Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Deni....neboooooj to určite nie 😃 😃 😃 😃

• Jani...hej "vykúka" myslela som obrazne že už sa bruško rysuje 😃 😃

• my sme tiez rozmyslali nad menami, ale mame len chlapcenske zatial 😬

Dievcenske sa nam paci Alica, tiez Sofia, Camila, Eva. To su take kontinentalne mena - rovnake v ANG aj SVK. 🙂

• Sponzor fóra
  • booooze, az teraz som si uvedomila, co som napisala. ved aj ja som to myslela obrazne mata 😬

Teraz si predstav, ze tto sa mi stava casto - ale aspon sa mozem vyhovorit na jazyk! Minule sa ma niekto pytal, ze co mam n apla ne cez vikend a je ze idem podstrihnut krik, lebo je dlhy uz. A tu v UK krik moze byt tiez prezyvka pre damske tajomstvo.........si predstsv, co si mysleli ze co idem a co im to hovorim...........az moj mi potom vysvetlil 😬

• lady, ved prave nemam ziadnu zlu skusenost, nikdy ma pes nepohryzol.... ale ja som bola take ustrachane dieta, co sa boji vsetkoho, tak mi asi ostal ten strach zo psov... 😃 Ale ak ma pes ignoruje, tak som v poho, moze kludne byt pri mne... 😃
    Ja by som chcela dat detom mena co sa vyslovuju rovnako (akoro rovnako) v ANG aj SVK... takze napr. Alica sa mi tiez paci, ale nepaci sa mi ANG vyslovnost... Zatial vedie Nina a Maxim... 😃 😃

• Ja z teba nemozem lady.... ze idem podstrihnut krik.... to mi nerob, prestavka skoncila, uz sa nemozem chechtat... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• Jani...Sofia je teraz dosť populárne meno 😃

• uf ale ja by som pri statniciach eodit nexcela, teda ani byt tehotna...ten stres nerobi dobre mne, nieto este mimcovi 😃

• My mame v rodine dve Sofie mladsie ako rok....

• presne tak ruzicka stres nerobim babetkovi dobre...aj jedna tak potratila mala statnice,aj svadbu a vsetko bolo na nu moc a potratila 😞

• hej Draci ved prave..nexcite ma vidiet jak vtedy vypadam 😃 ale ja isto nebudem tehotna vtedy este 🙂

• Bero...no vidíš my máme iba jendu a to 1,5-ročnú 😃

• My sme tiez boli za Sofiu, ale uz je teraz naozaj velmi popularne a vyuzivane, a dalsie su Sabina, Sandra, Zoja a chlapcek - Tobias, Kristian, Sebastian, ale aj MAxim sa mi tiez paci 😉
    ruzi - no nieco pravdy na tom samozrejme je, ale Petka sa toho asi neboji. Ja som mala spoluziaciek asi 7, ktore statnicovali s bruskom a vsetko bolo aj je v poriadku 😉

• bero no normalne, ze I'm going to trim my bush this weekend.......' :- 😃 😃 😃

• bambu a vcetci budu kukat na to brusko...najma moj skolitel 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • hej lepsie vsetko poporiadku ....potom mozete pracovat na babetku 🙂

• Deni....podobný vkus polovicu mien čo máte vy mali sme aj my 😃

• Draci ale zas mozno by mi dali nejaku ulavu keby som pri odpovedi moc neexcelovala 😬 😛 😃

• ladyyyy ... 😃 😃 😃 😃 😃 musim si zahryznut do pery inak sa zacnem rehotat..... 😃 😃 😃

• Baby, a ked vuberate meno, hovorite si to aj nahlas, ze ci to bude dobra kombinacia s priezviskom? 😬

• baby inak v nedelu som uz naplanovala take stretko, nech sa ´´rodinkujeme´´ a vobec to nevyslo podla planov...taka som rozculena 😦

• hm ta to je tiez mozne podla toho aby ludia by tam boli 😉

• nehryz si do pery, to si neodpustim ked sa pokuses koli mne! 🙂

• Jani....No ani neviem ako sme sa dopracovali k menu sofia 😃

• ruzicka aa co sa stalo?? este to rodicia nevedia ?

• ruza porozpravaj. co si naplanovala? aj boli vdacni?

• sofia je krasne meno. ja si vzdy predstavim sofiu loren ked pocujem to meno 😬

• 😃 😬 JAni

• Tak Radim už prišiel zachvílku ideme...držte palčeky aby sa nákup vydaril 😃

• uz som pocula vela pripadov, kedy rodicia mali pripravene meno pre babetko a nakoniec pri porode dala matka uplne ine meno..asi nejaky vnutorny pocit, alebo ked babetko uvidila hodilo sa mi ine ake bolo v plane. Napokon ani ja niesom vynimkou.. 9 mesiacov som bola Deniska a mamka ani nevie preco po narodeni, ked sa jej opytali ake bude meno tresla, ze Simona 😉 a ze netusi preco.. 🙂 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Svadobné foto a video služby tlač a výroby pozvánok na svadbu portfólio na https://www.facebook.com/SK-Foto-Video-Studio-100554621761165 
    Galéria Nedbalka ponúka jedinečné miesto pre Váš neopakovateľný civilný sobaš alebo svadobné fotenie.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov