Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • ako to myslis viacnasobne nechces otehotniet? 😐

• dufam,z e to nikto z roboty necita 😉
    ruza, ale niekedy musim robit aj vikendy a vecere........

• dracica napriklad dvojcata 😉 tesne po vysadeni antiky, je vecsia sanca otehotniet viacnasobne.. 😉

• Sponzor fóra
  • ahoijte, dnes je taaak krasne konecne, slniecko svieti, hned je lepsia nalada. 😎
    draci, po vysadeni anti, mozes kludne pocat aj dvojicky. 😉
    dnes si idem kupit tie riasy, som zvjedaf, co to bude.

• ??? to som este nikdy nepocula to podla mna nema s tym nic spolocne....

• ahoj zuzi 🙂 daj potom vediet, ake boli.

simi, draci - my mame dvojicky v rodine a teraz som ja na rade............aj v mojej rodine a aj v draheho rodine 🤔
    Tak ja sa tomu as nevyhnem.

Simi, no drahy takto meni nazor? Asi uz dospel 😉 Len zartujem. Ale to je sobre, aspon vidno ze zodpovednost mu nerobi problemy 🙂

• draci, po vysadeni anti je telo zblbnute, nema davku hormonov na ake bolo zvyknute, tvori sa viac vajicok a tym je vacsia sanca na viacnasobne tehu. ale aj na tehu vobec, niektori lekari tak liecia neplodnost, ze nasadia na 3 mesiace anti, potom sa vysadi a tym sa zvysuje sanca na otehotnenie.

• no ja neviem to je podla mna hlupoast ja som brala tiez antikon.nejakych 5 rokov a potom som vysadila a nic...
    uz by som to nikdy nebrala co som sa vselico docitala vela zian tak uz kvoli liekom sa stali neplodne lebo to je len sa hranie s horonami...teda ja som musela lebo hormony mi chybaju ale aj tak uz radcej berem ine na hormony ako antikon.

• zuzik palec hore 😉 usetrila si mi pismenka..

• lady co ja viem, asi mu tikaju bio hodiny 😃 😃 😃 ale zas je pravda, ze on je typ cloveka, ktory potrebuje zodpovednost vzdy za nieco a ak by mal zit bez nej, asi by sa nudil 😃

• draci neznamena to, ze musis otehotniet po vysadeni viacnasobne, ale je tam vecsia sanca..to je cele.. spytaj sa uja google.. 😉

• Caute baby, vy uz chcete pracovat na baby, aj ked mate svadbu az buduci rok?
    Ja by som tiez chcela, ale vydavat sa s velkym bruskom? vam to nevadi? 🙂

• bajka1 - ahoj. Tak nasa simi je uz po svadbe, tak oni uz mozu 😉 Ale aj my ostatne sa chystame aspon tie 2 mesiace pred svadbou sa pokusat. To brusko este velke nebude 😉

• bajka1
    Ahoj. Aj my sa chceme zacat snazit o mimi uz pred svadbou ale len nejake 2 mesiace ze to nebude este vidno 🙂

• bajka - bambula to ma vsetko dobre zamerane - ze budeme vsetky skusat o mimi 😉 . joj ja by som aj teraz chcela zacat.......... ale teraz si uz musime davat pozor, lebo termin by bol tesne okolo nasel svadby 😐

• Sponzor fóra
  • 😃 no veru, ladyjh, to ja by som mala termin asi na nasu svadbu rovno 😃 A uz len preto, ze je vsetko podstatne zajednane, tak musime pockat a zacneme, ked to este nebude vidiet 😉 Ale aj ja by som uz teraz najradsej.

• baby tak my sa nebudeme narazlen vydavat, ale aj rodit??🙂))
    my to musime nejako prespekulovat, aby sa mrne narodilo koncom juna 2012 😃 (aby som na statniciach nazacala rodit🙂 )
    takze asi buduce leto budeme mat "plne ruky prace" s vyrobou 😃

• plne ruky prace - plne nohy tiez 😉

Aj ja by som najradsej uz teraz! A nejako sa trocha aj bokim rannej nevolnosti - aby som sa neobjimala so zachodovou misou na svadobny den - namiesto mejkapu bude zaludocna pumpa 😐

• peti - a teba cakaju statnice v 2012?? 🤔

• mna cakaju statnice v roku 2012 tak tak skoro babetko nebude...

• baby trham vam partiu 😃 my sa nebudeme este pokusat o baby, este si dame cas 🙂 a inak tiez sa nudim v robote, akurat som sice dosla, bola som mrknut obrucky ako vyzeraju nazivo co chceme 😵

• a odkial budes mat obrucky?

• beruska, obruzky sa pacili?

ja mam statnice na buduce leto 🙂

• obrucky som bola pozriet na Obchodnej ul. v BA (tie co mam v albume) tak boli uuuuplne uzasne 😵 ale budem si ich davat robit v cechach. len tam musim skocit s drahym nech si vyskusa velkost 🙂 my chceme obrucky z chir.ocele, damsku s 2 briliantami.

• aha a preco vam to az v cechach budu robit?

• lebo to vychadza o polovicku lacnejsie ako tu u nas

• a to si objednate tu v BA v zlatnictve a spravia vam ich v cechach a doveziu,je to cez to zlatnictvo na Obchod.?

• deniska ja az o dva roky statnice 🙂)) teraz som mala bc. v juni a ak sa v tej skole neslahne, tak v 2012 v maji alebo v juni budem mat mgr.
    nastastie mam spoluziacku, ktora ma svadbu 11.6.2011 a tiez chce ist na statnice s bruskom 🙂

• peti - 😉 takze rodit pocas statnic nie, ale s bruskom tam pojdes, ak sa podari? 😬

• Hem to sa este nacakame baby, pozeram na Vase datumy svadby a mam najskor, chichi 😃.
    Uz som aj rozmyslala, ze si prelozim svadbu na nejaky skorsi datum, ale uz je zima a v aprili je zasa post, takze mi to nevychadza 🙂.
    Dufam, ze ta zima skoro prejde a vsetko dopadne Oukej 😉.
    Takze dva mesiace pred svadbou nie je este brusko vidiet? A co tie ranne nevolnosti? :- 😃
    Uz ste aj rozmyslali, ci dievcatko, alebo chlapca? POzerali ste aj na ten cinsky horoskop ci tomu neverite? 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov