Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Ohľadne sál som sa tiež pozerala. Pozerala som u nás jeden obľúbený hotel, kde často bývajú svadby. Kukla som konkrétne ich malú miestnosť na 3 hodinky a to stálo 66 Eur / na 6 hodín - 99 Eur atď. /. Takže tá veľká sála pre tú 100vku hostí a viac do rána snáď hodí aj zo 300 Eur alebo čo :-D Priam božské ceny. :-D Ohľadne reštaurácií - s tím som sa nestretla, ale zas všimla som si, že niektoré majú presne vydelené niektoré stoly, ktoré sú osamotené a tam robia takéto oslavy, čiže možno tam by si aj niečo vypýtali.
Odpovedať
ajoj kvetinku ;-) jasne hotely su strasne drahe ale ti budes mat v restike nie? a to budete mat uzavretu spolocnost teda budete tam len vy celej restike a preto nebude mat ziadnen iny zisk tych par hodin tak aj v restike sa prenajom asi plati aby sa im ten zisk nejako vratil...teda myslim si to neoverovala som si
Odpovedať
Profilova fotka
caute nevesticky. a manzelka simika ;-) Tie ceny sa mi zdaju primerane. Ja platim 35 Eur na osobu, to zahrna jedlo a pripitok. Najom si nepytaju, ale nealko si musime kupovat od nich. Ide im o to, aby aj v bare uribili nejaku trzbu.......Aj za personal si budu pytat na osobu na hodinu - podobne ako u vierky. Keby si uctovali najom, tak by som ziadala, aby sme si mohli doniest svoje vlastne nealko - bud zarobia na tom, ze budu uctovat za najom, alebo za nealko. Mne to vychadza okolo £3000 za 80 ludi. Ale dost sa bojim toho, ze ked pride k plateniu, aj odpadnem...........budem sa musiet s nimi poriadne a pisomne dohodnut na detailoch a rozpise co kolko coho. Inak takato mailova konverzacia s ludmi a podnikmi mi aj vyhovuje, lebo vsetko je podlozene emailom a ludia nemaju kam vycuvat. :-N Tento tyzden som kontaktovala foto a kameramana :-)
Odpovedať
Dracica - áno asi, ale zas nezaberiem celú reštiku, len časť. Kvôli nám si podnik zavrieť nemusia. :-)
Odpovedať
no hej podla toho aj kak je to restika niekde nebyvaju oddelene miestnosti...ale je len jedna velka...vies ako to myslim..
Odpovedať
Profilova fotka
lady jeeeej ake zlate, ze som ,,ina"a ze si na mna nezabudla...noo krasne privitanie.. ;-) :-) ja som tu len nakukla, musim utekat, neskor sa ohlasim.. chcem vsetkym nevestickaam popriat krasny den :-) ;-)
Odpovedať
Lady - Kto chceš, aby ťa fotil? Má aj stránku na kuk? :-) Myslím, že robíš dobre, ak si to všetko podopieraš dôkazmi. Inak, nehovorím že teraz tvoj prípad, ale nevestičky tu hovoria, že v daný svadobný deň sa prevádzkárky k nim už nejak inak zachovali a vyrúbali im buď iné ceny alebo inak zle sa zachovali. |-|
Odpovedať
Profilova fotka
hainy - podľa mňa úplne super - teda v porovnaní s nami :-) :-N nechápem prečo u nás to vychádza toľko :-(
Odpovedať
No my sme davali zalohu za salu, ale to sme davali kolko sme chceli. ;-) No ta zaloha sa bude odpocitavat z toho, co bude potrebne zaplatit za jedlo. Cize najom taktiez neberu. A na osobu budeme platit max. 20 eur a vraj z toho väcsinou vracaju. Alko a nealko - vsetko si mozeme doniest vlastne. ;-)
Odpovedať
Wera - Okrem toho videa, nebudeš mať aj fotky predsvadobné ??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
simi aj tebe krasny dnik :-D kwetinka kwetka, mam ceny od K-Studio (Tibor Sanko) a foto Peter Mrazik mam ceny. Obidvaja mi hned odpovedali na maily a poslali ceny. takze prvy dojem dobry. So sankom som si vymenila par emailov a cez vikend ideme s mojim pozriet jeho videa a potom sa rozhodneme. S Mrazikom este neviem, rada by som nejake referencie.......... :-)
Odpovedať
Dievčatá, chcem sa pre zaujímavosť spýtať. Videla som, že chcete mať väčšie menu / predjedlá, hlavné jedlo / + aj tortičky. Myslíte, že to všetko popapajú? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tak u nas je to tak, ze za prenajom saly neplatime nic. Za personal tiez nic. Vino, alko ani nealko nemusime od nich brat. Ani kolace, slane atd. Platime na osobu 20-24 euro podla toho co si vyberieme do menu. Je v tom pripitok, polievka, 3 x hlavne jedlo a kava (ta sa nakoniec odpocitava este ak si nedaju vsetci). Cize v porovnani s niektorymi z Vas je to luxusna cena... ale ked si to tak vezmem tak je to aj tak strasne vela. Pretoze v ten jediny den budu mat 100 ludi, co je kapacita restauracie, bez svadby by ich tam tolko naraz asi neprislo. Kazdy z tychto ludi bude mat 3 jedla. Varia hromadne to iste, cize to maju ako keby obedne menu, co stoji bezne tak 3 eura...cize 3 krat 3 je 9 euro a nie 20. Aj keby si brali iba tych 9 eur tak je to pri tolkych ludoch vzdy ovela vacsi zisk ako keby mali v ten den restiku otvorenu bezne...
