Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • zuzi, ma to taku specifisku vonu (vonu mora?), ale je to bezchutove. Pocula si uz o polievke miso? (Miso soup). Tam to je a je to dobre. Inak ja by som to kludne dala do masa s omackou a ryzou.......

• lady, nepocula. Tak aj je to bezchutovo-bezvonove, tak to sa da pouzit v roznych jedlach.

• Baby, co poviete, pasovala by tato kravata k tmavohnedemu obleku??? 😐 http://oblecenie.bazos.sk/inzerat/4754046/kravata-k-ciklamenovej-svadobnej-kytici.php

• Sponzor fóra
  • no idem nas pobalit a frcime na Tale. Zatim pa.

• A samozrejme ze kytica bude v cyklamenovej fabre

• a preco tmavohnedy oblek?

• Deni...ja neviem 😬

• bambi, mne sa paci. 🙂

• Jani...ooo to by som nejedla 😃

• dracica a kde budete mat nakoniec svadbu??? 20 je super cena

• ta prazenica by sa celkom dala, aj ten chlebik 😬

• Jani....stacila mi v Chorvatsku chobotnica 😬 😛

• mnam 😉

• 😃 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • ale iba zartujem. ja ani nemusim, ale vyskusala som. Krevety mas rada?

• Ahojte ja budem mat takisto svadbu v auguste 2011 a chcela by som sa spitat ze od kedy by som mala zacat vsetko planovat??? 🙂

• draci - tak lebo chceme, aby drahy mal svadobny oblek v tmavhnedej farbe 😉

• majulka miesto hostiny, fotografa, kameramana a dj odporucat zacat zhanat hned. dobre miesta a dobre sluzby byvaju obsadene aj viac ako rok dopredu.

• Majulka...sinov má pravdu 😉

• deniska ty take veci najdes co by sa aj mne hodili 😃
    keby som ta rada nemala, tak uz tete volam, ze ju chcem...
    uuplne by sa mi hodila, ked najdes este jednu, tak sup sem s nou 🙂
    idem hladat...

ruzicka - ja nemam nic proti pezinku, ja som velmi rada, ze to bude tu🙂) sak ja som pezincanka 🙂 (len dom sme tu nezohnali, tak byvame v Senci🙂) )

• Peťuuuš že si sa ozvala 😃 VeĎ 100 rokov si tu nebola 😬 😃

• Petka - 😃 😃 😃 zlata si. No neviem, ci ta teta nahodou nesije tie kravaty, kedze som taku istu na bazosi nasla, ale cervenu 😉 Tak len jej kludne zavolaj, lebo aj ja ta mam rada, tak i to dovolim. Ja sa normalne vidim s cyklamenovou kyticou a vedla draheho v tmavohnedom obleku s touto kravatou. len este neviem, co by na to on 😃 😃 😃

• Akurát pozerám v archíve talentmániu 😉 som zvedavá na tú 12-ročnú čo spievala operu lebo dne s mi mamina volala či som videla 😃

• jaaaj tak to mame rovnake predstavy...

inak babule, ked sme pri oblekoch - vas drahy bude mat jedno ci dvojradovy oblek??
    lebo sused povedal, ze na svadbu sa viac hodi dvojradovy, ze to je slavnostnejsie...a moj drahy sa s tym nejak stotoznil....

matus - som mala prudko rodinny vikend 😃

• Peťuš....ahaaaaaa 😃

• peti - no ked sa s tym tvoj drahy stotoznil, tak preco nie? 🙂 A ked som tak pozerala dnes vase fotky na FB, tak by mu aj ozaj pasoval 😉 Ale zase moj by taky nechcel, a bude mat urcite jednoradovy...

• trdielko - mate krasne fotky na FB 😉 Malinka je uzasnaaaa 🙂 Frajerka mala.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov