Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Drači...mamina je teraz preč,ocino v práci a ségra v škole a bráško s rodinou boli na 2 týždne v Berlíne(zajtra priletia) ;-)
Odpovedať
aha no tak to je zle...hm... :-|
Odpovedať
Drači.....no veru čo už a kamošku s malinkou nechcem volať lebo mám ešte teplutu aby nieoč odo mňa nechytili ;-)
Odpovedať
Ja som tiež sama doma a nie je to najhoršie. :-)
Odpovedať
Mati ďakujem pekne .... aj ja som v práci a totálne sa mi tu nechce byť .... už sa teším na víkend :) dúfam , že s drahým... inak už sme boli v tom kostole, tak sme si zajednali termín, už tam boli aj nejaké septembrové a augustové dátumy... tak sme neboli úplne odveci. A už sme si rezervovali aj miesto kde bude hostina .... som veľmi spokojná zatiaľ :)
Odpovedať
no jasne tak to musis vylezat aby si bola zdrava
Odpovedať
Kweetinka...juj ale ty aspoň môžeš kamošku zavolať,ísť na kafé a ja čo? Na PN-ke ;-) |-| :-N
Odpovedať
gabi a co si potrebovala ?co farar povedal ze treba vybavit?
Odpovedať
Gabi...supeeeer :-) ;-) Drači..veru ;-) :-p Už mi chýba život :-D A moja akčnosť ;-) :-D
Odpovedať
Síce nie som na Pn-ke, ale chorá som.
Odpovedať
draci prosím ťa, s farárom sme ani neboli ... vybavovala nás nejaká teta, neviem čo mala ako byť a my samy sme sa jej museli pýtať, že čo treba, ona si zapísala termín, naše mená a to bolo všetko. Drahý je iba pokrstený, tak sme sa pýtali na to prijímanie, tak povedala, že nemusí byť, ale môžeme ak chceme mu ho dať spraviť (on chce :-) ) . No a keďže to bude v kostole, kde sme ani jeden z nás neni pokrstení, tak potrebujeme krstné listy doniesť a licenciu na manželstvo, to by nám mali dať jednému s tým krstným listom. Takže tak. No a budúci rok sa máme niekedy prihlásiť na tie náuky, to bude asi 6 sedení.
Odpovedať
Kweetinka..nevedela som ;-) Idem deti moje :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak ahoj maminka naša :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby prave som si skoro porevala pri teme "naj zo svadby" (skoro porevat si je u mna velmi slusny pokrok, kedze mna maloco dojme :) ) ako baby opisovali, ze najkrajsie zo svadby bolo ked ich manzel prvykrat videl...juuuj tesim ale viem si to predstavit tak super romanticky - vidiet sa az na obrade...ale co ked my sa ideme este pred nim fotit??? inak co hovorite na toto ako na manzelsky tanec??? http://www.youtube.com/watch?v=TQQ6Sf...
Odpovedať
Peťka...to je náááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááádhernáááá pesnička x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) Baby prosííííím na ráno držťe palččeky aby som nestresovala a aby všetko išlo tak ako má ;-) :-) :-) :-) :-) :-) Juj sa tešíííím akuráát mi tu maminka upratuje a ideme rpiecť tortičku,doľadovať detaili a doobeda vyrážame na miesto činu(Kaštieľ Jaslovské Bohunice) :-) ;-) A potom už len prezlečenie,účes,make-up a oslava môže začať :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
BAbulky kde steee??? ;-)
Odpovedať
Halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Odpovedať
Profilova fotka
jej ahoj zajtra budes v kastieli v bohuniciach? my tam ideme pozriet, na vylet, ked chces daj mi na seba fon a stretneme sa na chvilu..mate velku oslavu?
Odpovedať
Simi...mojko rada by som ale nestíííham ;-) Ideme ešte Radimovej tete tam sa najprv stretneme a až potom sa pesunieme do kaštieľa......kaštieľ je objednaný až pod večer..Simonka radaby som ale naozaj nestíííham ráno kaderníčka,potom kozmetička nechty....adť... :-( |-| Juj je mi to ľúúúúúto
Odpovedať
Profilova fotka
ale ved my tam vecer budeme, ideme omrknut kastielik az neskor, naskor pobehame okolie.. okolo 19tej sa tam mame stretnut s jednym znamym, ktory byva v okoli .. vraj je tam super restika, tak pojdeme na veceru.. myslim, ze aj uvidime vasu oslavu.. mate vela ludi? a to mate uzavretu spolocnost?
Odpovedať
Idem deťúúúrence ;-) Zajtra keď budem stíhať sa na chvíľku ozvem ale uvidím...keby nie tak držte palčeky ;-) :-) :-) Dobrú nocku a príjemný zvyšok večera
Odpovedať
Simi...máme pozvaných cca 40-50 hostí(rodina pár kamarátov) ;-) Hej uzavretá spoločnosť |-| :-N
Odpovedať
Simi.....možno uvidíte ;-) Neviem sama do ktorej miesnosti nás dajú tam je ich viacej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ale sak na chvilku by si mohla vybehnut von, ci nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu a ten kastiel ma len jednu restiku cca pre 65 hosti a espresso pre 35 hosti.. este tam je salonik pre malo hosti.. tak jedine vas daju do restiky.. my pojdeme na kafco do espressa, pripadne do restiky, ked daju vas do restiky... eeeej budem pozerat kde je oslavenkina, oki? :-) :-) ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby aj toto je krasne :) http://www.youtube.com/watch?v=18TLHh...
Odpovedať
Profilova fotka
aj toto http://www.youtube.com/watch?v=7vCT8N...
Odpovedať
Profilova fotka
tak toto sme asi vybrali - teda tomi vyberal:) http://www.youtube.com/watch?v=uCebAa...
Odpovedať
Petka pekné. x-)
Odpovedať
Simi...sorry že som ti neodpísala ále baterka notebooku bola v keli ;-) :-D JA som sama zvedavá kďe nás pichnú...uvidíme kedy sa dotrepeme ;-) Baby na PORAZENIE :-( Ja by som tú moju mamu niekedy dorazila :-p :-D Ona trdllo kaštieľ zajednala až na 21:00 :-| Takže dovtedy sa budeme trepať u mojej "skvelej" tetušky ]-( ]-( ]-( ]-( Tortička je hotová...sa nám podarila :-) Ani sa nepítajte dokedy som bola hore s mamčou do 1:15 :-p A budíček 7:55 ;-) :-p A nechtíky spravené,účes tiež už len čakám kedy príde kozmetička(bude ma líčiť aj na svadbu) x-) Ináč bré ránko ;-) Baby toto sú iné stresy :-D Oblečko šiel Radim zaviesť tej tetuške a teraz ide do Viedne na letisko pre brata s rodinkou ;-) Ach bože :-S :-D To budú iné stresy keď bude svadba :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?