Odpovedať
Profilova fotka
kacenka jasne, mas pravdu. a tiez musime setrit roky kym si to mozeme dovolit - mat svadbu na mieste, ktore sme si vybrali. takze tvoj predmet bol.........................?
Odpovedať
Profilova fotka
predmet? nepochopila som asi, co tym myslis???
Odpovedať
kvetinka to urcite ano vsetko pojedia :) ked niekto je celu noc a tancuje tak aj vela spali energie a rychlo vyhladne.... ale ti to asi nemusis mat tolko chodov podla toho teda kolko hodin budete mat hostinu
Odpovedať
Profilova fotka
nechcela som ta urazit, len som chcela vediet, ze co si tym chcela povedat :-| Ja viem, ze je to vela, ale keby to zalezalo len na nas nevestach............je to predsa timova praca so zenichom, oboma rodinami............iba sa ma to trocha dotklo - znelo to ako kritika. napriklad moja svokra povedala, ze jej sa ta nasa sala paci, ona chce pozvat X hosti a ona si to aj zaplati. Kebby sme mali svadbu to v UK, tak to stoji v priemere £50 na osobu, a to je len jedno jedlo a pripitok........tak aj tak usetrime. Ja sa snazim usetrit aj inym sposobom - nemam velmi drahe saty, obrucky kupime z poukazok co mame nasetrene............ Viem, ze si to nemyslela zle, ale co uz s tym narobime ked to tolko stoji? Keby sme nechceli, tak tolko nedame...........
Odpovedať
Profilova fotka
ladyjh.... ja som ta tym nechcela ani minimalne urazit... vobec som nenarazala na teba a ani na nikoho. Kazdy da tolko kolko ma a kolko chce... To bola kritika resrauracii, ze si tolko beru, lebo predtym sa tu rozoberalo, ze to robia kvoli tomu aby dohnali zisk kedze bude restauracia uzavreta pre verejnost... len tolko som tym chcela povedat....
Odpovedať
Ahojte!! Ako tak pozeram, tak si mozeme vybrat, ci chceme platit najom za salu, alebo brat ich alko/ nealko za podstatne vyssie ceny.... Baby mam taky pocit, ze nakoniec to aj tak vyjde na jedno.. :-p kacci s tym jedlom nas pravdu.. My budeme mat 3 vecere (hlavnu, o 10, po polnoci) a myslim, ze je to vela a nepoje sa to... Ale tak sa to u nas robi, tak to chcu nasi mat, tak sa s nimi na takej blbosti predsa nebudem hadat... aj tak mi s pripravami ponahaju ako mozu.. ;-)
Odpovedať
So všetkou úctou, mne ten príspevok o 11:18 pripadal trocha vzťahovačný...
Odpovedať
Beronsche - Ja som len zvedavá ako všetko do seba v ten deň nahádžem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to je pravda kwetinka, ja tiez neviem kolko toho najem....... Rozmyslala som nad 2 horucimi vecerami a prasiatko, ale asi bude jedna normalna - hlavna, potom raut a to presiatko. V juli bude horko, bude sa tancovat, nemusi byt varene jedlo. Cauko bero. ako dnes v robote? kacenka, jasnem chapem.
Odpovedať
Profilova fotka
ak som tym niekoho urazila tak sa ospravedlnujem.... kazdy rozobera kolko plati za jedlo tak som aj ja napisala svoju situaciu a potom som napisala nazor na restauracie a ich ceny. Ale s tym nic nenarobime. rozhodne som to nemyslela zle.
Odpovedať
Lady - Hej, čo viem, tak prasiatko býva na oslavách veľmi obľúbené. Mama ho tiež často dáva. x-)
Odpovedať
kacci po precitani tvojho prispevku ma napadlo, ze cipana presne tak, restiky sa chcu nabalit...Svad. menu je vzdy drahsie ako nornalne, ktovie preco... lady - v robote ako vzdy... ja uz vazne musim prestat s MS, furt mam plnu hlavu svadby a potom nestiham makat... :-D :-D :-D Ja si myslim, ze jedla budeme mat privela, aj vsetkeho, lebo po segrinej svadbe (pred 9rokmi) sme este tyzden jedli spisske parky (to mali pre hosti pred svadbou, ja to nebudem mat, hostia pojdu do kostola rovno), segedinsky gulas (3. vecera) a sudoveho vina bolo tolko, ze sa nakoniec vylialo, lebo sa skazilo... (ja budem mat flase, pre istotu..)
Odpovedať
lady, ty ako v robote?
Odpovedať
Profilova fotka
aj my budeme mat flase. :-) inak baby ozaj - vy bidete mat predsvadobne jedlo? Moj bracho mal minuly rok, ja nebudem. Budu zakusky pred kostolom....... Inak uz len 30 pierok musim urobit :-D
Odpovedať
co je predsvdobne jedlo? ak myslis to ze .....ked pridu napr. cela rodina k nam domov a ajj jeho tak ano nieco im ponukneme nejake studene misy alebo chlebicky...
Odpovedať
Lady - My si asi dáme niečo malé / jednohubky / ešte u nás doma, pretože keďže jesť budem až poobede neskôr, niečo v žalúdku musíme mať. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my tiez budeme mat flase vina, chceli sme sudove ale bola by toho skoda keby sa nevypilo a muselo sa vyliat. uz sme aj nakupili 48 flias a este asi 48 kupime, myslim, ze to bude dost a aj zvysi dost....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?