Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • bambula som rada ze ujo zubar bol dobry a posluchal 😉 😃

• farby hociake...
    http://www.panskedoplnky.sk/eshop/francuzske-kravaty/425-francuzska-kravata-cyklamenova.html

baby ak ste niektora videli foto zenicha, s cyklamenovou kravatou, hodte link, nech to viem drahemu ukazat
    dakujem

• a baby nbeznasam vsetko morske i ked som to nejedla..ale ani kraby mi nechutia, je mi zle ked citim tu vonu..takze ani susi by mi neslo..ale zato pstruha alebo makrelu teda moooozem mnam 😵

• Sponzor fóra
  • bambulka dakujeme 🙂 aj ruzicke dakujeme za komentar 😵 este su vsak neupravene tie fotocky upravene az v nedelu budem mat cize v pondelok buduci ich slahnem na FB 😉

• petkaa28 ja viem je to skvela cena 20 eur na osobu ale to zalezi ze co budeme mat lebo ze to moze byt aj menej...a aj vyzdobu nam majitel spravi...aj ze navleky na stolicky maju aj masle tak nic nemusim zhanat taka som rada 🙂 budeme mat v Budmericiach neviem ci poznas

• petka, chces aj cyklamenovu vyzdobu? moj bude mat tiez cyklamenovu kravatu a koselu bud bielu alebo svetlo ruzovu po polnoci.

• Ahojte 🙂 taaakze v piatok sme sli s drahym na pohotovost, bolo mu uz moc zle, nemohla som sa na to pozerat ako trpi. Boli tam velmi neochotni, ze ci nepozna paralen a ze co mu maju akoze oni dat.. Este ze tam prisiel svokor nakoniec a poznal lekara, tak mu dali injekciu, predpisali antibiotika a kopu inych liekov.. Cely vikend prespal, ako mu bolo zle, ked sa postavi, ma strasne motaky, tak aj teraz spinka chudiatko moje 😞

Kameraman nas stoji 16000kc, velmi ho odporucam, skvely je 🙂

• Ahojte kocky!!
    Konecne mam chvilku cas na dennu davku MS... 😉

Ja lucenie so slobodou mat urcite nebudem. Nejak mi to ku stastiu nechyba... 😉 lady - povedz svokre, ze chces mat slovensku svadbu a tam lucenie so slobodou nie je a hotovo.... Ved co, nakoniec bude aj tak musiet respektovat tvoje rozhodnutie....

petkaa a tebe sa zda obrad o 15:30 skoro?
    Baby o kolkej budete mat obrad vy ostatne? Ja so s fararom dohodla na 15:00, ale teraz rozmyslam, ci to nie je skoro.....

A drahy bude mat urcite tmavy oblek, mozno aj cierny, jednoradovy, lebo mne sa dvojradove nepacia. A bielu vestu, viete taku s tom bielou potlacou a bielu kravatu. Tak sa to paci mne a jemu je to jedno, najradsej by isliel v obleku, co ma doma.... to uz som mu zatrhla.... 😃 😃 😃

ruzi, ty si mala nejaky sviatok cez vikend?

• wera - drahemu prajem skore uzdravenie!!!!!

• Beronsche - dakujem velmi pekne 🙂
    My budeme mat obrad o 16tej, povodne sme chceli o 16:30, ale to sa nam uz vsetko zdalo nahusto potom... 🙂

• Bero ano vcera narodeniny 😵 😵 😵

Weri dufam ze sa coskoro uzdravi..mne tiez neni najlepsie 😕

A Bero ja xcem obrad na 14.30, este skor nez ty 😬

• Ruzicka, jejda takto oneskorene, prajem ti vsetko len to najlepsie, nech sa ti vo vsetkom dari 🙂

• bero - aj my budeme mat sobas o 15 hod. Podla mna to je akurat, ved ak to bude aj s omsou, tak do 16 urcite, potom gratulacie, pred 17 sa dostaneme do saly, rozbijanie taniera..atd, tak veceriat budeme o 18h 😉

• Ahojte zase som tu 😃

Vieruškaaa....moja chudiatko 😞 POsielame Sofinkovské vírusiky aby sa čo najskôr uzdravil 😉 😞
    SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS :-*

Bero...ahoj...oznamká robíte sami 😬

My budeme amť obrad o 15:00

Ruži...už Vám dali dátum z matriky? To Vám kedy mienia povedať? :-O 😠 Aby ste všetko robili naposlednú chvílu 😠 Juj škoda rečí mojko 😉

• A zabudla som 😃 Bruško odfotené pridám na FB 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

• Sponzor fóra
  • draci a kde v budmericiach? Tie poznam velmi dobre 😉

• no daj to brusko, som zvedava 😉

• Beruš pridáva sa 🙂

• Beruška...pridané 🙂

• A pridaný aj termoobal ku fľaške 😉

• jeej to je zlata 🙂 drzim palce nech ide vsetko v poriadku dalej 🙂

• Beruš...dakujeme moc 🙂 🙂 Dúfam že už to dalej pôjde tak ako má 😉

• bero - mne je to skoro...my chceme o 16:00...

kacennka - ano chceme cyklamenovo zelenu vyzdobu 🙂 chcela by som, aby mal drahy aj na obrade cyklamenovu francuzsku kravatu, bielu koselu a vestu vo farbe obleku - baby myslite,ze to moze byt????

dracica - poznam budmerice, idem kuk na nete, co najdem 🙂 ale my chceme priamo v pezinku, takze asi priplatime

• Beruš...máš na FB pozvánku do našej skupinke na FB 🙂

• jeej dakujem, idem kuk 🙂

• Beruš pridaj si do udalostí svadbu 🙂

Idem dobrú nocku a príjemný zvyšok večera 😉

• dobru noc matka 🙂))

• blbne mi fb mozes prosim poslat este raz? dakujem 🙂 dobru noc prajem tiez aj malej sofinke 🙂

• tak uz mi to ide 🙂

• hej aj ja chcem pozvanku na FB, prosim prosim

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov