť tiež na matriku vybavovať, však? a čo tam vlastne potrebujeme, ja som z toho debil 😃 😬

• wera: mam vazne obavy, ze odpadnem o dost skor ako hostia. 😮

• prave som si cez net objedanla sosku na tortu a dake bublifuky pre deti. tak som zvedava ci to dorazi 😃

• vdaka Weri a ako je priatelovi???

Sinov objednavas objednavas? 😃 😃

• ozaj wera ako sa ma drahy? uz je mu lepsie. inak by ma zaujimalo co vas bude stat kameraman ak sa smiem spytat. 🙂

• 🙂 ruzi este som len zacala. doteraz som este nic nekupila.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov